اطلاعات تماس
  • 021449*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902244837413169

اشتباهات رایج موقع برداشتن ابرو

کد: 139902244837413169

https://bit.ly/3fQnlAq

، (اخبار رسمی): اگر می‌خواهید خودتان به اصلاح ابروهایتان بپردازید بهتر است مقاله زیر را بخوانید تا دچار اشتباهات رایج موقع برداشتن ابرو نشوید.

اشتباهات رایج موقع برداشتن ابرو
اشتباهات رایج موقع برداشتن ابرو

بسیاری از خانم‌ها هنگام برداشتن ابرو کاملا ناخواسته مرتکب اشتباهاتی می‌شوند که این اشتباهات آن‌ها را از مدل ابروی دلخواهشان دور می‌کند.

شاید شما هم جزو افرادی باشید که هیچوقت به مدل ابروی ایده‌آل‌تان نمی‌رسید و دلیل آن را نیز نمی‌دانید، بسیاری از خانم‌ها هنگام برداشتن ابروهایشان ناخواسته دچار اشتباهاتی می‌شوند که باعث می‌شود مدل ابروهایشان به هم بریزد. در این بخش اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو را به شما می‌گوییم تا بتوانید به بهترین شکل ابروهایتان را بردارید و از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنید.

اگر می خواهید به صورت حرفه ای و بدون نیاز به مراجعه به آرایشگاه ها خودتان ابروهایتان را به بهترین نحو اصلاح کنید بهتر است در دوره های آموزش بند و ابرو در آموزشگاه آرایشگری قصرمانلی شرکت کنید.

نکته: همیشه قبل از اینکه اقدام به برداشتن ابرو کنید موچین را با الکل ضدعفونی کنید و از موچین قدیمی استفاده نکنید.

مهمترین اشتباهات برداشتن ابرو

1. فکر میکنید ابروهایتان باید دقیقا قرینه باشند. ابروها خواهر هستند، نه دوقلو...

سعی نکنید آنها را دقیقا مطابق یکدیگر کنید زیرا در نهایت ابروهایی باریک و نازک خواهید داشت.

2. بسیاری از خانم‌ها ابروهایشان را قبل از حمام رفتن برمی‌دارند و این کاملا اشتباه است و بهتر است ابروها را بعد از حمام گرم بردارید زیرا این کار باعث می‌شود درد کمتری احساس کنید.

3. اشتباه رایجی که خیلی از خانم‌ها هنگام برداشتن ابرو مرتکب می‌شوند این است که بیش از حد به آینه نزدیک می‌شوند، این کار باعث می‌شود شکل کلی ابرو را نادیده بگیرید و به تک تک موها دقت کنید و در نتیجه زیادی وارد ابروهایتان می‌شوید و مدل آنها را خراب می‌کنید.

4. اگر عادت کرده‌اید هرروز ابروهایتان را بردارید حتی شده یک موی ریز، باید صبر کنید ابروها حداقل دو هفته رشد کنند و سپس شروع به برداشتن ابروها کنید.

5. به بالای ابروها زیاد کار نداشته باشید زیرا برداشتن بالای ابرو کلا مدل آن را به هم می‌ریزد. همیشه موقع برداشتن ابرو سعی کنید زیر ابرو را مرتب کنید و حالت دهید.

6. از راهنمایی ما استفاده کنید تا طول درست ابرویتان را به دست آورید: بگذارید دو ردیف اضافه از مو زیر ابروهایتان رشد کند سپس از یک مداد برای اندازه گیری جایی که ابرو باید شروع شود ( پل بینی ) و جایی که باید تمام شود، استفاده کنید. (مداد را از پل بینی تا انتهای ابرویتان قرار دهید)

7. اگر مکان قوس ابرویتان را اشتباه انتخاب کنید، می‌تواند به طور جدی ظاهر شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای پیدا کردن اینکه قوس ابرویتان باید کجا باشد، مداد را از روی پل بینی‌تان تا عنبیه چشم‌تان قرار دهید.

8. اگر به هنگام برداشتن ابروهایتان زیادی به آینه نزدیک بشوید، در عوض اینکه کل شکل ابروهایتان نگاه کنید، به تک تک موها توجه می‌کنید. این کار می‌تواند برای شما یک ابروی نازک و ناهموار به دنبال داشته بشید. در عوض از یک آینه‌ی بزرگ استفاده کنید و هر ازگاهی چند قدم به عقب بروید تا بتوانید کل صورت‌تان را بینید ، نه فقط ابروهایتان

9. از شابلون ابرو استفاده نکنید. این شابلون ها برای شما ابروهایی مصنوعی درست می‌کنند که لزوما مناسب شکل صورت شما نیست. در عوض به یک متخصص مراجعه کنید تا شکل ایده آلی مناسب با فرم صورت‌تان برایتان طراحی کند که بتوانید در خانه هم آن هارا مرتب کنید.

10. درزمان نزدیک شدن به عادت ماهانه ابرو برندارید زیرا آستانه‌ تحمل دردتان می‌تواند کاهش پیدا کند. به خودتان درد و ناراحتی کمتری بدهید و تا هفته‌ی بعد صبر کنید.

11. چه ابروهایتان را رنگ کرده باشید و چه برای رنگ آن‌ها از لوازم آرایشی استفاده می‌کنید، از این قانون استفاده کنید: اگر پوست‌تان روشن است، از رنگی تیره‌تر از رنگ موهایتان استفاده کنید. اگر تیره هستید، همان رنگ و یا رنگی روشن‌تر از موهایتان استفاده کنید. مهم نیست چه تناژ پوستی دارید، هرگز از مشکی استفاده نکنید.

12. اگر ابروهای کم پشتی دارید از یک مداد بسیار تیز استفاده کنید و میان ابروهایتان را به صورت بسیار محو، پر کنید. ابروها روی صورت ما نیستند تا کاملا تکمیل شوند. نباید آن‌ها را کنار بگذارید اما باید بدون آرایش زیادی صورت‌تان را تحت تأثیر قرار دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021449*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | سلامت و زیبایی