اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902144807613782

رونمایی از سایت دیجی پارسیان با هدف دسترسی بهتر به خدمات بیمه‌ای

کد: 139902144807613782

https://bit.ly/2YtWrrV

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف دسترسی بهتر به خدمات بیمه‌ای و تهیه غیرحضوری بیمه نامه، از سایت دیجی پارسیان به آدرس www.dijiparsian.ir در 10 اردیبهشت 1399 رونمایی شد.

رونمایی از سایت دیجی پارسیان با هدف دسترسی بهتر به خدمات بیمه ای
www.dijiparsian.ir به عنوان درگاه کمکی جدید وبسایت www.parsianagent.com رونمایی شد.

به گزارش دیجی پارسیان، سایت www.dijiparsian.ir که یک سایت اطلاع رسانی در خصوص اخبار تخفیفهای بیمه ای بیمه پارسیان است با ارائه خدمات اینترنتی در این حوزه قصد دارد دسترسی بهتر به خدمات بیمه ای و تهیه غیرحضوری بیمه نامه را تسهیل کند.

علیرضا ظهیری سروری، مدیر دیجی پارسیان در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «در شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا وضعیت جامعه را بحرانی کرده است توسعه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری کمک شایانی در پیشگیری از ابتلا به این بیماری می کند.»

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « نشانی جدید www.dijiparsian.ir درگاه ورودی دیگری به وبسایت اصلی ارائه خدمات غیر حضوری و اینترنتی بیمه های بازرگانی parsianagent.ir است. »

از این پس بیمه گذاران محترم و متقاضیان خدمات مشاوره ای و بیمه نامه های بازرگانی مختلف از جمله بیمه خودرو ( ثالث و بدنه ) - بیمه آتش سوزی - بیمه مسئولیت مدنی - بیمه مهندسی - بیمه باربری - بیمه عمر و سرمایه گزاری - بیمه حوادث و ... می توانند از طریق این وبسایت نیز با نمایندگی رسمی ظهیری سروری کد 503683 بیمه پارسیان ارتباط برقرار کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

گفتنی است دیجی پارسیان، به مناسبت این رونمایی، اقدام به ارائه تخفیف های ویژه بیمه های بدنه و آتش سوزی کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت دیجی پارسیان به آدرس www.dijiparsian.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]