اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902204823011815

معرفی کتابهای مفید برای کارآفرینان

چهارراه پول‌سازی، راهنمایی برای استقلال مالی

کد: 139902204823011815

https://bit.ly/2yI0Ywg

، تهران , (اخبار رسمی): این چهارراه به شما کمک می‌کند که موقعیت کنونی خود را تشخیص دهید و جایگاه و راهی که در آن در نظر دارید برای رسیدن به استقلال مالی طی کنید را مورد شناسایی قرار دهید.

چهارراه پول‌سازی، راهنمایی برای استقلال مالی
چهارراه پول‌سازی، راهنمایی برای استقلال مالی

محلی که جریان نقدینگی ما از آن حاصل می شود، جایگاه ما را تعیین می کند.  اما اکثر افراد جامعه صرفنظر از شغلی که دارند اغلب با مشکلات مختلف مالی دست به گریبان هستند. این مشکلات مالی بیشتر به‌خاطر نداشتن سواد مالی است که برای رفع آن نیاز به دانش مالی داریم و پس از آشنایی کامل با مفاهیم مربوطه در خواهید یافت که راه حل مشکلات مالی، تغییر شغل و یا شغل دوم نیست بلکه تلاش برای تغییر در چهارراه نقدینگی است.

کتاب چهارراه پول سازی که توسط رابرت کیوساکی نوشته شده، به ما می‌آموزد که اگر کسی می خواهد آینده خود را در زمان حال کنترل کند باید با اجزای این چهارراه آشنا شود و حرکت از یک بخش به بخش دیگر را یاد بگیرد. این چهارراه شامل چهار گروه کارمندان و کارگران، گروه استاد کاران و مشاغل آزاد، گروه پیمانکاران و کارآفرینان بزرگ و سرمایه گذاران می‌شود که هر یک از ما در هر شرایطی از زندگی مان فقط می توانیم در یک بخش یا خانه از این جدول قرار بگیریم.

این چهارراه به شما کمک می کند که موقعیت کنونی خود را تشخیص بدهید و جایگاه و راهی که در آن در نظر دارید برای رسیدن به استقلال مالی طی کنید را مورد شناسایی قرار بدهید. با این که استقلال مالی می تواند از طریق هرچهار ربع نمودار محقق شود ، مهارت های یک فرد متعلق به گروه مالکیت کسب وکار یا سرمایه گذاری به شما کمک می کند که سریع تر به اهداف مالی خود دست پیداکنید. مثلا فردی که در گروه کارمندی موفق است ، باید در گروه سرمایه گذاری هم موفقیت کسب کند.

بعد از خواندن این کتاب نوبت شماست که بگویید در جدول گردشی پول شما در کدام قسمت قرار دارید؟ آیا حق شماست که آنجا باشید؟

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هم آوا

“شرکت هم‌آوا” (با نام ثبتی کارخانه نوآوری هم آوا) از ادغام شتاب‌دهنده آواتک در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، شتاب‌دهنده شزان در حوزه فناوری‌های همگرا، فضای کاری اشتراکی زاویه و شرکت نوآوا ارائه‌ کننده‌ی راه‌ کارهای رشد به کسب‌وکارها، شکل گرفته است و اکنون در محل کارخانه نوآوری آزادی مشغول به کار است. کارخانه نوآوری آزادی توسط ”شرکت هم‌آوا” با مشارکت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان بزرگترین مرکز استقراراستارتاپ‌ها در خاورمیانه و شمال آفریقا درفضایی به مساحت ۱۸هزار و پانصد متر مربع در غرب تهران راه اندازی شده است. “هم‌آوا” در اموری چون توسعه زیست بوم و فرهنگ کارآفرینی نوآورانه، پرورش و رشد کسب و کارهای نوپا، پژوهش و توسعه فناوری‌های نوین، سبد گردانی کسب و کارها، صندوق پژوهش و فناوری و ارائه راهکارهای کارآفرینی و نوآوری به سازمان‌ها، مجموعه‌ ای یکپارچه از راه‌ حل‌ها را در اختیار دارد. هم آوا در سبد پورتفولیوی خود ۷۰ تیم استارتاپی از شتابدهنده‌های آواتک و شزان را دارد و در راستای ماموریت جدید خود دو مرکز نوآوری درحوزه های “فین تک” و “هوشمندسازی خودرو و صنعت” با کمک سازمان‌های بزرگ پر آوازه و موفق این حوزه راه اندازی کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]