اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990219482165310

داستان ایده باران: ارائه ایده استارتاپ و کسب و کار

کد: 13990219482165310

https://bit.ly/2La6MRU

، تبریز , (اخبار رسمی): یکی از اتفاقاتی که پیرامون ما فراوان است و موجب آزردگی ما بود اجرای استارتاپ‌های تکراری در کشور بود. حتما شما هم شاهد بوده‌اید که بعد موفقیت دیجی کالا هزاران دیجی کالا خلق شد، پس از اسنپ صدها اسنپ و دیوار و ... که همگی هم بعد یک مدت شکست می‌خورند و هزینه‌های فراوانی برای موسسین تحمیل می‌کنند.

داستان ایده باران : ارائه ایده استارتاپ و کسب و کار
ایده باران

از طرفی با داشتن یک تیم خلاق که مدام حوزه های فناوری و تکنولوژی را بررسی و ایده های جدید را استخراج میکرد به مرور یک بانک ایده قوی شکل گرفت که برای راه اندازی یک استارتاپ جدید و بدون مشابه مناسب بود.

ایده باران

جالب است که در بانک ایده گروه یک ایده خودنمایی میکرد: سایتی که ایده استارتاپ و کسب و کار ارائه دهد! و همین سرآغازی بود برای شروع مسیر ایده باران.
اید‌ه‌ باران گروهی مستقر در پارک علم و فناوری تبریز است که سعی می‌کند با طرح آموزش‌ها و ایده‌های ناب افراد مختلف را در کنار هم جمع کند و استارتاپ‌های موفق را راه‌اندازی کند. این گروه به بررسی حوزه های متنوع استارتاپی و کسب و کار میپردازد و سپس ایده های مناسب برای ایران را انتخاب کرده و به بومی سازی آن برای اکوسیستم کشور میپردازد.

خدمات ایده باران

طرح خانواده ایده باران

در طرح طلایی ایده باران کسانی که به دنبال راه اندازی کسب و کار جدیدی هستند اما سرمایه محدود دارند و یا وسواس در انتخاب ایده ، وارد مجموعه ایده باران میشوند و برای این دوستان بسته ایده ارایه میشود و تا جایی که ایده ناب خود را انتخاب نمایند این پروسه تکرار میشود.

در این طرح وارد یک دوره کارآفرینی خاص میشوید که بر اساس تخصص ، علایق ، روحیات و سرمایه خود بسته ایده دریافت میکنید. در صورتی که از بین ایده ها موردی را انتخاب کنید وارد فاز اجرایی خواهیم شد و در غیر اینصورت ارائه بسته تا جایی ادامه پیدا میکند که بالاخره بهترین ایده را انتخاب کنید.

هدف ایده باران صرفا ارائه ایده نیست بلکه تیم سازی و فراهم کردن زیرساخت برای راه اندازی کسب و کارهای جدید را میتوان اصلی ترین برنامه این گروه اعلام کرد.

«تا حالا شده به دنبال انجام کاری باشی ولی احساس کنی تنهایی نمی تونی؟احساس کنی به شخصی نیاز داری ک مثل تو فکر کنه و تو این مسیر همراهت باشه؟
حالا فرض کن یک گروهی است که میتونی بهش ملحق بشی و در کنار افرادی مثل خود ایده ات رو پیش ببری.»

ایده باران به دنبال این است که بتواند صاحبان ایده، صاحبان کسب‌وکار و نیروهای فنی را در کنار هم جمع کند و استارتاپهای موفقی را در کشور راه اندازی کند. اگر شما هم علاقمند راه اندازی استارتاپ و کسب و کار جدید و همکاری در ایده ها هستید به خانواده اید باران ملحق شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده باران

ایده باران به عنوان اولین مجموعه تخصصی در ایران به ارائه فرصت های سرمایه گذاری، ایده های کسب و کار، ایده استارتاپ و فرصت های همکاری جدید می پردازد. همچنین شرایط همکاری در اجرای ایده های جدید و تیم سازی در سراسر کشور را فراهم می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]