اطلاعات تماس
  • 02134*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902174818515225

چرا کمک به سالمندان واجب است؟

جوانان وظیفه دارند که به سالمندان کمک کنند

کد: 139902174818515225

https://bit.ly/3fCRwuy

، تهران , (اخبار رسمی): در این دوران سخت که همه در خطر ویروس کرونا هستیم، قشر سالمندان بیشترین سختی را می‌کشند. آنها هم سختی مالی را تحمل می‌کنند و هم سختی روحی و روانی.

جوانان وظیفه دارند که به سالمندان کمک کنند
جوانان وظیفه دارند که به سالمندان کمک کنند

حال وضعیت رو به بهبودی است و وقت این فرا رسیده که بزرگان خود را فراموش نکنیم، کسانی که کل عمر به فکر ما بوده‌اند. خانم ارشیا، یکی از داوطلبان گروه محافظم باش  در مصاحبه‌ی خود توضیح می‌دهد چه قدر رسیدگی و کمک به مردم مسن مهم است.

ارشیا می‌گوید داوطلبانه کار کردن معنای بزرگی برای او دارد. دلیل این تصمیم از نظر ارشیا بی تفاوتی بودن دولت و مردم از زندگی سالمندان است. ارشیا با استفاده از شبکه‌های اجتماعی با گروه mohafezambash آشنا شد و توانست با همکاری با این گروه دل سالمندان را شاد کند و خودهم از این کار لذت برد.

ارشیا توضیح میدهد چگونه کسانی که بازنشسته شده‌اند احساس بیهودگی دارند و با فعالیت‌های ارشیا و فعالان محافظم باش، این احساس در روند کاستی قرار گرفته است.

هر فردی که احساس مسوولیت دارد و می‌خواهد به این قشر کمک کنند می‌تواند با مدیران این گروه در اینستاگرام در تماس باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محافظم باش

اطلاع رسانی در رسانه های آنلاین درباره برخی مشکلات و انتشار فراخوان جهت یافتن بهترین راه حل مشکلات و بحرانهای بزرگسالان و بازنشستگان است . زیرا بخش بزرگی از سالمندان و بازنشستگان تلاش و کوشش بسیاری برای آبادی کشور عزیزمان ایران داشته اند اما متاسفانه اکنون بدلیل مشکلات اقتصادی نمیتوانند به صورت محترمانه دوران سالمندی و پیری خود را پشت سر بگذارند و متأسفانه آنطور که باید و شاید با آنها رفتار نمیشود! این کمپین که یک پروژه اجتماعی – دانشجوی است، امیدواریم بتوانیم با همراهی کسب و کار های مختلف، خیرین و مسئولان در حل بخشی از مشکلات معیشتی این عزیزان یاری برسانیم تا مرحمی کوچک بر دردهایشان باشد.

اطلاعات تماس
  • 02134*****
[نمایش اطلاعات]