اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902144807315208

کاشت ناخن ژلیش چیست؟

کد: 139902144807315208

https://bit.ly/2WAAnZQ

، تهران , (اخبار رسمی): کاشت ناخن در سال‌های اخیر یکی از پرطرفدارترین روش‌های زیبایی محسوب می‌شود.کاشت ناخن تلاش بسیار خوبی برای نجات خانم‌هایی است که باید همیشه مانیکور کنند. این روش بسیار ساده‌تر از روش‌های پر زحمت مانند ناخن‌های مصنوعی است و جلوه‌ای طبیعی‌تر به شما می‌بخشد.

کاشت ناخن ژلیش چیست؟
انواع کاشت و دیزاین ناخن به صورت تخصصی در سالن زیبایی منا صالحی

کاشت ناخن ژلیش

این روش یکی از پرکاربردترین روش های کاشت ناخن است. به طور کلی توصیه میشود عملیات کاشت ناخن توسط یک متخصص صورت گیرد.این روش نسبت به روش پودری علاقه مندان بیشتری داشته ودر واقع به دلیل اینکه استحکام بالایی دارد برای کسانی که دارای مشغله بالایی هستند و توانایی رسیدگی هر روزه ناخن هایشان را ندارند مناسب ترین انتخاب است.

مواد مورد نیاز برای ناخن های ژل:

  • ژل ناخن UV
  • ژل ناخن اولیهنور
  • خشک کننده UV
  • برس ناخن
  • سوهان
  • روغن کوتیکول
  • پنبه

 به عنوان اولین مرحله ، شما باید ناخن هایتان را در ابتدا  تمیز و مرتب کنید و بعد از کوتاه کردن ناخن ها ، روغن کوتیکول را بمالید و کوتیکول های ناخن  خود را به آرامی به وسیله ابزار مخصوص تمیز و مرتب کرده و بردارید. پس از اتمام مراحل ، لازم است ناخن های خود را بشویید تا روغن کوتیکول از بین برود. اگر روغن کوتیکول روی ناخن شما باقی بماند ، ممکن است بهره وری کافی از کاشت ناخن  دریافت نکنید. سپس صاف کردن قسمت بالای ناخن های خود با یک سوهان کاغذی مانع از لایه برداری و ریختن ژل می شود. پس از استفاده از یک پرایمر ریز روی ناخن خود ، زمان آن رسیده است که ژل ناخن UV را اعمال کنید. ابتدا اولین روکش را روی کل ناخن خود بمالید و آن را به مدت 2-3 دقیقه در زیر نور خشک UV خشک کنید. شما باید هر بار حداقل 3 لایه ژل بمالید ، افزایش زمان خشک شدن شما در نور UV حداقل یک دقیقه باعث می شود ناخن های شما دست نخورده باشد. سرانجام ، پس از تصحیح زبری و حباب روی ناخن ها ، ناخن های شما آماده است. هنگام استفاده از ژل ناخن UV ، حتماً چند میلی متر از لبه های ناخن خود بمالید.

چگونه ناخن ژل را برداریم؟

اگر کاشت ژلیش خود را توسط یک حرفه ای انجام داده اید ، توصیه می کنیم هنگام برداشتن آن ، از یک متخصص کمک بگیرید. اگر خودتان این کار را در خانه انجام داده اید ، باید آن را مرتب کنید تا زمانی که هیچ ژلی روی ناخن برای جدا کردن ناخن وجود نداشته باشد. 10 گلوله پنبه را به استون آغشته و به وسیله یک فویل دور انگشتان خود بپیچید بعد از گذشت حدود 20 دقیقه می توانید فویل آلومینیوم را جدا کنید. و در آخر اینکه ژل روی ناخن با یک سوهان کشی ناخن تمیز می شود. نباید فراموش کرد که این کار نیازمند مهارت خاصی است پس تا جایی که امکان دارد این کار را توسط یک متخصص انجام دهید . مسائل اینچنینی را نادیده میگیریم.

در مورد مسئله آسیب کاشت ناخن  به ناخن های طبیعی میتوان گفت اگر این کاشت بر روی ناخن های شما برای مدت طولانی قرار گیرد و اگر به درستی و توسط یک متخصص انجام نشود میتواند برای ناخن های شما مضر باشد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی