اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902184819512920

هتل‌های کیش از چه تاریخی بازگشایی می‌شود؟

مصوبه‌های جدید شورای سلامت کیش

کد: 139902184819512920

https://bit.ly/2L7hUyZ

، (اخبار رسمی): تصور مردم، از سفید بودن منطقه نباید موجب غفلت آن‌ها از رعایت قوانین و مقررات بهداشتی شود. طبق گفته شورای سلامت، کیش همچنان تاکید بر فاصله گذاری اجتماعی دارد و بر استفاده از وسایل حفاظت فردی و شستشوی مکرر دست‌ها را تاکید دارد. افراد از تردد در اماکن پر ازدحام خودداری کنند.

مصوبه های جدید شورای سلامت کیش
مصوبه‌های جدید شورای سلامت کیش

مصوبه های جدید شورای سلامت کیش، خبر از بازگشایی پلکانی در صنعت گردشگری و اقتصادی کیش را با رعایت پروتکل های کرونا خبر می دهد. که طبق آخرین جلسه شورای سلامت کیش، روند تعطیلی مدارس، مراکز آموزشی، دانشگاهها، مهدهای کودک و مراکز فرهنگی جزیره کیش تا مهرماه تعطیل خواهد بود و همچنین بر اساس تصمیم هایی که در شورای سلامت کیش گرقته شده بود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های اقتصادی در منطقه  تا پایان فروردین ۹۹ بطور خودکار تمدید شده بود اما خبرهای حاکی از آن است که  تا اواخر خردادماه اصناف بازگشایی می شوند.

تدابیر منطقه‌ای کیش از جلوگیری از ویروس کرونا

از زمان شیوع ویروس کرونا کلیه مسئولان و دست اندرکاران منطقه آزاد کیش تدایبر گسترده و  عملیات پیشگیرانه و شدیدی در  مقابله با ویروس کرونا در کیش به اجرا گذاشته بودند که کلیه مردم منطقه  همکاری  لازم جهت  رعایت نکات بهداشتی را داشتند و همچنین  با توقف، برنامه های جمعی از جمله :  ممنوعیت ورود خودرو به این جزیره و تعطیلی مراکز آموزشی، کنسرت ها آغاز شده بود  که عملیات گسترده ای جهت  ضد عفونی محیط  شهری که  با همیاری تلاشگران عرصه سلامت و آتش نشانی ها ، عملیاتی مشترک با مدیریت معاونت امور شهری و محیط‌زیست شرکت عمران، آب و خدمات کیش و با همکاری مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت، معابر پر تردد و خیابان‌های اصلی کیش را علیه ویروس کرونا ضدعفونی کردند.

اطلاعیه  شورای سلامت کیش در بازگشایی اصناف کم خطر در جزیره کیش

در مصوبه های جدید شورای سلامت کیش یکسری از اصناف کم خطر در جزیره کیش بازگشایی می شوند.

بازگشایی هتل ها و کلوپ های دریایی کیش از اول خرداد

بازگشایی هتل‌های جزیره از ابتدای خرداد و  بازگشایی کلوپ‌های تفریحات دریایی و ارائه خدمات پس از عید فطر صورت می‌گیرد و هتلداران با رعایت قوانین ابلاغ‌شده، می‌توانند با مراجعه به معاونت گردشگری، جامعه هتلداران و امضا تعهدنامه‌های مربوط، اقدام به پذیرش مهمانان و گردشگران کنند. همچنین فعالیت مراکز ورزشی تفریحی انفرادی نیز بلامانع اعلام شد و : فعالیت مراکز آموزشی و کلاس‌های هنری بلامانع و بازگشایی رستوران‌های سطح جزیره پس از عید فطر صورت می‌گیرد.

بازگشایی بازارها

در خبر از بازگشایی فروشگاه های ، ساعت کار بازارها از ۱۰ ساعت صبح تا ۲۳، به‌صورت یکسره است.

