اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902204822912957

بهترین آموزشگاه آیلتس کجاست؟

کد: 139902204822912957

https://bit.ly/3fAlbob

، تهران , (اخبار رسمی): اغلب افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، معمولاً با نگرانی‌ها و سوالات مختلفی دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ سوالاتی مثل « چطور می‌توان یک آموزشگاه آیلتس خوب پیدا کرد؟» یا « با چه معیارهایی می‌شود بهترین استاد آیلتس را شناخت؟» این نگرانی‌ها زمانی بیشتر می‌شود که فرصت زیادی هم تا آزمون نمانده باشد.

بهترین آموزشگاه آیلتس کجاست؟ + معرفی بهترین استاد آیلتس
بهترین آموزشگاه آیلتس کجاست؟

اگر شما هم دغدغه‌ی شرکت در آزمون آیلتس را دارید و از یک سو استرس آزمون و از سوی دیگر نگرانی بابت پیدا کردن یک آموزشگاه آیلتس خوب، فکرتان مشغول کرده است، پس با این مقاله همراه ما باشید تا بدانید برای تشخیص سره را از ناسره و رسیدن به یک انتخاب درست چه معیارهایی را باید در نظر داشته باشید.

بهترین آموزشگاه آیلتس، بهترین استاد آیلتس را دارد

ممکن است با خودتان فکر کنید که داریم چشم بسته غیب می‌گوییم! حق با شماست! درست است که یک موسسه خوب استادان مجربی هم دارد اما سوال مهمی که در ادامه می‌خواهیم به آن پاسخ دهیم این است که: «چه ویژگی‌هایی یک استاد را به بهترین استاد آیلتس تبدیل می‌کند؟»

رزومه‌ی پربار و معتبری دارد

اولین معیار برای شناخت بهترین استاد آیلتس ، داشتن مدارک معتبر بین‌المللی مثل TESOL، TKT و CELTA است. کسی که آزمون آیلتس را با موفقیت چشمگیری پشت سر گذاشته و تجربه‌های زیادی در زمینه‌ی شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی دارد.

هرچند باید بدانید که داشتن مدرک معتبر با اینکه یک فاکتور ضروری است اما مطمئناً کافی نیست.

کلاس پویایی دارد

یک استاد آیلتس مجرب، با تاکید بر عدم صحبت به زبان فارسی در کلاس، زبان‌آموزان را به انگلیسی صحبت کردن تشویق می‌کند و با پرسیدن سوالات متنوع و ارائه‌ی موضوعاتی برای بحث، به پویایی کلاس و افزایش مهارت Speaking زبان‌آموزان کمک می‌کند. به‌این‌ترتیب در حین صحبت، ایرادها و نقاط ضعف هر زبان‌آموز را به او گوش‌زد می‌کند.

لزوماً Native نیست

بسیاری افراد، native بودن را معیار برتری یک استاد آیلتس نسبت به سایرین می‌دانند. اما باید بدانید که استادان no-nativeای که در انواع آزمون‌های معتبر شرکت کرده‌اند و تجربیات خوب و موفقیت‌آمیز زیادی را در کارنامه‌ی خود دارند، مطمئناً به اندازه‌ی استادان native، حرفه‌ای و مجرب هستند.

لزوماً رفتار صمیمانه ندارد

بدون شک رفتار دوستانه‌ی یک استاد، تاییدکننده‌ی توانمندی او در تدریس نیست، همان‌طورکه خشکی و منعطف نبودن دلیل حرفه‌ای بودنش نیست. در واقع بهترین استاد آیلتس کسی است که می‌تواند در کلاس درس بین رفتار حرفه‌ای و رفتار دوستانه، تعادل برقرار کند.

تجربیاتش را از زبان‌آموزان دریغ نمی‌کند

یک استاد آیلتس خوب از جزییات شرکت در آزمون آیلتس و تجربیات خودش و زبان‌آموزان سابقش می‌گوید. او با این کار کمک می‌کند تا زبان‌آموزان از تجربیات خوب استفاده کنند و اشتباهات و تجربه‌های بد را تکرار نکنند.

به‌روز و مشتاق یادگیری است

بهترین استاد آیلتس همیشه به‌روز است و روش‌های تدریسش را با متدهای روز دنیا تطبیق می‌دهد. به‌علاوه با شرکت مداوم در دوره‌های TTC نقاط ضعفش را رفع می‌کند و توانمندی‌هایش را ارتقا می‌دهد.

شما برای بررسی کردن این ویژگی‌ها کافی است به چند آموزشگاه سربزنید و با تعدادی از زبان‌آموزان صحبت کنید، یک پرس‌وجوی کوتاه از چند آموزشگاه آیلتس، برای پیدا کردن بهترین استاد آیلتس می‌تواند به شما بسیار کمک کند.

بهترین موسسه آیلتس ، امکانات و کتاب‌های مناسب ارائه می‌کند

در کنار داشتن استادان مجرب، آنچه یک آموزشگاه آیلتس را به بهترین آموزشگاه تبدیل می‌کند، ارائه‌ی امکانات و منابع مناسب به زبان‌آموزان است. شکی نیست که وجود یک محیط آموزشی حرفه‌ای، ارائه‌ی تجهیزات و امکانات ایده‌آل و داشتن دکوراسیون جذاب از مهم‌ترین ویژگی‌های یک موسسه آیلتس خوب و باکیفیت است اما باید بدانید که بار اصلی این کیفیت را کتاب‌ها به دوش می‌کشند! می‌پرسید چرا؟

خب هیچ کدام از ما نمی‌توانیم مانع پیشرفت علم و بهبود روش‌های آموزشی شویم، پس تنها راه پیش‌رویمان هم‌قدم شدن با این پیشرفت است. برای همین زمانی می‌توانید از بهترین بودن یک موسسه آیلتس مطمئن شوید که بدانید در زمینه‌ی آموزش، از کتاب آیلتس ، استاندارد و معتبر استفاده می‌کند. کتاب‌هایی که نه‌فقط از سوی انتشارات معتبر منتشر شده‌اند، بلکه موردتایید مجامع بین‌المللی هم هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]