اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902114798912270

جاذبه‌های گردشگری اطراف تهران را برای اجاره ویلا بشناسیم

کد: 139902114798912270

https://bit.ly/3fdxvKT

، کرج , (اخبار رسمی): اگر شما پایتخت نشین هستید اما خیلی فرصت مسافرت‌های طولانی را پیدا نمی‌کنید و یا حتی اگر در تهران مسافر هستید اما تمایل دارید که گردشگاه‌های اطراف تهران را ببینید و حال و هوایی عوض کنید، پیشنهادهای ویژه‌ای برای شما وجود دارد.

جاذبه های گردشگری اطراف تهران را برای اجاره ویلا بشناسیم!
جاذبه‌های گردشگری اطراف تهران را برای اجاره ویلا بشناسیم

جاذبه‌های گردشگری اطراف تهران را برای اجاره ویلا بشناسیم

اگر شما پایتخت نشین هستید اما خیلی فرصت مسافرتهای طولانی را پیدا نمی کنید و یا حتی اگر در تهران مسافر هستید اما تمایل دارید که گردشگاه های اطراف تهران را ببینید و حال و هوایی عوض کنید، پیشنهادهای ویژه ای برای شما داریم. باید بدانید که جاذبه های گردشگری اطراف تهران فراوان است و مناطق ییلاقی و سرسبزی دارد که شاید باورتان نشود که با یکی دو ساعت فاصله گرفتن از شلوغی و ترافیک به چنین جاهایی برسید.

در گشت و گذار از جاذبه های گردشگری اطراف تهران، می توانید از مناطق زیبا و معروفی مانند اوشان و فشم، تنگ واشی، کردان، جاده چالوس و کن سولقان و… دیدن کنید.

به روستای افجه سر بزنید

با یکی از مناطق دیدنی کمتر شناخته شده آغاز می کنیم. روستای افجه از جاذبه های گردشگری اطراف تهران و یک منطقه بسیار زیباست که برای گشت و گزار یک روزه بی نظیر است. روستای افجه بسیار سرسبز است و آب و هوای مطلوب و معتدلی دارد. این روستا دارای باغ ها و مزارع بکر و سرسبزی است که روح از سرتان می برد.

این روستا منطقه معروفی به نام دشت هویج دارد، اما جالب است که بدانید اگر در این دشت دنبال هویج بگردید اثری از آن نمی یابید، چرا که این قضیه مربوط به گذشته های دور است.

از شمال شرق روستای افجه، یک و نیم کیلومتر که فاصله بگیریم به آبشار پسچویک با ارتفاع 15 متر روبرو می شویم. آبشار جذاب موآب هم از دیدنی ترین مناطق این روستا است. بین دشت هویج و آبشار پسچویک باغ های گیلاس شگفت انگیزی وجود دارد که چشم هر گردشگری را به خود خیره می کند.

آبشار گزو از جاذبه‌های گردشگری اطراف تهران

آبشار گزو از جاذبه های گردشگری اطراف تهران، دو ساعت با تهران فاصله دارد و در مجاورت امامزاده ای به نام سه بزرگوار گزو در 15 کیلومتری زیرآب سوادکوه واقع شده است. آبشار گزو 48 متر ارتفاع دارد و در یک منطقه بکر و خوش آب و هوا و در کنار درختان تنومند و سر به فلک کشیده قرار گرفته است.

در قسمت پایین آبشار که شکلی حوضچه مانند دارد در تابستان می توانید شنا کنید. در گذر برای رسیدن به آبشار گزو می توانید از جنگل های بکر لفور هم دیدن کنید و یادتان باشد که به سد لفور یا البرز که در فاصله کمی با آبشار گزو قرار دارد هم سری بزنید .

روستاهای وردیج و واریش را از قلم نیندازید

در حریم شمال غرب تهران روستایی به نام وردیج قرار گرفته است که بزرگترین روستای آن منطقه است .کمی بالاتر از آن روستای واریش وجود دارد که در واقع آغاز مسیر کوهنوردی قله لیچه و پهنه حصار برای کوهنوردان به شمار می رود.

در روستای سرسبز واریش آدمک های سنگی معروفی در نزدیکی آبشار وجود دارد. به همین دلیل این دو روستا به سنگ های آدمک جیان معروف هستند و علاوه بر آن باغ های سرسبز ، دره های عمیق ، کوه های مرتفع زیبا و چشم نوازی دارند.

اگر بخواهید راه دسترسی به این روستا که از جاذبه های گردشگری اطراف تهران است را بدانید باید بگوییم که دسترسی به این روستا از طریق بزرگراه تهران- کرج و از منطقه ورد آورد ممکن است و بهتر است که فصل بهار و تابستان را برای سفر به این روستاهای بکر و دیدنی در نظر بگیرید.

شما می توانید با شناختن مناطق گردشگری اطراف تهران بهترین مناطق را در نظر بگیرید و با اجاره ویلا  در اطراف تهران در این گردشگاهها از سایت املاک باشی  لذت سفرهای خود را دو چندان کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

املاک باشی

املاک باشی در زمینه اجاره ویلا در شمال ، اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در تهران و سراسر ایران فعالیت دارد برای اجاره روزانه خانه در تهران ، یا اجاره ویلا در شمال از صفحه اول املاک باشی نام شهر یا منطقه را سرچ کنید و قبل از سفر اقدام به رزرو بصورت آنلاین نمائید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]