اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902144807215208

بررسی انواع اکستنشن مو

کد: 139902144807215208

https://bit.ly/3aVc0eN

، تهران , (اخبار رسمی): هر فردی علاقه مند است که موهای پر پشت و زیبایی داشته باشد و همانطور که همه می‌دانید مو در ظاهر شخص تاثیرات چشمگیری دارد. اگر موهای کوتاه و یا موهای کم پشتی دارید کافی است با اکستنشن، موهای بلندتر و پر پشت‌تری برای خود ایجاد کنید. این موهای جادویی به شما ظاهری متفاوت‌تر و زیبا خواهد داد.

انواع اکستنشن مو
ارائه اکستنشن طبیعی و منصنوعی مو در سالن زیبایی منا صالحی

 1_ اکستنشن طبیعی

2_ اکستنشن مصنوعی

منظور از اکستنشن طبیعی همان موهای طبیعی انسان است ،استفاده از مو های کوتاه شده افرادی که علاقه ای به مو های بلند ندارند . تجارت موهای طبیعی بیشتر از کشور هند بوده همانطور که می دانید خانمهای هندی موهای بلند و سالمی دارند .موهای طبیعی وقتی در بین موهای شما اکستنشن می شود اصلا قابل تشخیص نیستند و حالت طبیعی مو را به هم نمی ریزند و خیلی سبک و راحت در لابلای موهای شما قرار می گیرند  و تضمین میکنیم هیچ سنگینی در سر خود احساس نخواهید کرد حتی میتوانید هنگامی که قصد رنگ کردن موهای خود را دارید موهای اکستنشن شده را هم به راحتی رنگ و مش و هایلایت کنید و موهایی زیبا و یکدست داشته باشید ، استفاده از سشوار واتوی مو در موهای طبیعی راحت تر است و بسیار زیبا همراه موهای خودتان حالت می گیرد  چون موهای خودتان رشد طبیعی خود را خواهند داشت امکان اینکه موهای اکستنشن شده کمی جابجا شود و یا شل شود هست  ولی ترجیحا بهتر است هر 3 تا 6 ماه برای ترمیم و چک کردن به آرایشگر خود مراجعه کنید .

منظور از اکستنشن مصنوعی موهای مصنوعی است که از مواد غیر طبیعی و نایلون تولید می‌شود.

استفاده از موهای طبیعی بسیارمناسب  است ولی متاسفانه چون قیمت گرانتری نسبت به موی مصنوعی دارد اکثرا ترجیح می دهند از موهای مصنوعی استفاده کنند .استفاده از موهای مصنوعی بخاطر هزینه مناسبی که دارد طرفداران بیشتری دارد ولی ممکن است آن کارایی و آن زیبایی را که موهای طبیعی دارند را نداشته باشد ، موهای مصنوعی بخاطر جنسشان برق خاصی دارند و وقتی در بین موها اکستنشن می شوند خیلی زیاد خود نمایی می کنند و با موهای شما یکدست نمیشوند ، در استفاده از موهای مصنوعی باید دقت لازم  را داشته باشید که نسبت موی خود را در نظر بگیرید از نظر  حجم و بلندی مو بعد به مقدار مناسب اکستنشن انجام دهید چون اگر زیادتر از حد معمول بلند باشد یا تعداد بیشتری لابلای موها قرار بگیرد باعث سنگینی سر می شود هم به موهایتان آسیب میرساند هم به پوست سرتان و باعث فشار و اذیت و آزار شما می شوند و حتی در بعضی مواقع باعث ریزش موهای شما می شوند . زمان ترمیم و چک اکستنشن موهای مصنوعی حدود 3 تا 4 ماه است زیر نظر متخصص و آرایشگر خود حتما این کار را انجام دهید .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس