اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902164814115208

مراقبت از رنگ موی دودی

کد: 139902164814115208

https://bit.ly/3dxD0CR

، تهران , (اخبار رسمی): رنگ موی دودی رنگی متفاوت و جذاب است که طرفداران زیادی دارد رنگ موی دودی با تمام طیف‌های رنگی متفاوت است و می‌توان از ترکیب رنگ موی دودی و رنگ‌های دیگر طیف رنگی متفاوتی را به وجود آورد رنگ دودی را می‌توانید به صورت هایلایت یا آمبره روی موهای خود بگذارید.

مراقبت از رنگ موی دودی
انجام کلیه خدمات رنگ و هایلایت مو در سالن زیبایی منا صالحی

مراقبت از رنگ مو خاکستری چگونه باید باشد؟

حفظ رنگ موی  خاکستری می تواند کمی دشوارتر از سایر رنگ موها باشد. چون رنگ موی خاکستری ممکن است کمی در روز اول نارنجی یا قرمزی داشته باشد . توصیه می کنیم برای محافظت از روشنایی رنگ در روز اول از شامپو بنفش استفاده کنید و از بازتاب ناخواسته در رنگ مو جلوگیری کنید ،با استفاده از این شامپو شما رنگ خیره کننده ای روی موهای خود خواهید داشت.

همچنین توصیه می شود هفته ای یکبار از ماسک مو و روغنهای تقویتی برای تقویت موهایتان استفاده کنید.

مراقبتهای لازم برای حفظ نشاط رنگ موهای خاکستری

آیا موهایتان را خاکستری کرده اید؟ پس تنها چیزی که اکنون نیاز دارید این است؛

رنگ زرد ناخواسته را از بین ببرید

آیا وقتی رنگ موهایتان را خاکستری کردید ، متوجه شدید که بازتاب هایی با رنگ زرد وجود دارد؟ شما می توانید این بازتاب ها را به راحتی خنثی کنید! برای خنثی کردن رنگ زرد از شامپوی نقره ای استفاده کنید.

اگر رنگ موی خاکستری شما به مرور محو شد میتوانید با استفاده از شامپوی نقره ای دوباره ظاهری پر جنب و جوش و براق کننده و درخشش زیبای آن را به آن برگردانید.

از شامپو به درستی استفاده کنید

هنگام استفاده از شامپو نقره ای برای موهای خاکستری ، باید مصرف صحیح آن را بدانید پس از اطمینان از رطوبت موهای خود در حمام ، باید پوس سر را به آرامی ماساژ دهید ، شامپوی نقره ای را روی سر بریزید. می توانید با مقدار زیادی آب گرم بشویید و در صورت لزوم یکبار دیگر آن را بمالید. بعد از2 بار شامپو کردن می توانید تغییر زیبایی را در رنگ موی خود ببینید. !

بعد از اینکه موهای خود را خاکستری کردید در حالی که در منزل با شامپو نقره ای به مراقبت ادامه می دهید   با این حال آرایشگاه را فراموش نکنید چون آرایشگر شما توصیه های مناسب بهتری هم برای شما خواهد داشت .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سلامت و زیبایی | مد و لباس