اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902174817314952

الحاقیه افزایش سرمایه خودرو دربیمه بدنه

کد: 139902174817314952

https://bit.ly/3doYP7p

، اصفهان , (اخبار رسمی): پیرو افزایش قیمت خودرو، پیشنهاد می‌شود بیمه گذارانی که دارای بیمه نامه بدنه هستند با مراجعه به شرکت‌های بیمه، سرمایه مورد بیمه خود را افزایش دهند تا در هنگام بروز خسارت با مشکلاتی چون اعمال ماده 10 قانون بیمه مواجه نشوند.

الحاقیه افزایش سرمایه خودرو دربیمه بدنه-صدور اینترنتی بیمه نامه - بیمه دانا
الحاقیه افزایش سرمایه خودرو دربیمه بدنه

الحاقیه افزایش سرمایه خودرو در بیمه بدنه

طبق ماده ۱۰ قانون بیمه، درصورتی که مالی به کمتر از قیمت واقعی بیمه شده باشد، بیمه گر فقط به تناسب مبلغی که بیمه کرده است با قیمت واقعی مال، مسئول جبران خسارت خواهد بود. بنابراین در‌صورتی‌ که خودرویی با قیمت کمتر بیمه شده باشد، در هنگام بروز خسارت هم به همان نسبت  به بیمه گذار خسارت پرداخت می شود.

لازم به توضیح است که اگر کسی خودروی خود را در زمان صدرور بیمه نامه کاملا به روز و واقعی بیمه کرده باشد، ولی در زمان حادثه ارزش خودرو بالاتر برود ( مثلا خودرو گران شود ) باز هم ماده ۱۰ اعمال می شود. بنابراین در صورت افزایش قیمت وسیله نقلیه، بیمه گذار باید شرکت بیمه را در جریان گذاشته و حق بیمه اضافی متعلقه را پرداخت کند.

لذا پیرو افزایش قیمت خودرو، پیشنهاد می شود بیمه گذارانی که دارای بیمه نامه بدنه هستند با مراجعه به شرکت های بیمه، سرمایه مورد بیمه خود را افزایش دهند تا در هنگام بروز خسارت با مشکلاتی چون اعمال ماده 10 قانون بیمه مواجه نشوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه دانا نمایندگی افقری کد 10115

بیمه دانا در بیست و دوم خرداد ماه سال 1353 با مشارکت بیمه Commercial Union انگلیس بصورت شرکت سهامی عام با سرمایه بخش خصوصی تأسیس شد. این شرکت پس از 5 سال فعالیت در قالب بخش خصوصی در تیرماه 1358 براساس مصوبه شورای انقلاب و دولت موقت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی اعلام شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه