اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902234832710825

در نسخه 7.0 از اپلیکیشن زبان بیاموز بخش آموزش زبان با موسیقی به برنامه افزوده شد

بخش موسیقی به اپلیکیشن زبان بیاموز افزوده شد

کد: 139902234832710825

https://bit.ly/2WnpYSo

، تهران , (اخبار رسمی): یادگیری زبان از طریق موسیقی یکی از روش‌های موثر و محبوب برای یادگیری زبان به ویژه در بین زبان‌آموزان سطوح متوسط و بالاتر است. از طریق گوش دادن به موسیقی و خواندن ترانه زبان‌آموز می‌تواند به طور هزمان مهارت شنیداری، خواندن و واژه‌آموزی خود را تقویت کند.

بخش موسیقی به اپلیکیشن زبان بیاموز افزوده شد
تصاویری از بخش موسیقی

پس از چندین ماه کار بر روی بخش موسیقی، این بخش این هفته و در نسخه 7.0 برنامه منتشر شد. بخش موسیقی اپلیکیشن شامل ده‌ها موسیقی از هنرمندان متفاوت است که به همراه ترانه و ترجمه در برنامه گنجانده شده است.

ویژگی‌های بخش موسیقی

بخش موسیقی، به صورت زیر مجموعه‌ای از بخش خواندن و شنیدن به برنامه افزوده شده و استفاده از ان برای همه کاربرانی که قبلا این بسته را خریداری کرده‌اند رایگان خواهد بود. این بخش شامل یک مجموعه چند ده‌تایی از آثار هنرمندان متفاوت است که به همراه ترانه و ترجمه در برنامه قرار داده شده. زبان‌آموز می‌تواند در هر لحظه متن بخشی از آهنگ که در حال خوانده شدن است ببنید و (در صورت تمایل) ترجمه آن را هم در زیر متن مشاهده کند. همچنین امکان کلیک روی واژه‌ها و دیدن ترجمه آنها یا اضافه کردن آنها به لایتنر و دسته‌های دلخواهد هم در این بخش گنجانده شده است. همچنین امکان کاهش سرعت پخش موسیقی هم برای ساده‌تر شدن درک ترانه‌ها در این بخش گنجانده شده است.

موسیقی‌های انتخاب شده در این بخش، با تمرکز بر روی اهداف آموزشی و در سطوح مختلف انتخاب شده‌اند تا زبان‌آموز بتواند بیشتری تاثیر آموزشی را از استفاده از این موسیقی‌ها ببرد.

تاثیر موسیقی در یادگیری زبان

گوش دادن به موسیقی، یکی از روش‌های موثر و محبوب برای یادگیری زبان است. این روش بخشی از روش‌های تفریحی-آموزشی به شمار می‌رود که می‌تواند به طور همزمان چندین مهارت را در زبان‌آموز بهبود دهد. از طریق گوش دادن مرتب آهنگ‌ها زبان‌آموزان می‌توانند با واژگان و اصطلاحاتی آشنا شوند که ممکن است کمتر درجاهای دیگر به آن برخورد کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیاموز

مجموعه بیاموز (b-amooz) یک مجموعه آموزشی تحقیقاتی است که به صورت تخصصی در زمینه تولید نرم‌افزار و محتوای آموزشی با موضوع زبان‌های خارجی فعالیت می‌کند. اپلیکیشن "زبان بیاموز" (محبوبترین اپلیکیشن فارسی آموزش زبان) یکی از محصولات این مجموعه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش