اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902234833315193

ستارگان جوان ایرانی در راه لژیونر شدن

دوستاره جوان و محبوب ایرانی در راه اروپا

کد: 139902234833315193

https://bit.ly/2WVhgd8

، اصفهان , (اخبار رسمی): مهدی قائدی و محمد محبی، دو ستاره درخشان این روزهای فوتبال ایران که برای تیم‌های استقلال و سپاهان بازی می‌کنند، پیشنهادات اروپایی دارند.

دوستاره جوان و محبوب ایرانی در راه اروپا
محمد محبی و مهدی قائدی

این دو بازیکن جوان و فوق باکیفیت ایرانی،با نمایش های خوبی که برای باشگاه های خود بنمایش گذاشتند،نگاه باشگاه های اروپایی را بسمت خود جلب کردند.

محمد محبی که بوشهریست و درتیم سپاهان اصفهان توپ میزند،پیشنهادی رسمی از طرف باشگاه گرانادای اسپانیا به او رسیده و اگر سپاهان با رفتن او موافقت کند،این بازیکن باکیفیت به جمع لژیونرهای ایرانی میپیوندد و تجربه ای خوب در لالیگای اسپانیا کسب خواهد کرد.

همچنین مهدی قائدی  که او هم بوشهری میباشد،در استقلال همراه دیاباته و ارسلان مطهری،مثلث هیجان انگیزی را بوجود اورده اند و مهدی قائدی جوان توانسته بسیار عالی بازی کند.

قایدی از تیم شارلوایی که یونس دلفی،علی قلی زاده و کاوه رضایی را در اختیار دارد، پیشنهاد دارد.

اما این باشگاه بلژیکی تنها مشتری مهدی نیست،چندین مشتری که بنظر نام انها هنوز مشخص نشده از لیگ هلند هم بدنبال این ستاره هستند. حال در ماه ها و روزهای اینده باید دید اینده این دوستاره در اروپا رقم میخورد یا انها چند فصل دیگر برای باشگاه هایشان بازی خواهند کرد.

با ارزوی موفقیت برای تمامی لژیونرهای ایرانی.

اخبار جذاب ورزشی را در ورلد اسپورت ببینید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایت ورزشی ورلد اسپورت

سایت ورلد اسپورت در راستای اخبار کامل و بروز ورزش ایران و جهان فعالیت میکند جدیدترین مطالب ماراهم بخوانید wsport.blogsky.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سرگرمی و تفریح