اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902164814215208

رنگ موی زیتونی

کد: 139902164814215208

https://bit.ly/3ccdS40

، تهران , (اخبار رسمی): اگر می‌خواهید یک رنگ زیتونی خیلی روشن داشته باشید شما برای این رنگ مو نیاز به پایه دکلره شده داشته و پس از آن با استفاده از یک رنگ زیتونی موهایی با رنگ زیتونی خیلی روشن خواهید داشت. این رنگ سال‌هاست که از مد نرفته و در بین خانم‌های کل دنیا محبوبیت خاصی دارد.

رنگ موی زیتونی
رنگ موی زیتونی

رنگ موی زیتونی معجزه استایل شما

رنگ موی زیتونی از آن دسته رنگ هاست که در هر سنی از خانم ها طرفداران خاص خودش را دارد و برای هر استایلی که هستید مناسب است، جدای از آن هماهنگی خاصی  با هر نوع پوستی چه سرد و چه گرم دارد.اگر پوست براق و چربی دارید ما به شما توصیه میکنیم حتما یکبار هم که شده از رنگ موی زیتونی برای دو چندان کردن زیبایی خود استفاده کنید.

این رنگ ترکیب روشن و تیره داشته و مناسب با پوست گرم و سرد است بنابراین برای انتخاب رنگ نوع تیره و روشن این رنگ و تناسب آن با پوست خود دقت کافی را داشته باشید. مشاوران و متخصصان ما در سالن زیبایی مونا صالحی آماده ارائه هر گونه مشاوره در زمینه انتخاب رنگ موی مناسب با چهره شما هستند.

در بیشتر موارداین رنگ مو نیازی به دکلره کردن مو نداشته و میتوان از ان به عنوان کم خطرترین رنگ مو برای  موی سر یاد کرد.

اگر به خواست خودتان قصد دکلره و بعد گذاشتن رنگ زیتونی را داشتید باید بدانید که نتیجه کار قطعا یک رنگ زیتونی خیلی روشن خواهد بود، در صورتی که رنگ موی زیتونی به تنهایی تناژ تقریبا تیره ای دارد.

این رنگ مو بیشتر متناسب افرادی با سن بالای40 سال است چرا که با افزایش سن فولیکول های مو از بین رفته و موهای شما شروع به سفید شدن میکند و حال انتخاب یک رنگ موی مناسب که تاثیر مثبتی بر روی این مو های بدون رنگدانه داشته باشد کار سختی است.یکی از مزیت های موی سفید این است که دیگر به دکلره کردن مو هایتان احتیاجی ندارید چرا که پایه مو های شما به اندازه کافی روشن است و متواند به راحتی هر رنگی را جذب کند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی