کد: 139902114797715170

کاتالوگ محصولات با طراحی زیبا ابزاری مناسب برای جذب مشتری

8 نکته برای طراحی کاتالوگ جذاب محصولات

کد: 139902114797715170

https://bit.ly/3aRUojN

، (اخبار رسمی): کاتالوگ محصولات با طراحی زیبا ابزاری مناسب برای جذب مشتری و افزایش آگاهی از برند است و با طراحی کاتالوگ مناسب، فروش نیز می‌تواند افزایش یابد.

8 نکته برای طراحی کاتالوگ جذاب محصولات
8 نکته برای طراحی کاتالوگ جذاب محصولات

کاتالوگ محصولات با طراحی زیبا ابزاری مناسب برای جذب مشتری و افزایش آگاهی از برند است و با طراحی کاتالوگ مناسب ، فروش نیز می تواند افزایش یابد. از آنجا که فروشگاه محصولات می تواند نقش زیادی در افزایش فروش داشته باشد ، طراحی یک کاتالوگ آسان ، ساده ، جذاب و آسان برای خواندن بسیار مهم است.

8 نکته برای طراحی کاتالوگ جذاب محصولات

1- پوشش جذاب:  داشتن کاتالوگ دارای پوشش زیبا و جذاب است که مشتریان مشتاق باز کردن آن برای دیدن آنچه در داخل است ، مهم است.

2- فهرست بندی مناسب:  صرف نظر از نوع کالاهایی که شرکت به فروش می رساند ، لازم است در یک فهرست ذکر شود و به ترتیب بر اساس حروف الفبا یا به ترتیب ، و همچنین جدا کردن محصولات با تقسیم آنها به دسته ها و صفحه بندی نیز مهم است.

3- مقدمه ای جذاب:  مهم است که علاوه بر بیان ارزش آن ، توضیحی جذاب و مختصر از برند بنویسید.

4- داده های محصول: داده های مربوط به هر قطعه از محصولات ذکر شده در فروشگاه باید از جمله واحد نگهداری سهام ، مشخصات محصول ، نام و قیمت ذکر شود و مهم است که در این قسمت فروشگاهی ساماندهی و سازماندهی شود.

یک کد QR برای اسکن آسان توصیه می شود.

5- کیفیت تصاویر محصول:  صرف نظر از زیبایی طراحی کاتالوگ ، این عناصر بصری است که بیشتر از آنچه که در آن نوشته شده است ، مشتری را به خود جلب می کند ، و تصاویر محصول موجود در فروشگاه ، بخش اساسی در فرایند تصمیم گیری مصرف کننده است و به همین دلیل استفاده از تصاویر با کیفیت و شفاف بسیار مهم است.

6- برجسته ترین محصولات سودآور: هنگام نمایش بسیاری از محصولات در یک صفحه ، اولویت با محصولاتی است که به فروش بیشتری دست پیدا می کنند و تصاویر بزرگ را در وسط صفحه قرار می دهند.

7- برجسته کردن محصول از طریق کنتراست رنگ:  رنگ ها همچنین در برجسته کردن محصولات در کاتالوگ نقش دارند ، زیرا تضاد رنگ بین محصول و پس زمینه می تواند محصول را از زیبایی متمایز کند.

8- تصویر محصول را تایپ کنید: عکس های محصولات سنتی معمولاً در استودیوی حرفه ای گرفته می شوند ، اما انواع دیگری از تصاویر محصول وجود دارد که ممکن است برای قرار دادن در فروشگاه بسیار مفید باشد.

به عنوان مثال ، ممکن است عکسهای واقعی تری برای احساس نیاز به اندازه و مناسب بودن محصول مورد نیاز باشد.

میکاپ محصولات نیز در بودجه شرکت قابل استفاده است و همچنین می توان کاتالوگ را از طریق کلیپ تصویری مشاهده کرد ، زیرا بازاریابی ویدیویی یکی از کاربردی ترین و سریعترین راه ها برای بازاریابی محصولات است.

فرآیند طراحی و چاپ کاتالوگ

هر خدمت و کاری اگر بر روی اصول و مبانی درست و علمی پایه گذاری شود، نتایج مفیدی به دست خواهد آمد. در زمینه طراحی و چاپ کاتالوگ نیز به همین شکل است. شما هزینه های را برای طراح و چاپ انجام می دهید و انتظار دارید نتیجه مناسبی هم بگیرید. بنابراین با ما همراه باشید تا این مسیر را برای شما آشکار کنیم و اگر نیاز دیدید از ما را نیز به خدمت خود بگیرید.

هدف چیست؟

شما تا هدفی برای طراحی و چاپ خود در نظر نگرید به نتیجه ای هم نمی رسید. باید هدف مشخص باشد تا بتوانید بر اساس هدف خود سایر موارد ذیل را اجرایی کنید. چون با هر نوع هدفی متغیرهای اجرایی آن نیز متفاوت می شود.

مخاطب کیست؟

مشخصات جمعیتی افرادی  که می خواهید محصولات شما را خریداری کنید چیست؟ دانستن اینکه چه کسی کاتالوگ را می خواند ، به شما در ایجاد و برقراری پیام ، نگاه و لحن مورد نظر شما کمک می کند. اگر به این نکته توجه نشود ممکن است مخاطبان به شما پاسخ مناسب را ندهند.

بودجه شما چقدر است؟

هزینه خود را مشخص و صادقانه به طراح، عکاس و  چاپخانه کاتالوگ خود نیز آن را عنوان کنید تا به شما  کمک کنند تا با توجه به  حدود مالی شما و همچنین تعداد مشتریانی که برای دستیابی به آنها نیاز دارید ، بهترین کاتالوگ متناسب با بودجه شما را تهیه نمایند. طراح، عکاس و چاپخانه اینگونه قادر خواهند بود فرمت ها ، کاغذ ، چاپ و سبک های طراحی را انتخاب  کنند که به بودجه و هدف شما نزدیک باشد.

جمع آوری داده‌های محصول

قبل از انجام هرگونه طراحی ، باید لیست کاملی از تمام کالاهایی را که در کاتالوگ درج خواهید کرد ، و همچنین تمام موارد غیر کالایی مانند آدرس، درباره ما و ...را جمع آوری کنید. اگر برخی از موارد به عنوان یک بلوک عکس کاتالوگ (مانند پیراهنی که در 4 سایز و 6 رنگ تهیه می شود) در کنار هم قرار بگیرند ، مطمئن شوید که برای طراح روشن است. لیست را به ترتیب دسته بندی کنید یا گسترش دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون تبلیغات

تجربه 17 ساله ما در طراحی لوگو دارابی و همچنین تجربه 50 ساله اساتید ما و مستندات علمی موجود تاکید می کند که طراحی لوگو هر کسب و کاری با موفقیت و یا عدم موفقیت آن ارتباط دارد. به زبان بسیار ساده شما با طراحی لوگو در واقع به کسب و کار خود احترام گذاشته اید و نتیجه آن نیز بازخورد بهتر و بیشتر کسب و کار شماست.