اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902224830515245

وکیل آنلاین؛ موسسه حقوقی تهران وکیل

کد: 139902224830515245

https://bit.ly/2WmH4zO

، تهران , (اخبار رسمی): مفهوم وکالت به صورت لغوی عوض کردن ویا وواگذار کردن است. وکالت عقدی است که به سبب آن یکـی از طرفین طرف بـقیـه را برای انجام امری وکیل خود می‌کند. وکالت یکـی از عقدهای خیلی بیشتری است که نیز اکنون در صفحه‌های مجازی و صحنه‌های اجتماعی و اقتصادی و بانک‌ها وغیره بهره گیری می‌شود.

وکیل آنلاین | موسسه حقوقی تهران وکیل
وکیل آنلاین؛ موسسه حقوقی تهران وکیل

این روزها با دقت به شرایط اقتصادی و فرهنگی کمتر خانواده ای است که به نوعی درگیر پرونده های قضایی نباشد. بدیهی است که همگان تسلط بر قوانین ماهوی و شکلی ندارند و مقتضای عقل است که دفاع از حقوق به وکیل مجرب سپرده شود.

این ایام با دقت به شرایط اقتصادی و فرهنگی کمتر خانواده ای است که به نوعی درگیر پرونده های قضایی نباشد. بدیهی است که همگان تسلط بر قوانین ماهوی و شکلی ندارند و مقتضای عقل است که دفاع از حقوق به وکیل مجرب سپرده شود. اکثرافـراد طرفداراین هستند که پرونده های خود را به برترین وکیل آنلاین پایه یک دادگستری محول کنند. شرایط وکلا خیلی شبیه به پزشکان است و همان گونه که در بیماری ‌های دشوارانسان به هر پزشکی اعتماد نمی کند در گزینش وکیل نیز می بایست دقت بیشتری وجود داشته باشد. برخـی وقتها دیده شده است که اشخاصـی با سوء بهره گیری از نا آگاهی مردم؛ خود را وکیل آنلاین دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان گرفته اند. چنان چه که؛ هیچ جوازی برای وکالت در محکمه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با بعضـی اشخاص دارای نفوذ؛ اقدام به اخاذی و به اصطلاح کار چاق کنی کـرده ‌اند.

 وکالت درمفهوم کلمه به معنی واگذار کردن است و در اصطلاحات حقوقی؛ وکالت عقدی است که به سبب آن یکـی از طرفین ؛ طرف بـقیـه را برای انجام کاری وکیل یا وکیل خود انتخاب می کند. ضمناً وی میتواند در سمت مشاوره حقوقی به شما کمک کند . قانون مدنی وکالت را چنین تعریف کـرده است: وکالت عقدی است که به سبب آن یکـی از طرفین طرف بـقیـه را بر انجام امری وکیل خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت؛ وکیل و موکل در مقابل همدیگر حق و تکلیف یافته؛ حاوی روابط حقوقی؛ وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند.

اکثر افـراد نیز طرفدار این هستند که پرونده های خود را به بهترین وکیل آنلاین محول کنند. در زمینه لزوم بهره گیری از وکیل متبحر خیلی سخن گفته شده است و علـی رغم ایـن که هنوز در کشور ما مثل کشورهای گسترش یافته؛ بهره گیری از امکانات وکیل پایه یک دادگستری رونق گرفته است اما آنچنان خصوصیت های بهره گیری از وکیل مشخص است که زیاد کردن کلام؛ توضیحات واضحات خواهد بود.

مهم‌ترین خصوصیت یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی است. ایـن امر مستلزم وجود صداقت؛ امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل است.  وکیلی که از نظـر اخلاقی همـه محاسن را دارا باشد ولی فاقد تخصص و علم ضـروری باشد؛ نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند . پس وکیلی را می توان مورد اثبات قرارداد که نیز از نظـر تندرست اخلاقی مورد قبول باشد و نیز تخصص ضـروری در اموری که به وی سپرده می شـود را به دست آورده باشد.

لازم است اگر کاری انجام پذیر نباشد و از همـان اول تعیین شده است که به سرانجام ضـروری نمی رسد؛ وکیل وانمود به انجام آن نکند و قول بیهوده به موکل ندهد. سرانجام کار را همان گونه که مشاهده می کند به موکل بگوید و نیازی ناست که صد درصد قول برنده شدن در اختلاف را به موکل بدهد. یک وکیل خوب کوشش در گمراه کردن قاضی یا پیچیده کردن پرونده یا به بیراهه کشاندن آن نخواهد داشت. مهمترین خصوصیت یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی است. ایـن امر مستلزم وجود صداقت؛ امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل است.  وکیلی که از نظـر اخلاقی همـه خصوصیات را دارا باشد ولی فاقد تخصص و علم ضـروری باشد؛ نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند .

 پس وکیلی را می توان مورد اثبات قرارداد که نیز از نظـر تندرست اخلاقی مورد قبول باشد و نیز تخصص ضـروری در اموری که به وی سپرده می شـود را به دست آورده باشد. هر قسمـت از دعاوی مثل؛ وکیل طلاق توافقی ؛ وکیل مهریه, وکیل چک, وکیل خانواده وغیره نیازمند به وکلای کارشناس همـان زمینه هستند که موسسه حقوقی تهران وکیل با دارا بودن 1200 وکیل مجرب و کارشناس در حوزه های مختلف؛ می تواند پرونده های شما عزیزان را به نتیجه برساند.

یکـی از مهمترین دعاوی خانوادگی پرونده های طلاق است چه  طلاق توافقی؛ طلاق از طرف زوج (شوهر) و یا طلاق از جانب خانم؛ که پر واضح است با دقت به ایـن که در شرع مقدس و قانون؛ طلاق به دست زوج است گرفتن طلاق از جانب خانم؛ دعوای کاملا فنی و سخت محسوب می شـود . وکیل مجرب و وکیل خوب برای طلاق می تواند سیر طلاق را با دقت به علم و تجربه و آشنایی با رویه محکمه برای شما همراه کند .

منظور از وکالت کاری چیست؟ منظور از وکالت کاری چیست و وقتی که ایـن وکالت را به فردی میدهیم چه اختیاراتی را به او میدهیم و چطور میتوان پـس از انتهای  کار ایـن وکالت را از فـرد دریافت کرد؟

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی تهران وکیل

در ابتدا ما 5 تن از فارغ التحصیلان دکتری رشته حقوق دانشگاه تهران بودیم، که بعد از گذراندن مراحل مربوطه، دریافت پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز، با نیت گسترش عدل و داد و احقاق حق مظلومان و نظم خواهی در سال 1385 گروهی تشکیل دادیم و به کار وکالت به صورت تخصصی مشغول شدیم و بعد از گذراندن سالیان زیاد در کسب تجربه اکنون با یاری خداوند متعال گروه ما به 1200 وکیل مجرب و متخصص افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر تعداد زیادی از قضات بازنشسته و اعضای هیئت علمی دانشگاههای سراسری که سابقه زیادی در ذمه وکالت دارند با موسسه حقوقی تهران وکیل همکاری می نمایند. موسسه حقوقی تهران وکیل با بیش از هزاران پرونده موفق و فعالیت در بیش از 22 استان کشور با شعار ( عدالت برای همه ) توقیق خدمت به هموطنان گرامی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]