اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902214825115185

کارآفرینی در ۶۶ سالگی

کد: 139902214825115185

https://bit.ly/2LpHory

، تهران , (اخبار رسمی): در ادامه داستان کارآفرین شدن در سن 66 سالگی آمده است.

چطور در ۶۶ سالگی کارآفرین شدم
کارآفرینی در ۶۶ سالگی

از پاول تاسنر بشنوید:  بعد از ۴۰ سال کار مداوم برای دیگران، او کسب و کار خودش را در ۶۶ سالگی شروع کرد، و ایده‌اش برای یک تجارت را با تجربه و اشتیاقش ترکیب کرد و او تنها نیست، سالمندان با نرخی فزاینده در حال پر و بال دادن به غرایض کارآفرینانه خود هستند و موفقیت بزرگی به دست می‌آورند.

«می‌خواهم شما را هفت سال در زندگی‌ام به عقب ببرم. عصر جمعه، چند روز قبل از کریسمس سال ۲۰۰۹. من مسئول بخش عملیات در یک شرکت تولید محصولات مصرفی در سان فرانسیسکو بودم و به جلسه‌ای فراخوانده شدم که درحال برگزاری بود. مشخص شد که آن جلسه مصاحبه اخراج من است. من و چندین نفر دیگر اخراج شدیم. در آن زمان ۶۴ سال داشتم. خیلی هم غیرمنتظره نبود. یک مشت کاغذ را امضا کردم، وسایل شخصی‌ام را جمع کردم، و رفتم تا به همسرم ملحق شوم که در رستورانی در آن نزدیکی منتظر من بود و روحش هم خبردار نبود. 

خوب، بیش از ۴۰ سال اشتغال پیوسته در انواع شرکت‌های خرد و کلان به پایان رسیده بود. ارتباطات خوبی داشتم، اعتبار داشتم فکر کردم مشکلی نخواهم داشت. مهندس ساخت و تولید و بسته بندی بودم. سابقه خوبی داشتم. بازنشستگی مثل خیلی‌های دیگر، برای من جزو گزینه‌ها نبود. پس در یکی دوسال بعد از آن به مشاوره دادن روی آوردم بدون اینکه ذره‌ای به آن اشتیاق داشته باشم. 

و بعد ایده‌ای شروع به ریشه دواندن کرد، که از دل‌نگرانی من برای محیط زیست نشأت گرفته بود. می‌خواستم کسب و کار خودم را راه بیاندازم، طراحی و ساخت بسته‌بندی‌های زیست تخریب‌پذیر از ضایعات کاغذ، کشاورزی، و حتی ضایعات نساجی و بسته بندی پلاستیکی سمی و یک بار مصرف را با چیزی که همه ما به آن اعتیاد پیدا کرده‌ایم جایگزین کنم. به این می‌گویند فناوری پاک، و برای من واقعاً پرمعنا بود. یک سرمایه‌گذاری که به من کمک می‌کرد تا میلیاردها کیلو بسته‌بندی پلاستیکی یک‌بارمصرف که هرسال دور انداخته می‌شود و زمین ما، رودخانه‌های ما و اقیانوس‌های ما را آلوده می‌کند را کاهش دهم، و آنها را برای نسل‌های آینده حفظ کنم -- نوه‌های ما، نوه‌های من. 

پس حالا در سن ۶۶ سالگی، با ۴۰ سال تجربه، برای اولین بار کارآفرین شدم. متشکرم. اما هنوز هم هست. »

می‌توانید این ویدئو بسیار الهام بخش را را در مدیرنامه ببینید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مدیرنامه

مدیرنامه رسانه اختصاصی مدیران ایران می باشد .این پایگاه خبری از سال ۹۷ آغاز به کار نموده و هم اکنون اولین پایگاه خبری اختصاصی در حوزه مدیریت محسوب می شود. مدیرنامه پایگاه خبری برخط و زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