اطلاعات تماس
  • 021222***** - 021460*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902244835010571

سامانه پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 99-1400

کد: 139902244835010571

https://bit.ly/3fLwj1T

، (اخبار رسمی): امکان استفاده از سامانه پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 99 وجود دارد.

سامانه پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 99-1400
سامانه پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 99-1400

سامانه پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 99-1400

چنانچه به هنگام دریافت نتایج نقل و انتقالات دانشگاه آزاد شما متوجه عدم موافقت با درخواست خود شدید، می توانید از قسمت پیگیری نقل و انتقال دانشگاه آزاد از نتایج آن آگاه شوید. جواب انتقالی دانشگاه آزاد به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر ارائه می شود. برای پیگیری مهمانی دانشگاه آزاد می توانید به صورت الکترونیک اقدام کنید. در ادامه در رابطه با نحوه پیگیری نقل و انتقال دانشگاه آزاد مطالبی را به شما ارائه خواهیم کرد.

وضعیت برخی از متقاضیان باید در کمیسیون موارد خاص بررسی شود که این کمیسیون یک جلسه برگزار شده و قرار است جلسه بعدی در اوایل هفته آینده باشد. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج درخواست های نقل و انتقال و میهمانی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشجویان در شهریور ماه خبر داد .

نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد پس از آن امکانپذیر خواهد بود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: «باتوجه به اینکه اوایل هفته آینده این کمیسیون تشکیل جلسه می دهد بنابراین نتایج نهایی نقل و انتقال و میهمانی این دانشگاه اواسط هفته آینده اعلام خواهد شد.»

حدود ۱۶ هزار دانشجو برای نقل و انتقال و میهمانی این دانشگاه برای نیمسال دوم تحصیلی سال ۹۷-۹۸ ثبت نام کرده اند.

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌ های هر دانشجو به‌ویژه دانشجویان دختر در زمان تحصیل این است که بتوانند در شهر خود تحصیل کنند و نیازی به مهاجرت به سایر شهر‌ ها برای ادامه تحصیل نداشته باشند . هرچند دانشگاه‌های کشور ، همچنین دانشگاه آزاد راهکار نقل‌ و انتقال را برای این امر مهم در نظر گرفته‌ ، ولی همه دانشجویان این شانس را ندارند که بتوانند از این قانون برای انتقالی گرفتن به شهر خودشان استفاده کنند .

علاقه مندان می‌توانند برای دیدن نتایج انتقالی دانشگاه آزاد به سایت ایران تحصیل مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

ایران تحصیل تخصصی ترین وب سایت علمی کشور در زمینه مشاوره تحصیلی , کنکور , انتخاب رشته , ثبت نام مدارس و دانشگاه ها ایجاد گشته تا بتواند با بهره گیری از برترین مشاوران و اساتید علمی کشور پاسخگوی سوالات شما مردم عزیز باشد امید است با عنایت حق تعالی و تلاش مجموعه این مهم به نحو احسن انجام گیرد.

اطلاعات تماس
  • 021222***** - 021460*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش