اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۲۶*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902204823714946

تدریس خصوصی آیلتس

کد: 139902204823714946

https://bit.ly/35XiTvj

، تهران , (اخبار رسمی): تدریس خصوصی آیلتس فرایندی است که طی آن استاد تلاش می‌کند تا مباحثی که زبان آموز یا دانشجو در فهم یا کاربرد آنها دچار مشکل شده است را با بیانی رسا و با جدیدترین شیوه‌های تدریس آموزش دهد این مباحث می‌تواند کل یا قسمتی از یک درس ویا تمرین‌های آن درس باشد.

تدریس خصوصی آیلتس
تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

موسسه آموزشی بهکلام بر این تلاش است زبان آموزانی که نیاز دارند در مدت زمان کوتاهی نمره بالایی در امتحان آیلتس برای گرفتن اقامت و یا پذیرش تحصیلی دریافت کنند و سطح دانش زبان انگلیسی پایینی دارند و تحت هیچ شرایطی نمی توانند موفق شوند نمره بالای ۶ در آیلتس را دریافت کنند تا به موفقیت و قبولی در آزمون برساند.

دیده شده برخی از افراد و یا موسسات به متقاضیان امتحان آیلتس مدت زمان کوتاه و یا تعداد جلسات کوتاهی را برای گرفتن نمره مورد نظرشان اعلام می کنند که بعضا اشاره می کنند به آموزش تکنیک های خاصی برای گرفتن نمره آیلتس ، که این روش کاملا و قویا رد می شود.

این روش شاید برای زبان آموزانی که از سطح و دانش بالایی در زبان انگلیسی برخوردار باشند جواب بدهد ولی در غیر این صورت به هیچ عنوان  کارایی ندارد.

در امتحان آیلتس باید اول سطح سازی و دانش زبان انگلیسی شما  با توجه به چهار مهارت آیلتس  ارتقاء پیدا کند سپس شروع به آموزش ها و روش های لازم برای کسب نمره مورد نظر را کسب کنید.

تدریس خصوصی آیلتس مسیر رسیدن به نمره مورد نظر زبان آموزان را تا حدود زیادی کوتاه می کند البته به نسبت کلاس های گروهی ولی تجربه ما با توجه به شاگردانی که تا به حال داشتیم به این صورت بوده که کسانی که به صورت تمام وقت در مدت زمان مشخص شده ای وقت می گذارند میتوانند در زمان کوتاه تری به نمره مورد نظرشان برسند در این راه ما می توانیم بهترین برنامه ریزی را با بالاترین سرعت و کیفیت  ارا ئه دهیم.

تدریس خصوصی آیلتس فرایندی است که طی آن استاد تلاش می کند تا مباحثی که زبان آموز یا دانشجو در فهم یا کاربرد آنها دچار مشکل شده است را با بیانی رسا و با جدیدترین شیوه های تدریس آموزش دهد این مباحث می تواند کل یا قسمتی از یک درس ویا تمرین های آن درس باشد.

تدریس خصوصی آیلتس شامل سه قسمت است:

 1- سنجش سطح علمی زبان آموز

2- ارائه درس و نکات متناسب با سطح علمی زبان آموز

3- ارزیابی زبان آموز پس از ارائه درس

آموزشگاه زبان بهکلام از بهترین و جدیدترین منبع آیلتس استفاده می کند و حرفه ای ترین برنامه را به همراه بر‌ترین اساتید فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های مطرح کشور در اختیار عزیزان قرار می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه زبان آموزش انگلیسی بهکلام

موسسه بین المللی پارسیان به کلام با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت آموزش زبان در همه سطوح از پایه تا آزمون های بین المللی، همراه شما زبان آموزان خواهد بود. این مجموعه با به کار گیری اساتید حرفه ای و مجرب تهران، شما عزیزان را در رسیدن به اهداف خود در حوزه زبان های خارجی یاری میکند. با خدمات آموزشی مجموعه ما که با بالاترین سطح به شما ارائه میگردد، تمامی نیازهای زبانی شما رفع خواهد شد.

اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۲۶*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش