اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902244834515255

صفرویک؛‌ سرویس دهنده اینترنتی جوان با خدماتی نوین

کد: 139902244834515255

https://bit.ly/3bLNfSB

، تهران , (اخبار رسمی): ​​​​​​​وجود سرویس اینترنت ثابت در خانه به مساله‌ای کاملا ضروری تبدیل شده است، شاید تا چند ماه پیش این مساله آن قدر پر رنگ نبود اما امروز با توجه به برگزاری کلاس‌های درسی آنلاین، دورکاری کارمندان، ارتباطات تصویری با خانواده و ... این مساله به شدت پر اهمیت شده است

صفرویک؛‌ سرویس دهنده اینترنتی جوان با خدماتی نوین
صفرویک؛‌ سرویس دهنده اینترنتی جوان با خدماتی نوین

با افزایش تقاضا برای برقراری سرویس اینترنت ثابت، سرویس دهندگان اینترنتی اقدام به طراحی سرویس‌ها و بسته‌‌های متفاوتی کردند اما آنچه که تحقیقات بازار نشان می‌دهد کاربران رضایت کافی از سرویس‌های موجود شرکت‌های ارائه دهنده را بنا به دلایل مختلف اعم از قطع و وصلی،‌ ترافیک کم، سرعت پایین، قیمت بالا،‌ پشتیبانی ضعیف و ... ندارند که نشان دهنده تکمیل ظرفیت‌های فنی است.

اما صفرویک با بررسی این مشکلات و با محوریت رفع نیاز مشتریان در این فضا رویکردی متفاوت داشته است و با طراحی سرویس‌های اقتصادی همزمان با افزایش کیفیت سرویس‌ها و توان فنی سعی بر ایجاد یک تجربه متفاوت برای کاربران را دارد. صفرویک، اپراتوری جوان اما با تجربه‌ای بالا است که با کمک برترین متخصصان تبدیل به یکی از برترین سرویس دهندگان اینترنتی از نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور شده است.

صفرویک در راستای رفع نیاز کاربران و ایجاد تجربه اینترنت با کیفیت اقدام به طراحی جشنواره فروش کرده است که در این جشنواره سرویس‌هایی از مبلغ ماهیانه ۱۰.۰۰۰ تومان تا به ترافیک ۴۰۰ گیگ را عرضه کرده است، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به وب سایت صفرویک مراجعه کنید.

علاوه بر ارائه سرویس اینترنت ثابت، صفرویک در حوزه‌های مختلف ارتباطات نیز دارای تنوع خدمات بالایی است که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:

  • اینترنت ثابت  +ADSL2
  • اینترنت TD-LTE
  • اینترنت ویژه برج‌ها
  • اینترنت ویژه مدارس
  • اینترنت وایرلس
  • تلفن اینترنتی
  • پهنای باند
  • خدمات مراکز داده

صفرویک اپراتور جوان و جدید است که سعی کرده با استفاده از تجربه تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در این حوزه، معایب ارائه دهندگان سرویس کنونی را برطرف کرده و تجربه‌ای جدید در اختیار مشترکین خود قرار دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بادیز

آژانس تبلیغات بادیز در سال ۱۳۹۸ و با همراهی تیمی جوان و خلاق شکل گرفت. تیم بادیز در کنار هنر و خلاقیت، از دانش فنی خود همراه با ترند‌های روز این حوزه استفاده می‌کند تا خدمات نوآورانه، خلاق و با کیفیت، مطابق با خواست مشتریان و نیاز بازار را ارائه کند. در این راه، سال‌ها تجربه هر یک از افراد تیم و تخصص آن‌ها، و همچنین تجربه همکاری با شرکت‌های مطرح و معتبر در ایران، ما را در رسیدن به اهداف بلند پروازانه خود یاری می‌کنند و در نظر داریم تا نقش پر رنگی را در حوزه طراحی و تبلیغات کشور ایفا کنیم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]