اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902214826913983

آموزش تعمیرات موبایل و دیگر دوره‌های فنی در آموزشگاه فنی برق

کد: 139902214826913983

https://bit.ly/2SRblVr

، تهران , (اخبار رسمی): آموزش تخصصی تعمیرات موبایل یکی از دوره‌هایی است که با فراگیری آن می‌توان یک آینده شغلی روشن و پولساز را ایجاد کرد. امروزه محبوبیت و کاربرد موبایل بسیار افزایش یافته و می‌توان گفت تمام افراد جامعه از این وسیله استفاده کرده و بسیاری از فعالیت روزمره خود را از طریق این وسیله انجام می‌دهند.

آموزش تعمیرات موبایل و دیگر دوره های فنی در آموزشگاه فنی برق
آموزش تعمیرات موبایل و دیگر دوره‌های فنی در آموزشگاه فنی برق

آموزش تعمیرات موبایل

دوره تعمیرات موبایل دوره ای است که سطح علمی آن و کیفیت آموزشی آن از اهمیت بالایی برخوردار است، و داوطلبان باید پس از انجام این دوره بتوانند توانایی تعمیر انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در انواع مدل های موبایل اندروید و آیفون را داشته باشند. آموزشگاه فنی برق با در نظر موارد فوق این دوره آموزشی را در محیطی کاملا عملی و شبیه به محیط واقعی و زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص برگزار می کند. کارآموزان پس از شرکت در این دوره آموزشی به راحتی می توانند وارد بازار کار شده و با راه اندازی مغازه تعمیرات موبایل یا استخدام در نمایندگی های تعمیرات موبایل به تعمیر انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در انواع مدل های گوشی اندروید و آیفون بپردازند و به درآمد متوسط 5 تا 10 میلیون در ماه دست یابند.

آموزشگاه فنی برق در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش مباحث مربوط به تعمیر موبایل مشاوره هایی برای چگونگی ورود و موفقیت در بازار کار تعمیر موبایل در اختیار کارآموزان عزیز قرار می دهد.

آشنایی با دوره آموزش تعمیرات ایسیو فنی برق

آموزش تعمیرات ایسیو دوره ای است که کارآموزان پس از شرکت در آن می توانند به عنوان تعمیرکار حرفه ای ایسیو انواع خودروهای داخلی و خارجی وارد بازار کار این حرفه شوند. دوره تعمیرات ecu یک دوره تخصصی است که در آن به صورت علمی و تجربی زیر نظر اساتید باتجربه و متخصص صفر تا صد تعمیر ایسیوهای مختلف آموزش داده می شود، کارآموزان پس از گذراندن این دوره آموزشی می توانند همانند یک استاد ماهر به صورت شخصی با راه اندازی مغازه تعمیرات ایسیو به فعالیت در این زمینه بپردازند یا اینکه به استخدام شرکت های مختلف درآمده و درآمد ثابت حدود 5 تا 10 میلیون دست یابند.

امروزه شغل تعمیرکار ایسیو در زمره شغل های پولساز و آینده دار قلمداد می شود. زیرا در خودروهای امروزی این قطعه  اهمیت زیادی داشته و خراب شدن آن مشکلات بسیاری را به همراه می آورد. کارآموزان با شرکت در دوره تعمیرات ایسیو آموزشگاه فنی برق طریقه عیب یابی و تعمیر انواع خودروها مانند تعمیر ایسیو پراید، پژو 405، پژو 206، سمند، ال نود و سایر خودروها را فراگرفته و می توانند بدون استرس وارد بازار کار تعمیرات ایسیو شده و به درآمدزایی بپردازند.

آشنایی با دوره تخصصی آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی برق

آموزش تعمیرات لوازم خانگی از دیگر دوره هایی تخصصی است که درآموزشگاه فنی برق برگزار می شود. در دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی برق به دانش پذیران عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی آموزش داده شده، و در پایان دوره نیز به داوطلبان مدرک رسمی فنی حرفه ای ارائه داده می شود، و این افراد با استفاده از این مدرک می توانند به صورت شخصی و یا با استخدام در شرکت ها و نمایندگی های فعال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت داشته باشند.

در دوره آموزشی تعمیرات لوازم خانگی فنی برق به داوطلبان تمامی آموزش های علمی و عملی مربوط به تعمیرات انواع لوازم خانگی در محیطی شبیه به محیط واقعی کار و توسط اساتید با تجربه و متخصص داده می شود و آنها می توانند با گذراندن دوره فوق به توانایی یک استادکاری با تجربه و با سابقه برسند و به تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله: ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، انواع یخچال ساید، فریزر و معمولی، جاروبرقی و غیره آموزش داده می شود.

آموزش نصب کولر گازی، آموزش برق ساختمان، آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی و غیره از دیگر دوره های آموزشی این آموزشگاه است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزشی فنی برق و اطلاع از قیمت ها و بهره مندی از تخفیف های این آموزشگاه می توانید به وب سایت مجتمع فنی برق به آدرس اینترنتی www.fannibargh.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع فنی برق

با توجه به متمرکز نبودن خدمات ارائه شده در زمینه فروش، نصب و آموزش تجهیزات الکترونیکی، آموزشگاه فنی برق از سال 1391 فعالیت خود را به همت جمعی از فارغ التحصیلان با انگیزه ی دانشگاههای کشور و با کادری متخصص آغاز نموده است. هدف اصلی این آموزشگاه ترکیب نیروهای تحصیل کرده و علمی با افراد با تجربه در زمینه آموزش، فروش، نصب و تعمیر این تجهیزات می باشد چراکه در حال حاضر یکی از بزرگترین نقاط ضعف شرکتهایی که در این زمینه فعالیت می کنند عدم اشراف آنها به موضوعات علمی و یا برعکس عدم تسلط و تجربه آنها در بازار کار می باشد. از دیگر سوی، وجود موسسات و گروههای که کلیه خدمات نصب و فروش و آموزش را به صورت متمرکز ارائه نمایند نیز بسیار معدود می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش