اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902244836615245

ویژگی‌های یک وکیل خانواده حرفه‌ای

کد: 139902244836615245

https://bit.ly/2yPiBuj

، تهران , (اخبار رسمی): در جامعه اسلامی خانواده به عنوان اساسی‌ترین و بنیادی‌ترین نهاد محسوب می‌شود و همه قوانین و مقررات مربوط باید در جهت آسان کردن تشکیل خانواده و پاسداری از آن و استواری روابط خانوادگی بر پایه حقوق و اخلاق اسلامی باشد.

ویژگی های یک وکیل خانواده حرفه ای
ویژگی‌های یک وکیل خانواده حرفه‌ای

مهریه مالی است که در زمان عقد وصلت آقـا متعهد میشود به همسـر (زوجه) خود پرداخت کند . این مال می تواند به صورت نقدی (وجه رایـج کشور)، سکه و طلا، دیگر اموال منقول یا غیر منقول (ملک، مسکن یا آپارتمان) باشد. این مال به عنوان دین و بدهی بر عهده زوج قرار دارد.

مهریه همزمان با انعقاد وصلت در مدرک رسمی مدرک وصلت (نکاح کلمه عربی پیمان زناشویی است) ثبت خواهد شد. از اصلی ترین ویژگی های این مدرک رسمی این است که لازم الاجرا است. یعنی با تقاضـای خانـم از دفترخانه تنظیم مدرک وصلت برای اجرای تعهدات آن از جمله مهریه، می توان به عنوان مثال مال مقوله مهریه را از همسـر (آقا) تقاضـای کرد و رجوع به محکمه برای این کار الزامی نیست. مهریه از طریق عرضه شکایت به محکمه عمومی حقوقی خانواده هم قابل مطالبه است. خانـم می تواند موقعی تمایل با تایپ کردن خواسته خود بوسیـله خود یا مشاور یا وکیل دادگستری در ساختـار ویژه (همـان شکایت ) از محکمه محل سکونت خود یا همسـرش تقاضـای کند که حکم الزام همسـر را به پرداخت مهریه صادر کند؛

ضمناً مهریه را می توان پـس از صدور اجرائیه از طریق اداره انجام اسناد رسمی اخذ کرد. با صدور برگ اجرائیه از دفترخانه تنظیم مدرک رسمی، متقاضی مهریه می تواند به اداره اجرای اسناد رسمی ثبت رجوع و با معرفی نشانی آقـا (همسـر ) تقاضـای دریافت مهریه را عرضه کند. هچنان که می تواند مالی از آقـا مثل حساب بانکی،‌پلاک ثبتی، سهم یا حتی طلب قطعی وی را از دیگران برای توقیف و دریافت مهریه معرفی کند.

داشتن یک وکیل خانواده حرفه ای و خوب این روزها شاید کار سختی نباشد اما کار آسانی هم نیست . با روند رو به رشد اقتصادی ، خانوادگی و اجتماعی و... نیاز افراد جامعه را به وکیل خانواده مجرب و خوب و مورد اعتماد بیشتر می کند.

قبل از اینکه بخواهیم به مقوله ی حقوق خانواده بپردازیم آیا می شود در اینترنت و دیگر فضاهای مجازی به دنبال وکیل خوب و یا یک شماره تلفن و موبایل یک وکیل خوب را پیدا کند و یا برای بدست آوردن یک شماره موبایل از یک وکیل که بتوان با یک مشاوره تلفنی خوب گرفت؟

با کمی تامل و دقت می توان به این سوال پاسخ مثبت داد از آنجایی که امروز اینترنت در دسترس همگان وجود دارد و به طبع بودن گوشی همراه و یا هر وسیله مجازی که با آن به اینترنت متصل شد بسیار فراوان است و اگر مادر هر موضوعی به مشکلی حقوقی برخورداریم خیلی راحت می توان مثلا با وارد کردن آن مشکل حقوقی خواند و یل در جستجوی یک وکیل مجرب به جستجو یا اصطلاحا (serch) پرداخت، موضوعی که اینجا باید به آن پرداخت و خیلی مهم است.

اعتبار فضای مجازی صورت می گیرد هم قانون دسترس بیشتر ی است و هم هزینه ی کمتر دارد اما باید به این موضوع توجه کرد از کدام موسسه و یا دفتر و یا سایت باید به جستجو وکیل و یا شماره تلفن همراه وکیل پرداخت زیرا این موضوع هم مانند هر موضوع دیگه ممکن است که مورد سوءاستفاده افراد سود جو فرصت طلب واقع شود که از این طریق به مقاصد شوم خود برسند. سایت ها و دفاتر حقوقی مانند گروه وکلای تهران و یا تهران وکیل و...

و مانند اینها می تواند گزینه ی خوبی برای یافتن و یا بدست آوردن مقاله خوب در آن زمینه و یا موضوع خانواده، و یا یک وکیل مجرب و یا یک شماره ی تلفن همراه وکیل خانواهده –حقوقی- چک-مالی-کیفری و .... باشد

طبق عنوان خاص این مقاله که در مورد شماره تلفن همراه وکیل خانواده است لازم است چند نکته لازم را در مورد این عنوان به شما ارائه دهیم.

علاقه مندان در صورت نیاز به وکیل خانواده می‌توانند به سایت موسسه حقوقی تهران وکیل مراجعه کنند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه حقوقی تهران وکیل

در ابتدا ما 5 تن از فارغ التحصیلان دکتری رشته حقوق دانشگاه تهران بودیم، که بعد از گذراندن مراحل مربوطه، دریافت پروانه پایه یک وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز، با نیت گسترش عدل و داد و احقاق حق مظلومان و نظم خواهی در سال 1385 گروهی تشکیل دادیم و به کار وکالت به صورت تخصصی مشغول شدیم و بعد از گذراندن سالیان زیاد در کسب تجربه اکنون با یاری خداوند متعال گروه ما به 1200 وکیل مجرب و متخصص افزایش پیدا کرده است. در حال حاضر تعداد زیادی از قضات بازنشسته و اعضای هیئت علمی دانشگاههای سراسری که سابقه زیادی در ذمه وکالت دارند با موسسه حقوقی تهران وکیل همکاری می نمایند. موسسه حقوقی تهران وکیل با بیش از هزاران پرونده موفق و فعالیت در بیش از 22 استان کشور با شعار ( عدالت برای همه ) توقیق خدمت به هموطنان گرامی دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]