بازگشایی دفاتر مشاوران املاک،رنت کار ها

فعالان بخش اجاره خودرو(رنت کار) از شنبه ششم اردیبهشت فعالیت خود را آغاز کردند همچنین تمامی فعالان حوزه رنت کار و املاک ها در سامانه SALAMAT.GOV.IR ثبت نام کردند تا کد بهداشتی و مجوز لازم را دریافت کنند همچنین رنت کار ها بعد از  دریافت نامه از حمل و نقل موظف به رعایت مسائل بهداشت فردی و محافظتی، ضدعفونی مکرر دفتر کار و خودرو و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان هستند.

 آبمیوه فروشی ها  و اغذیه فروشی های بیرون بر

طبق اطلاعیه  شورای سلامت کیشفعالیت آب میوه فروشی ها و کافی شاپ ها در صورت رعایت موارد بهداشتی و آماده سازی آب میوه و قهوه تازه در حضور مشتری، تنها به صورت بیرون بر را بلامانع است و با رعایت مسائل ضدعفونی و رعایت فاصله اجتماعی میتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

آرایشگاه های مردانه و زنانه

در خصوص آرایشگاه های مردانه و زنانه نیز پروتکلی در حال تدوین است که در جلسه ای با حضور نمایندگان صنفی آرایشگاه ها در جامعه بازاریان ارزیابی، ابلاغ می شود و به اجرا در می آید که هر آرایشگاهی که بتواند این ضوابط و شرایط را رعایت کند، با امضا تعهدنامه در جامعه بازاریان و مرکز توسعه سلامت کیش، فعالیت خود را از سر گیرد. همچنین  فعالیت های کاشت ناخن،مژه، پاکسازی صورت و هر فعالیتی پوستی که موجب خطر برای مراجعان باشد ممنوع است و اگر تخلفی در این زمینه باشد، قطعا با توجه به قوانین به مدت 1 ماه پلمپ خواهد شد.

رفع مسدودی نوارهای ساحلی

رفع مسدودی تمامی مسیرهای منتهی به نوار ساحلی و  دریافت پلاک گذر موقت برای خروج خودرو ساکنان کیش و همچنین بازگشت آن‌ها با رعایت پروتکل‌های تعریف‌شده بلامانع است. در این خصوص و ضدعفونی تمامی آلاچیق ها در طول روز انجام می شود. که با رفع مسدودیت نوار ساحلی، ایستگاه های دوچرخه نیز با رعایت پروتکل های مخصوص بهداشتی می توانند زیر نظر بخش نظارت موسسه ورزش و تفریحات سالم، با دارا بودن وسائل حفاظت فردی و ضد عفونی مکرر دوچرخه ها فعالیت کنند. همچنین طبق مصوبه عدم تجمع در سواحل و  استفاده از پارک بازی کودکان تا اطلاع ثانوی ممنوع است تا بیماری به منازل منتقل نشود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مسافرتی های هتل

وب سایت سلام هتل امکان رزرو آنلاین هتل ها را برای شما فراهم می سازد. ما در این وبسایت به شما این امکان را می دهیم تا بهترین هتل ها را در کمترین زمان انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی زیادی انجام دهید. رزرو هتل می توانند از دغدغه‌های اصلی زائران امام رضا باشد و مشکلاتی را میتواند بوجود بیاورد. تیم ما این با تاسیس این هتل و ارائه بیش از 1000 هتل به شما این امکان را میدهد تا دغدغه ی رزرو اتاق را از بین ببریم. با توجه به بررسی های زیادی که در این زمینه انجام شده ما را بر آن داشت تا هتلهایی را برای رزوز به شما ارائه دهیم که از لحاظ سرویس دهی در بهترین درجه باشند و در نهایت هتلهایی که در اینجا مشاهده میکنید جزء بهترین هتلهای مشهد مقدس هستند.

اطلاعات تماس
  • 051385*****
[نمایش اطلاعات]