اطلاعات تماس
  • 021895*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902174816615219

نگران پرستاری و نگهداری از سالمندان،کودکان یا بیماران هستید؟

پلتفرم جامع ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم

کد: 139902174816615219

https://bit.ly/2WraonK

، تهران , (اخبار رسمی): مشغله‌های زندگی و کاری فرزندان امکان همراهی والدین رابه آنها نمی‌دهد، آنهاهمواره نگران والدین سالمند خود هستند. پیشرفت جامعه واشتغال مادران باعث شده کودکان نیاز به مراقب یا پرستار کودک داشته باشند. حضور کودک در محیط زندگی خانوادگی خود و رشد با اصول تربیتی خانواده با اهمیت است.

پلتفرم جامع ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم
پلتفرم ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم, پرستار سالمند در منزل,پرستار کودک در منزل,پرستار بیمار

اگر بستگان یا نزدیکان و آشنایان شما به دنبال پرستار سالمند یا نیاز به پرستار کودک در منزل باشند، چه راه کاری را پیشنهاد می دهید؟! مسلما موسسات یا پرستار‌هایی که از آنها شناخت داشته و از کیفیت آنها اطمینان خاطر داشته باشید را معرفی می کنید. اما این موارد چه تعداد میتواند باشد یا از سمت چند نفر به شما پیشنهاد میگردد. شما چقدر زمان و هزینه میبایست صرف جستجو و بررسی موسسات مختلف و در محدوده های جغرافیایی متفاوت کنید؟

همه موارد ذکر شده در بالا بخشی از مشکلات خانواده ها برای انتخاب و دریافت خدمات پرستاری در منزل از موسسات است. آسانیسم به حل این مشکلات پرداخته، پلتفرم خدمات مراقبتی و پرستاری آسانیسم، ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه مراقبت و نگهداری، پرستاری سالمند، پرستار کودک، پرستار بیمار است.

پرستار سالمند و  پرستار کودک در منزل

وجود مشغله های زندگی و کاری فرزندان امکان همراهی والدین را به آنها نمیدهد و آنها همواره نگران والدین سالمند خود هستند. این نگرانی از تنهایی والدین سن و سال دارمان را میتوان با همراهی، همدم بودن و یا فردی به عنوان مراقب یا پرستار سالمند در منزل رفع کرد. و همواره در اسرع وقت و دغدغه که شاید داروهای پدر یا مادرمان به تاخیر افتاده، حضور گرمی در کنار آنها و خانواده میتوان داشت. رضایت و آرامش فرد دریافت کننده خدمات پرستاری و مراقبتی و همچنین خانواده وی بسیار با اهمیت است. با دریافت خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل، فرد سالمند در محیط زندگی خود با استقلال، احترام و امید بیشتری حضور گرم خواهد داشت.

پیشرفت جامعه به همراه اشتغال مادران باعث شده که کودکان زمان زیادی را نیاز به مراقبت و نگهداری توسط فرد دیگری داشته باشند. این افراد در درجه اول میتوانند از نزدیکان به عنوان مثال پدربزرگ ها و مادربزرگ ها یا اقوام دیگر بوده، برخی مهد کودک‌ها را انتخاب کرده و ...، اما حضور کودک در محیط زندگی خانوادگی خود و رشد با اصول تربیتی خانواده و بسیاری موارد دیگر با اهمیت است. استفاده از پرستار کودک در منزل برای این منظور بسیار مناسب است و والدین می توانند با اطمینان خاطر از پرستار کاملا آگاه و آشنا به اصول نگهداری و مراقبتی بویژه تربیتی (دانستن وظایف از سوی والدین)، فرزندان خود را ساعاتی در محیط منزل همراه با وسایل بازی وی با مراقب یا پرستار بچه بگذارند.

با وجود مشغله های امروزی، کمبود زمان و ... پلتفرم آسانیسم آمده تا در کوتاهترین زمان ممکن و ارائه خدمات با کیفیت باقیمت های مناسب، روند دریافت خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل را بهبود ببخشد تا مشتریان بدون نگرانی های مرسوم، بتوانند خدمات مورد نیاز خود را به راحتی دریافت کنند. موسسات همکار آسانیسم، تماما دارای مجوز از وزارت بهداشت بوده و این موارد باعث شده تا آسانیسم ارائه دهنده خدمات با کیفیت بالا شود.

تمام تلاش در آسانیسم براین است که خانواده و پرستاران ارتباطی راحتتر برای شفافیت و تسریع در دریافت و ارائه خدمات داشته باشند. ثبت سفارش خدمات پرستاری و مراقبتی در آسانیسم از طریق سایت، اپلیکیشن، شبکه هاای اجتماعی و شماره تماس های 24 ساعته صورت میگیرد و شما میتوانید به هر طریقی که تمایل داشتید، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری را دریافت کنید. برای دریافت مشاوره و همچنین قیمت پرستار سالمند یا قیمت پرستار بچه در منزل، با آسانیسم تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما مشاوره های لازم را به صورت کاملا رایگان خدمت شما ارائه دهند.

پرستارانی که درون آسانیسم فعالیت می‌کنند از طریق مؤسسات بررسی و جذب می شوند و از تمامی پرستاران گواهی سو پیشینه، عدم اعتیاد و مدارکی کاملاً قابل قبول و مورد تائید توسط مؤسسه دریافت می شود. پس می‌توانید با خیال آسوده از طریق آسانیسم سفارس خدمات پرستاری در منزل خود را ثبت کنید. لازم به ذکر است که تمام پرستاران، دوره‌های مورد نیاز جهت پرستاری (پرستار کودک – پرستار سالمند در منزل و پرستار بیمار) را گذرانده‌اند و از دانش عملی خوبی هم برخوردار هستند.

آسانیسم مشکل جستجو و گشت و گذار و پرس وجو برای انتخاب یکی از موسسات یا پرستار و مراقب مناسب را حل کرده است. دیگر نیاز به صرف زمان چند روزه و هفتگی نیست. چراکه آسانیسم  با مجموعه ای از موسسات ارائه دهنده خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر همکاری دارد و به فکر صرفه جویی در وقت شما و بهبود دریافت خدمات پرستاری و مراقبتی است و شما میتوانید جهت دریافت قیمت (قیمت پرستار سالمند و قیمت پرستار کودک در منزل) با تنها بک کلیک برای ثبت درخواست اقدام کنید.

به سایت آسانیسم مراجعه کرده، انتخاب باشماست که با آسانیسم زندگی به همین آسانیست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسانیسم

آسانیسم اولین پلتفرم در حوزه سلامت و مراقبت است که افراد نیازمند به پرستار را به موسسات پرستاری متصل می‌کند. آسانیسم فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده است. آسانیسم قصد دارد تا دریافت خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل را راحت نماید.

اطلاعات تماس
  • 021895*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه