اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902194821515233

فروشگاه اینترنتی دی بوک در تلاش برای کسب جایگاهی شایسته بین رقبای آنلاین

فروشگاه دی بوک فروشگاهی با عناوین گلچین شده کتاب

کد: 139902194821515233

https://bit.ly/3drxcdZ

، تهران , (اخبار رسمی): احتمالا برای شما هم پیش امده که بین چند کتاب در یک موضوع مثلا تاریخ ایران چه کتابی را انتخاب کنید و برای خرید آن کتاب هزینه کنید. فروشگاه دی بوک راه حل ساده‌ای است، در فروشگاه کتاب‌ آنلاین دی بوک بهترین و پرفروش ترین کتاب‌های بازار نشر با توضیحات خلاصه گلچین شده‌اند.

فروشگاه دی بوک فروشگاهی با عناوین گلچین شده کتاب
فروشگاه دی بوک فروشگاهی با عناوین گلچین شده کتاب

احتمالا برای شما هم پیش امده که بین چند کتاب در یک موضوع مثلا تاریخ ایران چه کتابی را انتخاب کنید و برای خرید آن کتاب هزینه کنید. فروشگاه دی بوک راه حل ساده ای ارایه نموده است، در فروشگاه کتاب‌ آنلاین دی بوک بهترین و پرفروش ترین و جدیدترین کتاب های بازار نشر با توضیحات خلاصه گلچین شده اند تا مخاطبان با خوانش خلاصه کوتاهی با کتاب ها آشنا شوند و حتی بین کتاب های پرفروش هم بهینه ترین انتخاب را داشته باشند. فروشگاه دی بوک، اقدام به ایجاد صفحه مجزای نویسندگان با ترتیب انتشار کتاب ها، ارایه پک های آثار مثل هری پاتر و ارایه نسخه های فارسی و انگلیسی در صفحه توضیحات را برای سهولت بازدید کرده است. کتاب های زبان اصلی نیز با تخفیف بین 50 الی 20 درصد ارایه شده اند.

فکر کنید شما به دنبال یک کتاب تاریخی برای مطالعه تاریخ ایران هستید. نمی دانید چه کتابی از چه نویسنده ای در بازار نشر پرمخاطب ترین کتاب است. فروشگاه کتاب دی بوک پرفروش ترین، جدیدترین و محبوب ترین کتاب های تاریخ یا هر موضوع دیگری را در دسته بندی ها مجزا ارایه کرده که به مرور در حال تکمیل شدن است. ویژگی دیگر این است که بازدید کنندگان می توانند همه کتابهای یک نویسنده را به در یک صفحه مشاهده کنند.

مثلا همه آثار الیف شافاک نویسنده کتاب ملت عشق و جوجو مویز نویسنده کتاب من پیش از تو و نویسندگان دیگر ارایه شده که با کیلک روی تصویر نویسنده وارد صفحه نویسنده شده و کتاب ها به ترتیب انتشار قابل مشاهده هستند. حتی برخی آثار مثل دوره 13 جلدی هری پاتر به صورت پک جامع در نسخه های فارسی و دوره 7 جلدی هری پاتر انگلیسی ارایه شده است تا مخاطبان مجبور به انتخاب تک به تک کتاب ها و سردرگمی ترتیب انتشار آنها نشوند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی دی بوک

فروشگاه اینترنتی دی بوک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ به صورت عمده فروشی و ثبت سفارش تلفنی آغاز نمود. از سال ۱۳۹۷ تحت نظر گروه انتشارات فرا زبان و شرکت کاربینان فعالیت فروشگاهی خود را گسترش داد و هم اکنون سعی دارد در فهرست جامع ترین و کاملترین فروشگاه های اینترنتی کتاب در ایران قرار گیرد. این فروشگاه سعی نموده تا با فراهم نمودن کارآمدترین و جدیدترین منابع و متدهای آموزشی و دانشگاهی و ارایه کتاب های پرفروش گام مثبتی از لحاظ کیفی در مسیر خود بردارد و با تسهیل شرایط خرید از جمله تخفیف های دوره ای این امکان را بمنظور صرفه جویی در زمان و هزینه ها به وجود آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]