اطلاعات تماس
  • 091234*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902234833713744

تکنیک‌های مهم در نقاشی ساختمان

کد: 139902234833713744

https://bit.ly/2TgRhw3

، تهران , (اخبار رسمی): شاید نقاشی ساختمان از دور راحت به نظر برسد و با خودتان بگویید که من هم می‌توانم دیوارهای خانه‌ام را به تنهایی رنگ آمیزی کنم، اما اینکار راحت نیست و در طول انجام آن با سختی‌های زیادی مواجه خواهید شد. اگر می‌خواهید نقاشی مانند نقاشان ساختمان حرفه‌ای داشته باشید با این مطلب همراه باشید.

تکنیک های مهم در نقاشی ساختمان
تکنیک های نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

تمام رنگ مورد نیاز را یک جا درست کنید

به این دلیل که حتی رنگ دو قوطی رنگ یکسان هم ممکن است با هم تفاوت داشته باشد، حتما تمام رنگ مورد نیاز برای نقاشی دیوارها و سقف ساختمان را یک جا و در ظرف بزرگ ترکیب کنید تا در وسط کار مجبور نباشید دوباره رنگ را ترکیب کنید، چون به احتمال بالا نمیتوانید همان رنگ را بسازید.

نگران نباشید رنگ باقی مانده را میتوانید در قوطی بریزید و دفعه بعد از آن استفاده کنید.

تکه های دیواری اولیه و بافت برای جلوگیری از پوسیدگی رنگ

بتونه کاری را پیش از رنگ زدن جدی بگیرید.

حتما پیش از شروع نقاشی سطح دیوار را بتونه کاری کنید و پستی بلندی ها و ترک های دیوار را بپوشانید و در نهایت به وسیله یک سمباده آن را صاف کنید، چون رنگ زدن روی ترک ها و پستی بلندی ها نه تنها جلوه زیبایی نخواهد داشت بلکه ایرادات دیوار را بیشتر هم نشان خواهد داد. 

تمیز کردن سطح دیوار پیش از نقاشی

اگر زمان رنگ کردن دیوار سطح آن را تمیز نکنید، و همانطور روی سطح کثیف رنگ کنید، سطح پوسته پوسته و نا هموار خواهد شد، پس حتما پیش از رنگ کردن دیوار آن را با استفاده از دستمال مرطوب پاک کنید.

حتما پیش از رنگ کردن دیوارهای آشپزخانه سطح دیوارها را از روغن پاک کنید، چون چسبندگی رنگ را از بین میبرد و باعث میشود رنگ دیوارها نا زیبا به نظر برسد.

 غلتک رنگ را در امتداد لبه ها برای بافت سازگار رول کنید

در زمان رنگ آمیزی غلتک را به یک سمت حرکت دهید و برای حفظ بافت رنگ آن را به یک سمت رول کنید، اگر یک لایه رنگ تمام نشده است پیش از خشک شدن آن را کامل کنید.

چند لایه رنگ بزنید.

چند لایه رنگ استفاده کنید به صورتی که نتوانید رنگ قبلی دیوار را ببینید، پیش از هر بار رنگ کردن، بگذارید لایه قبلی کاملا خشک شود و بعد روی آن را دوباره رنگ کنید، اگر هر لایه را نازک رنگ بزنید، سطحی نازک تر و تمیز تر خواهید داشت.

اگر میخواهید کار نقاشی ساختمانتان را به یک فرد ماهر بسپارید میتوانید با مجموعه هنرکده راد تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره از قیمت نقاشی ساختمان نیز مطلع شوید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هنرکده راد

گروه هنرکده راد با ۱۸ سال سابقه در امور رنگ آمیزی و بازسازی انواع سازه ها در شهر تهران و اقسام مقاطع کشور. با بیش از صدها پروژه داخلی در کشور و خارج از کشور تجربه بسیاری در این زمینه کسب نمودیم. در خصوص رنگ آمیزی نمای انواع ساختمان ها، سازه های اداری و سفارتخانه‌های خارجی، پتینه کاری و میکروسمنت بصورت حرفه ای که آموزش پتینه ومیکروسمنت در کشور ترکیه دوره تخصصی به عمل آمده است.

اطلاعات تماس
  • 091234*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار