اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990218481946094

آغاز کمپین تخفیفهای بهاره دورانتاش

تخفیف آنتی ویروسی دورانتاش به غیر شاتلی‌ها

کد: 13990218481946094

https://bit.ly/35L9xCK

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت دورانتاش همزمان با تخفیف‌هایی که برای مشترکان شرکت اینترنتی شاتل در نظر گرفته، تعدادی از محصولات خود را با تخفیف‌های مناسب در طرح تخفیفی بهاره به کاربران، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط و شرکت‌ها ارائه می‌دهد.

تخفیف آنتی ویروسی دورانتاش به غیر شاتلی ها
خرید و تمدید با تخفیف لایسنس آنتی ویروس در طرح بهاره دورانتاش

به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، امروز تهدیدات سایبری به یکی از معضلات جدی کاربران خانگی، شرکت ها و سازمان ها تبدیل شده است.

رشد خیره کننده تهدیدات سایبری مانند ویروس ها، تروجان ها، بدافزارها، باج افزارها Ransomware، وب سایتها و ایمیلهای آلوده، حملات فیشینگ، کیلاگرها و جاسوس افزارها، به مشکلی جدی برای همه کاربران و شرکتها تبدیل شده است.

از طرف دیگر، کاهش ارزش ریال ایران ( پول ایران ) که به معنای گران شدن قیمت دلار و دیگر ارزهای خارجی شده، باعث افزایش بسیار زیاد قیمت محصولات آنتی ویروس شده است که بجزء یک شرکت داخل ایران که محصولات آنتی ویروس تولید میکند، تمامآ از خارج از کشور تامین می شوند.

برای نمونه در حال حاضر قیمت آنتی ویروس های خانگی به طور متوسط برای یک کامپیوتر بین 300 تا 500 هزار تومان، سه کامپیوتر حدود 500 تا 700 هزار تومان و پنج کامپیوتر 800 تا یک میلیون تومان است. 

شرکت دورانتاش که چندی است با همکاری شرکت اینترنتی شاتل، اقدام به ارائه آنتی ویروس با تخفیف های ویژه به مشترکان این شرکت اینترنتی کرده است، با هدف حمایت از دیگر کاربران و استارتاپ ها و کسب و کارهای خانگی، کوچک و متوسط که امکان استفاده از تخفیف های شاتلی را ندارند، تخفیف هایی را با عنوان کمپین تخفیفی طرح بهاره بر روی وب سایت اصلی خود آغاز کرده است.

در حال حاضر در کمپین طرح بهاره شرکت دورانتاش، لایسنس آنتی ویروس های شرکت های وبروت Webroot، ترندمیکرو Trend Micro، جی دیتا G-Data و نورتون سیمنتک Norton Symantec با تخفیف های مناسب عرضه شده است.

شرکت وبروت Webroot سازنده سبک ترین و کم حجم ترین آنتی ویروس دنیا و شرکت ترندمیکرو Trend Micro در برخی کشورها از جمله ایران، چین و استرالیا با نام پی سی سیلین PC-Cillin نیز شناخته می شود.

درباره شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش که در سال 1385 تاسیس شده، از شرکتهای پیشرو و معتبر توزیع کننده نرم افزارهای آنتی ویروس خانگی، شبکه و دیتاسنتر ( مراکز داده ) در ایران است و سابقه عرضه و توزیع برندهای مختلف آنتی ویروس از جمله کسپرسکی Kaspersky، ایست ESET (نود32)، وبروت Webroot، ترندمیکرو Trend Micro، سیمانتک Symantec، اِی وی جی AVG، اِوست Avast،بولگارد Bullguard، اف-سکیور F-Secure و جی دیتا G-Data را در کارنامه خود دارد.

کسپرسکی با نام‌هایی مانند کسپرسکی، کاسپرسکی، کسپراسکای، کسپراسکی و کاسپراسکای نیز شناخته می‌شود.

دورانتاش پیش از این با شرکتهای فعال در حوزه اینترنت مانند انتقال داده های آسیاتک، رهام داتک ( داتک )، صفرویک پرداز ( شهرادشبکیه سابق ) و مبناتلکام سابقه همکاری داشته و هزاران کاربر خانگی و شرکتی در ایران از آنتی ویروس های ارائه شده توسط دورانتاش برای حفاظت از کامپیوترهای شخصی، گوشی های موبایل، شبکه های کامپیوتری، سرورها و اطلاعات و داده های خود استفاده میکنند.

جهت خرید و تمدید لایسنس آنتی ویروس و استفاده از طرح تخفیف بهاره دورانتاش به وب سایت دورانتاش به نشانی www.durantash.com مراجعه کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت دورانتاش

شرکت دورانتاش پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و موسسات در تمام محیطهای فیزیکی ، مجازی و ابری و از با سابقه ترین شرکتهای عرضه کننده محصولات امنیتی معتبر در ایران است. مشتری مداری ، ارائه اطلاعات صحیح همراه با راهکارهای مفید از اهداف دورانتاش و عمل به این اهداف از زمان تاسیس شرکت دورانتاش در سال 1385، سرلوحه فعالیتهای شرکت قرار داده شده است. www.ddn.ir

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]