اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902164813815208

آموزش آمبره

کد: 139902164813815208

https://bit.ly/2zgXFw6

، تهران , (اخبار رسمی): آمبره یک کلمه فرانسوی است.دکلره کردن و بی رنگ کردن قسمت‌های پایین‌تر از ریشه مو را آمبره گویند که به روش‌های مختلفی مانند استفاده از براش یا استفاده از فویل انجام می‌شود. قبل از انجام آمبره توجه داشته باشد موها حتما تمیز باشد و چرب نبوده و به ماسک مو و یا ژل مو آغشته نباشد.

آموزش آمبره
آموزش آمبره

در آمبره با دکلره موها را روشن می کنند ولی چون ماده دکلره به ریشه موها مالیده نمیشود طرفداران خیلی زیادی دارد امروزه آمبره یکی از پر کاربرد ترین روشها در ارایشگاه های زنانه به شمار می رود .

آمبره گذشته از اینکه آسیبی به ریشه مو نمیرساند زیبایی و جذابیت خاصی هم به موها و فیس شما می دهد اگر نمیخواهید موهای خود را کاملا رنگ کنید اما میخواهید کمی نو اوری به خرج بدهید آمبره می تواند بهترین گزینه باشد .

امبره روی موها به مانند خورشید می درخشد ساقه موها که به روشنی رنگ می شود به مانند اشعه های خورشید روی موهای شما خود نمایی می کند و موهای شما در زیر نور خورشید درخشش  خاصی خواهد داشت .

در آمبره هم می توانید از رنگهای طبیعی و کلاسیک و نرمال استفاده کنید و هم می توانید از رنگهای فانتزی مانند رنگهای بنفش ، صورتی ، آبی ، قرمز ، یاسی استفاده کنید .

زمانی که می خواهید موهای خود را آمبره کنید دقت داشته باشید موهایتان تمیز باشد چرب نباشد و یا به ماسک مو و یا ژل مو آغشته نباشد تا مواد روی موهای شما به خوبی جذب شود و آن رنگ دلخواهی را که میخواهید به شما بدهد .

اگر بعد ار انجام آمبره موهای شما به علت ضعیف بودن ذاتی تارهای موهایتان دچار آسیب دیدگی شده اند حتما آرایشگر باید اقدامات لازم را برای موهای آسیب دیده شما انجام بدهد مثلا استفاده از ماسک مو و یا تقویت کننده ها برای موهای آسیب دیده .

قبل از انجام آمبره حتما حتما به رنگ پوست و چهره خود دقت داشته باشید و رنگی را انتخاب کنید که به صورت شما بیاید .

اگر استایل ساده می پسندید رنگهای طبیعی و کلاسیک و لطیف را انتخاب کنید و اگر شخصیتی پر جنب و جوش دارید استفاده از رنگهای فانتزی زیبایی خاصی به شما می دهد و این مدل رنگ ها برای شما مناسب خواهد بود .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]