اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902174815814732

درمان اسکولیوز با بریس میلواکی

کد: 139902174815814732

https://bit.ly/2ynZF5F

، تهران , (اخبار رسمی): انحراف ایجاد شده در ستون فقرات که به مرور در حال افزایش است، در صورتیکه به 20 تا 40 درجه برسد و به مرور در حال افزایش باشد، با راهکارهای مختلف از قبیل بریس میلواکی قابل پیشگیری خواهد بود. استفاده از بریس میلواکی برای از راهکارهای ارائه شده برای درمان اسکولیز در سنین کودکی و نوجوانی است.

بریس میلواکی
درمان اسکولیوز یا انحنای ستون فقرات با بریس میلواکی

در این مقاله به توضیحات بیماری اسکولیوز و درمان آن با بریس میلواکی میپردازیم . امید است این مطلب برای خواننده کافی و مفید واقع شود.

سر فصل‌ها

1- بریس میلواکی چیست؟

2- اسکولیوز 

3-تاثیر بریس میلواکی بر درمان اسکولیوز

بریس میلواکی چیست؟

بریس میلواکی Brace Milwaukee یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزات در ارتوپدی است که به منظور پیشگیری از رشد انحناهای غیر طبیعی در ستون فقرات و اسکولیز مورد استفاده قرار می گیرد. بریس میلواکی دارای بخش های مختلفی از قبیل کمربند پلی اتیلن، میله های عمودی و صاف، یقه مقاوم با قابلیت ثابت نگهداشتن چانه و گردن است. با توجه به تاثیر بریس میلواکی در درمان اسکولیز و جلوگیری از انحنای بیشتر ستون فقرات در سن رشد کودکان و نوجوان، ادونس کلینیک در ادامه راهنمای جامعی را درباره این نوع بریس ارائه خواهد داد.

اسکولیز چیست؟

یکی از رایج ترین مشکلات در ساختار ستون فقرات انسان، انحنای غیر طبیعی آن به راست یا چپ به شکل C یا S است. این بیماری و اختلال در ساختار ستون فقرات اسکولیز نامیده میشود که عدم توجه به درمان آن در سنین کودکی می تواند مشکلات متعددی را در بزرگسالی از قبیل کمردرد برای فرد بوجود آورد. درمان اسکولیز با توجه به سن بیمار و درجه انحنا و شکل کلی آن به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که یکی از کاربردی ترین آنها استفاده از بریس میلواکی Brace Milwaukee است. اسکولیز به نام های متعددی شناخته شده است که یکی از معمول ترین آنها گوژ پشتی است که از از سنین کودکی و رشد فرد آغاز شده و عدم توجه به درمان آن باعث افزایش درجه انحنا در ستون فقرات بیشتر خواهد شد.

تاثیر بریس میلواکی در درمان اسکولیز

روش های درمان اسکولیز با توجه به درجه و شدت و نوع انحنا و سن بیمار متفاوت است به طوریکه در سنین بزرگسالی درمانی جز جراحی وجود ندارد. یکی از بهترین راه های جلوگیری از رشد بیشتر انحنا، آغاز درمان در سنین کودکی است که در اغلب مواقع بدون جراحی و با تجهیزات ارتوپدی می توان به این هدف دست پیدا کرد. کمربندهای طبی یا بریس های کمر با توجه به درجه انحراف ستون فقرات دارای انواع مختلفی می باشند که از رایج ترین آنها می توان به بریس ریگو چینی آو، بریس چارلستون، بوستون و میلواکی اشاره کرد.

انحراف ایجاد شده در ستون فقرات که به مرور در حال افزایش است، در صورتیکه به 20 تا 40 درجه برسد و به مرور در حال افزایش باشد، با راهکارهای مختلف از قبیل بریس میلواکی قابل پیشگیری خواهد بود. استفاده از بریس میلواکی برای مدت زمان طولانی یکی از راهکارهای ارائه شده برای درمان اسکولیز در سنین کودکی و نوجوانی است. تاثیر بریس میلواکی در درمان اسکولیز در واقع جلوگیری از رشد بیشتر انحنا ستون فقرات بوده و قادر به اصلاح کامل ساختار و شکل ستون فقرات نیست.

با توجه به ساختار در نظر گرفته شده برای بریس میلواکی و تاثیر آن بر گردن، ستون فقرات و چانه بیشتر برای درمان اختلالاتی کاربرد دارد که در آنها مهره های صدری دچار انحراف شده اند.

ادونس کلینیک یکی از با سابقه ترین کلینیک های تخصصی تولید و عرضه انواع کفی طبی، پروتز مصنوعی پا و اصلاح پای پرانتزی انواع بریس و تجهیزات ارتوپدی از قبیل بریس میلواکی است که در تمام مراحل تجویز، قالب گیری و تولید محصولات خود از تخصص پزشکان با سابقه در این حوزه استفاده می کند. لازم به ذکر است که مجموعه محصولات قابل ارائه توسط این کلینیک همگی بر اساس استانداردهای روز دنیا و با جدیدترین دستگاه ها طراحی و تولید میشوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آرتوز و پروتز سلیمانی

گروه متخصصین ارتوز و پروتز سلیمانی در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را شروع نموده است فعالیت این مرکزپیرامون ارائه: ۱- خدمات ارتوزی: شامل طراحی و ساخت انواع بریس واسپیلنت ها از جمله انواع کمربندها و زانوبندهای درمانی و... ۲-خدمات پروتزی شامل ساخت انواع دست و پای مصنوعی برای افراد دچار قطع عضو ۳-انواع ارزیابی ها و اندازه گیری ها با دستگاه ها ی مخصوص ارزیابی بدشکلی های بدن از جمله اسکنرهای ستون فقرات و اسکنرپا

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بهداشت و درمان