اطلاعات تماس
  • 08133*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902134805115205

یک سایت پر از اتفاق‌های مثبت و ساخت باورهایی ثروت ساز

آموزش صفر تا صد قوانین جذب ثروت

کد: 139902134805115205

https://bit.ly/2z9xirC

، (اخبار رسمی): بر اساس این قانون هر فرکانسی را که به جهان ساطع کنید همان را به زندگی خود دعوت می‌کنید. چطور انتظار دارید که فرکانس نگرانی را ارسال کنید و در عوض احساس شادی را دریافت کنید؟ چطور انتظار دارید فرکانس کمبود پول را ارسال کنید و در عوض چیزی که دریافت کنید پول بیشتر باشد؟

آموزش صفر تا صد قوانین جذب ثروت . و کلی دوره آموزشی رایگان
زندگی یک مسیر است برای طی کردن این مسیر باید قوانین آن را به خوبی بدانید قانون جذب

آموزش قانون جذب

قانون جذب تنها راه رسیدن به هر خواسته یا هدفیست که در ذهن شما میگنجد یا نمیگنجد . برای یادگیری قانون جذب توصیه می‌کنم با تمام وجود این مطلب را کلمه به‌کلمه مطالعه کنید
و برای مطالعه ادامه مقاله به سایت محسن محمدی مراجع کنید و سعی کنید آن را برای عزیزان خود آموزش دهید چراکه برای درک عمیق‌تر هر محتوایی اللخصوص این محتوا باید بتوانی خوب آن را بیان کنید.

اگر از قانون جذب و راز و رمز کائنات آگاه باشید می‌توانید هر آنچه را که فکرش را هم نمیکنید را به زندگی‌تان جذب کنید . هر مسابقه ای قانون و قوانین مختص به خود را دارد برای اینکه در این مسابقات شرکت کنید باید قوانین آنر را بخوبی بدانید اما آیا قانون جهانی که در آن زندگی میکنید را میدانید ؟

جهان پیرامون ما هم پر از قوانینی است که همه برای کمک کردن به ما آمده‌اند یکی از مهم‌ترین قوانین جهان هستی قانون جذب هست که در دل خود مجموعه ای از قوانین مختص به خود را دارد

افرادی هم هستند که این قانون را نمی‌شناسند ولی در زندگی آن‌ها اجرا می‌شود و افراد زیادی هستند که حداقل یک‌بار اسم این قانون به گوششان خورده و آشنا هستند .

ولی عدم شناخت این قانون باعث جذب اتفاق‌های ناخواسته می‌شود

شما چه بدانید یا نه قانون جاذبه زمین وجود دارد و برای تمام انسان‌ها به یک‌شکل اجرا می‌شود و عدم شناخت شما از این قانون ممکن است شمارا از یک ساختمان یازده طبقه به پایین پرتاب کند پس علاوه بر شناخت قانون باید طریقه استفاده و این‌که چطور با این قانون به خواسته و هدفی که دارند برسند را نیز بدانند.

۰ تا ۱۰۰ آموزش قانون جذب به زبان ساده

یکی از مهم‌ترین ویژگی قوانین جذب این است که ثابت هستند و قرار بر این نیست که یک روز کار کنند و روز بعد نه (به این فکر کنید که قانون گرانش یک روز ما را به سمت خود می‌کشید و روز بعد ما را از خود دور می‌کرد دافع داشت ) و این قانون برای تمام افرادی که می‌شناسید یا نمی‌شناسید در هر مکانی و یا در تمام زمان‌ها  برای تمام انسان‌ها به یک‌شکل کار می‌کند.

چه قانون جذب را بدانید و چه ندانید چه به آن ایمان داشته باشید و چه نداشته باشید این قانون در حال عمل کردن است و هیچ تبدیلی در آن نیست. در راستای این آموزش من قصد دارم به شما بگوییم که چطور می‌توانید به‌سادگی، به تمام خواسته‌ها و تمام اهدافتان با استفاده از قانون جذب برسید .

برای اینکه شرایط زندگی خود را در دست بگیرید و شرایط زندگی خودتان را تغییر دهید و بتوانید به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید باید این قانون و رمزو راز کائنات را بدانید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 08133*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

روانشناسی و موفقیت