اطلاعات تماس
  • 021665***** - ۰۹۰۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902224829514509

بهترین شغل مربوط به خودرو کدام است؟

کد: 139902224829514509

https://bit.ly/35YCEm8

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه خودرو در سطح جامعه بسیار پر کاربرد است و تقریبا می‌توان گفت که هر خانواده یک یا حتی دو خودرو دارد. بنابراین با توجه به افزایش خودرو بدون شک نیاز به مشاغلی که در حوزه خودرو فعالیت می‌کنند افزایش خواهد یافت. در ادامه شغل‌های پردرآمد مرتبط با خودرو بررسی شده است.

بهترین شغل مربوط به خودرو کدام است؟
مشاغل مرتبط با خودرو

از آنجایی که امروزه خودرو یکی از نیازهای مهم زندگی هر فردی به شمار می رود، به دنبال آن نیاز به مشاغلی مانند تعمیرکاران ایسیو خودرو، تعمیرکاران برق خودرو، نصب دزدگیر خودرو، نصب ضبط و باند و غیره افزایش خواهد یافت. خوشبختانه این مشاغل نیاز به هیچ گونه مدرک دانشگاهی ندارند و تنها کافیست در دوره های آموزشی مرتبط با آنها ثبت نام کرده و پس از پایان دوره می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید. در ادامه به معرفی بهترین مشاغل مرتبط با خودرو و بهترین آموزشگاه برای گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با آنها خواهیم پرداخت.

تعمیرات ایسیو خودرو

تعمیرات ایسیو یکی از بهترین مشاغل مرتبط با خودرو است که خوشبختانه از امنیت شغلی بسیار بالایی بهره مند است و هنوز بازار کار آنها اشباع نشده است. امروزه ایسیو یکی از مهم ترین قطعات خودرو است که همانند مغز انسان بسیاری از فرایندها در خودرو را کنترل می کند. بنابراین خراب شدن آن مشکلات بسیاری را برای خودرو ایجاد می کند و افراد هنگام بروز مشکل در آن به دنبال تعمیرکارانی حرفه ای بوده تا مشکل را شناسایی و آن را رفع کنند. همچنین با توجه به کم بودن تعداد تعمیرکاران ایسیو به نسبت افزایش خودروها، این رشته از بازار کار بسیار پر رونقی برخوردار است.

برای ورود و موفقیت در بازارکار تعمیرات ایسیو می بایست تخصص و مهارت لازم در تعمیر ایسیو انواع خودروهای داخلی و خارجی را به دست آورید و بهترین راه برای رسیدن به این مهارت شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیرات ECU در آموزشگاهی معتبر است. زیرا در این دوره ها آموزش تعمیرات ایسیو در انواع خودروها مانند پراید، پژو 206، پژو 405، سمند، تیبا، ال نود، کیا، تویوتا و غیره آموزش داده می شود و شما در محیطی شبیه به محیط واقعی کار با ایسیو این خودروها کار کرده و بدین ترتیب پس از پایان دوره به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید.

برق خودرو

برق خودرو یکی از کاربردی ترین بخش های خودرو است که بروز مشکل در آن منجر به خوب کار نکردن و از کار افتادن بخش های مختلفی از خودرو شده و افراد هنگام بروز مشکل در برق خودرو سریعا به دنبال رفع آن بوده و در جستجو تعمیرکاری ماهر هستند. بنابراین می توان گفت شغل برق خودرو از جمله بهترین مشاغل مرتبط با خودرو است که همواره از بازار کاری خوب و درآمدزایی برخوردار است و مشتریان بسیاری را دارد.

البته باید گفت شرط لازم برای موفقیت در این بازار کار داشتن تخصص و مهارت لازم است.  برای افزایش مزیت رقابتی در این رشته، می توانید در دوره های آموزش برق خودرو  شرکت کنید و با این کار از رقبای خود فاصله زیادی بگیرید. زیرا در این دوره ها تمام مشکلات مربوط به برق خودرو و ارورهای مربوطه بررسی می شود.

نصب ضبط و باند خودرو

از دیگر مشاغل مرتبط با خودرو که از رونق بسیاری برخوردار است نصب ضبط و باند بر روی خودرو است. همانطور که می دانید خودروها هنگام تحویل از کارخانه دارای ضبطی معمولی بوده و به همین علت بسیاری از افراد به خصوص جوانان که بیشتر سرنشیان خودروها نیز آنها هستند، درصدد تعویض ضبط و بهبود آن هستند. بنابراین نصب ضبط و باند خودرو نیز همواره از بازار کار خوبی برخوردار است.

برای موفقیت در این شغل شما می بایست مهارت و توانایی لازم در نصب انواع سیستم های صوتی بر روی خودرو، نصب انواع باند بر روی خودرو، نصب آمپلی فایر، تنظیم حرفه ای سیستم صوتی ماشین، نصب ساب باکس در صندوق خودرو و بسیاری از مهارت های دیگر را داشته باشند که با شرکت در دوره های تخصصی نصب ضبط و باند می توانید به این مهارت دست یابید.

نصب دزدگیر خودرو

نصب دزدگیر بر روی خودرو نیز امروزه با توجه به افزایش آمار سرقت خودرو از بازار کار خوبی برخوردار است. و باید گفت تقریبا تمامی خودروها پس از تحویل از کارخانه مجهز به دزدگیر می شوند و این نشان از بازار کار خوب و پردرآمد این شغل است. ورود به این شغل آسان و کم هزینه است، تنها کافیست مهارت لازم در نصب دزدگیر و سیم کشی های مربوط به آن را به دست آورید. که با شرکت در دوره های نصب دزدگیر به سادگی می توانید به تمامی این مهارت ها در مدت زمانی کوتاه و با پرداخت هزینه ای ناچیز دست یابید.

در این دوره ها نحوه سیم کشی دزدگیر، نصب صحیح آژیر، نصب GPS و رهیاب روی انواع ماشین مانند پراید، پژو 206 ، پژو  405، سمند، تیبا و سایر خودرو ها آموزش داده می شود. با گذراندن این دوره ها در مدت زمان کوتاهی به متخصص حرفه ای تبدیل شده و درآمدزایی خواهید کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجتمع فنون برق

آموزشگاه فنون برق در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با برگزارى کلاس های آموزشى در زمینه نصب و آموزش تعمیرات تجهیزات الکترونیکی در سطوح مختلف دانشگاهی و بازار کار آغاز نموده است. این مجموعه با هدف ایجاد بازار کار و ارتقای سطح علمی و عملی تکنسین ها و کاربران تعمیراتی از طریق تبادل معلومات و تجارب و همچنین ایجاد اشتغال و آماده سازی جوانان برای بازار کارتاسیس گردیده است. آموزشگاه فنون برق توانسته با دعوت از مجرب ترین اساتید دانشگاهی، قدمی بزرگ را در راستای آموزش فنی و حرفه ای کشور بردارد.

اطلاعات تماس
  • 021665***** - ۰۹۰۲۷۰*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش