اطلاعات تماس
  • 021665***** - ۰۹۰۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902214826814509

چگونه در شغل تعمیرات موبایل موفق شویم؟

کد: 139902214826814509

https://bit.ly/3dFnuox

، تهران , (اخبار رسمی): شغل تعمیرات موبایل یکی از مشاغل فنی در بازار کار امروز است که با توجه به بازار کار عالی تعمیرات موبایل از درآمد خوبی برخوردار است.

چگونه در شغل تعمیرات موبایل موفق شویم؟
آموزش تعمیرات موبایل

معرفی شغل تعمیرات موبایل

شغل تعمیرات موبایل یکی از مشاغل فنی در بازار کار امروز است که با توجه به بازار کار عالی تعمیرات موبایل از درآمد خوبی برخوردار است. تعمیرکار حرفه ای موبایل می بایست مهارت و توانایی لازم در عیب یابی و تعمیرات انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری انواع مدل های موبایل اندروید و آیفون را داشته باشد.

چگونه تعمیرکار موبایل شویم؟

در گذشته افراد به صورت تجربی مهارت های لازم برای تعمیرات موبایل را فرا می گرفتند اما امروزه با توجه به پیچیده شدن تکنولوژی موبایل همچنین حساس بودن قطعات آن تعمیرات و تعویض قطعات موبایل بسیار حساس و پیچیده بوده و نیازمند دانش و مهارت کافی است، زیرا در صورت نداشتن تخصص ممکن است آسیب به دیگر قطعات وارد شده و مشکلات دیگری را به وجود آورد.

توصیه ما به شما این است که در دوره های مربوطه شرکت کنید زیرا کسب مهارت لازم از طریق شاگرد بودن نیاز به مدت زمان طولانی می خواهد، اما در دوره های تعمیرات موبایل به دلیل عملی بودن آموزش ها در مدت زمان کوتاهی صفر تا صد تعمیرات موبایل را یاد گرفته و می توانید وارد بازار کار شوید.

چگونه درآمد تعمیرات موبایل را افزایش دهیم؟

میزان درآمد تعمیرات موبایل وابسته به عوامل گوناگونی است که در صورت رعایت آنها می توانید به درآمد خوبی در این شغل دست یابید، در این بخش همراه ما باشید تا با این عوامل آشنا شده و با به کارگیری آن ها درآمد خود را افزایش دهید.

عامل اول: دانش خود را بروز کنید

 همانطور که می دانید هر روز گوشی های جدیدی وارد بازار شده و تکنولوژی آنها  روز به روز پیشرفت بیشتری خواهد داشت. بنابراین برای موفقیت می بایست خود را با این تکنولوژی همراه کرده و مهارت و تخصص خود را به روز نمایید. برای اینکار توصیه می کنیم مقالات آموزشی ما را دنبال کرده و از آخرین اخبار مربوط به تعمیرات موبایل آگاه شوید. همچنین توصیه می کنیم در دوره های تخصصی آموزشگاه تعمیرات موبایل فنون برق ثبت نام کرده و تعمیرکار حرفه ای موبایل شوید.

عامل دوم: موقعیت مکانی مناسبی را انتخاب کنید

در صورتی که قصد دارید درآمد بسیاری از این شغل به دست آورید توصیه می کنیم مغازه تعمیرات موبایل خود را در محله های پررفت و آمد راه اندازی کنید. بدون شک در این مکان افراد بیشتری با شما در تعامل بوده و تعداد مشتریان بیشتری به دست خواهید آورد. همچنین می توانید مغازه خود را در مکانی که بورس تعمیرکاران موبایل یا بورس فروش موبایل است راه اندازی کنید.

عامل سوم: تبلیغات مناسبی داشته باشید

تبلیغات از مهم ترین عوامل برای موفقیت در هر شغلی است. شغل تعمیرات موبایل نیز از این امر مستثنی نبوده و برای موفقیت هر چه بیشتر در این شغل می بایست تبلیغات مناسبی داشته باشید. خوشبختانه امروزه سایت ها و اپلیکیشن هایی مانند دیوار و شیپور هستند که به صورت رایگان امکان ثبت آگهی را برای شما فراهم کرده اند.

عامل چهارم: خدماتی با کیفیت ارائه دهید

کیفیت ارائه خدمات از دیگر عوامل تاثیر گذار در موفقیت در این شغل است. کیفیت ارائه خدمات منجر به رضایت مشتری از شما شده و این رضایت منجر به تبدیل شدن مشتری به مشتری وفادار می شود. مشتری وفادار شما خود به تبلیغ خدمات شما پرداخته و از این طریق مشتریان شما روز به روز بیشتر و درآمد شما افزایش خواهد یافت.

عامل پنجم: خدماتی منحصر به فرد ارائه دهید

برای جذب مشتریان بیشتر و رضایت بیشتر آنها، می توانید علاوه بر کیفیت خدماتی اضافه و منحصر به فرد به آنها ارائه دهید. به طور مثال می توانید برای خدمات خود گارانتی به آنها داده یا ترفیعات فروش مانند تخفیف خرید کالا، تخفیف خدمات بعدی و غیره به آنها ارائه دهید.

عامل ششم: قیمت مناسب و رقابتی داشته باشید

از دیگر عوامل جذب مشتری و موفقیت در این شغل به خصوص در ماه های اولیه فعالیت ارائه خدمات با قیمت مناسب و رقابتی در مقایسه با دیگر رقبا است. همانطور که می دانید در این شغل برای خدمات ارائه شده تعرفه کاملا مشخصی وجود ندارد و افراد به دنبال تعمیرکاری هستند که ضمن ارائه کار با کیفیت، قیمت مناسب تری در مقایسه با رقبا ارائه دهد. بنابراین با انجام این کار می توانید مشتریان بیشتری به دست آورده و از این طریق به درآمد بیشتری به دست آورید.

آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های برق و الکترونیک است که دوره های آموزشی متعددی را برگزار می کند. آموزش plc ، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی، آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی و پکیج از جمله دوره های این آموزشگاه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت فنون برق به نشانی www.fonoonbargh.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع فنون برق

آموزشگاه فنون برق در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با برگزارى کلاس های آموزشى در زمینه نصب و آموزش تعمیرات تجهیزات الکترونیکی در سطوح مختلف دانشگاهی و بازار کار آغاز نموده است. این مجموعه با هدف ایجاد بازار کار و ارتقای سطح علمی و عملی تکنسین ها و کاربران تعمیراتی از طریق تبادل معلومات و تجارب و همچنین ایجاد اشتغال و آماده سازی جوانان برای بازار کارتاسیس گردیده است. آموزشگاه فنون برق توانسته با دعوت از مجرب ترین اساتید دانشگاهی، قدمی بزرگ را در راستای آموزش فنی و حرفه ای کشور بردارد.

اطلاعات تماس
  • 021665***** - ۰۹۰۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش