اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902124801215151

آقای آلوئه ورا رقیبی تازه نفس ارایه کرد

آغاز عرضه و فروش برگ آلوئه ورا

کد: 139902124801215151

https://bit.ly/2VTdFgB

، کرمانشاه , (اخبار رسمی): تولید کننده فعال عرصه آلوئه ورا کشور، محصولات و فرآورده‌های آلوئه ورا را با امکان تحویل در محل از 99/2/12 به بازار مصرف عرضه کرد.

آغاز عرضه و فروش برگ آلوئه ورا ، ژل آلوئه ورا و پودر آلوئه ورا از99/2/12
آغاز عرضه و فروش برگ آلوئه ورا

به گزارش روابط عمومی آقای آلوئه ورا، از 99/2/12  عرضه برگ آلوئه ورا ، ژل و پودر آلوئه ورادر نزدیک ترین نقطه به شما آغاز شد.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان به استفاده از محصولی با کیفیت و بسته بندی شده هستند هم اکنون امکان استفاده از مزیتهایی همچون تحویل سریع در محل ، ارسال مطمئن ، خرید آسان ، تضمین کیفیت و پاسخ گویی آنلاین  را دارند.

سینا سوری مدیرعامل آقای آلوئه ورا با اشاره به مزیت‌های این محصول تازه گفت: «تولید این محصول نتیجه ماه ها تلاش بوده و برای تولید این محصول از سال گذشته کار آغاز شده و هم اکنون  برگ آلوئه ورا ، ژل آلوئه ورا و پودر آلوئه ورا  وارد بازار شده است.»

وی ادامه داد: «محصولات و فرآورده های آلوئه ورا توسط شرکت آقای آلوئه ورا با کیفیت ممتاز تولید و عرضه میشود. محصولاتی که زیر نظر کارشناسان فرآوری و تولید شده تا محصولی با کیفیت حاصل شود. این محصولات حاصل تلاش مجموعه در جهت ارتقای سطح کیفی بوده و اکنون آماده ی عرضه و ارسال عمده حتی در تناژ بالا به تمام نقاط ایران بوده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت آقای آلوئه ورا به نشانی www.mralovera.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آقای آلوئه ورا

شرکت آقای آلوئه ورا در پی نیاز بازار به این محصول ارزشمند با توان تولیدی بالا آماده ی خدمت رسانی به متقاضیان این محصول می باشد . تولیدات این مجموعه با نظارت کارشناسان خبره مجموعه بر مراتع زیر کشت مجموعه انجام می شود . تمامی مراحل تولید از کاشت تا برداشت محصول زیر نظر کارشناسان مربوطه است تا بتواند محصولی با کیفیت که درخور عرضه به بازار باشد تولید کند . شرکت آقای آلوئه ورا با توجه به نیاز مشتریان علاوه بر برگ آلوئه ورا سایر فرآوردهایی که از برگ آلوئه ورا تهیه میشوند را نیز فرآوری میکند این فرآورده ها شامل ژل آلوئه ورا و پودر آلوئه ورا می باشد . متقاضیان و مجموعه هایی که خواهان این محصولات هستند میتوانند با مشاورین تماس حاصل فرمایند تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]