اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13990220482417639

گفتگو با استادکار برتر داربست سال ۱۳۹۸

کد: 13990220482417639

https://bit.ly/2xNAPLZ

، تهران , (اخبار رسمی): آقای علی رفیعی از داربست بند با تجربه تهران است طی سالیان تلاش شرکت خود را تاسیس کرده است و از معدود شرکت‌های داربستی است که توانسته صلاحیت ایمنی کسب کند. او امسال توانست با دریافت بیشترین امتیاز استادکار برتر سال 1398 شود.

گفتگو با استادکار برتر داربست سال ۱۳۹۸
علی رفیعی استادکار برتر داربست سال 1398

در ادامه صحبت‌های آقای رفیعی استادکار برتر سال 98 آمده است.

آقای رفیعی از سال ۱۳۸۰ داربست بندی را شروع کردم و پروژه های متعددی را انجام داده است. وی در مورد سختی های شغل خود گفت: «داربست یکی از سخت ترین شغلهای دنیا است با توجه به اینکه کار در ارتفاع در فضای باز انجام می شود مشکلات خاص خودش را دارد مثل گرمای تابستان و داغ شدن لوله ها ، سرمای زمستان و امکان لیز خوردن از داربست ، علاوه بر آن داشتن قدرت بدنی و نترسیدن از ارتفاع از مهمترین توانایی های این شغل به حساب می آید.»

وی در مورد چشم انداز آینده شغلی خود گفت: «از نظر من اگر به داربست علاقه داشته باشید می تواند برای شما شغل خوبی باشد و چشم انداز خوبی را که توقع آن را دارید به آن برسید و ضمناً در آینده می توانید کارآفرین باشید و برای افراد زیادی شغل ایجاد کنید.»

وی در مورد میزان اهمیت ایمنی در کار گفت: «نکته مهم در داربست بندی ایمنی است اگر کار را با ایمنی انجام بدهید هیچ خطری شما را تهدید نمیکند ولی اگر بدون در نظر گرفتن ایمنی بخواهید کار کنید خطرات زیادی پیش روی خود دارید و به نظر من باید ایمن کار کرد نه سریع !»

کارکنان داربست بند میتوانند خودشان را بیمه کنند تا از مزایای بازنشستگی استفاده و در برابر خطرات احتمالی داربست پشتوانه داشته باشند.

وی در مورد داربستان گفت: «در پایان از پرسنل محترم داربستان که این فضا را ایجاد کردند و به ما داربستی ها که جزئی از کارگران صنعت ساختمان و صنعت ساخت و ساز هستیم این فرصت را  فراهم کردند که دیده شویم سپاسگذارم .»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | مسکن و ساختمان