اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902244837613782

 طرح تخفیف ویژه بیمه مسئولیت حرفه‌ای مهندسان ناظر،طراح و محاسب توسط بیمه پارسیان

تخفیف‌ویژه بیمه مسئولیت مدنی حرفه‌ای مهندسان ناظر، طراح و محاسب از 99/02/20

کد: 139902244837613782

https://bit.ly/2T4EE6P

، تهران , (اخبار رسمی): بیمه پارسیان طرح تخفیف ویژه بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندسان ناظر، طراح و محاسب را به مناسبت حمایت از جامعه مهندسی کشور از 99/02/20 آغاز و تا 99/06/31 برگزار می‌کند.

تخفیف‌ویژه بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندسان ناظر، طراح و محاسب از 99/02/20
طرح تخفیف ویژه بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندسان ناظر، طراح و محاسب توسط بیمه پارسیان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی نمایندگی رسمی ظهیری سروری کد 503683 بیمه پارسیان، طرح تخفیف‌ ویژه مهندسان با عنوان طرح تخفیف ویژه بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای مهندسان ناظر، طراح و محاسب به مناسبت حمایت از جامعه مهندسی کشور و در دوره زمانی چهارماهه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مهندسان ناظر، طراح و محاسب پروژه های ساختمانی در مدت این جشنواره می‌توانند بیمه نامه ذکر شده را از طریق نمایندگی ظهیری سروری بیمه پارسیان نیز و با ویژه تخفیف تهیه کنند.

علیرضا ظهیری سروری مدیر نمایندگی رسمی ظهیری سروری کد 503683 بیمه پارسیان مشتری مداری و حمایت از قشر زحمت کش جامعه مهندسی کشور را هدف اصلی برگزاری این طرح دانست و تصریح کرد: «سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.»

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: «در این طرح تخفیفی پوشش‌های تکمیلی مناسبی با سقف تعهدات قابل قبول ارائه می‌شوند و نرخ حق بیمه‌های برای مهندسین ناظر، طراح و محاسب به قرار زیر است.»

نوع تخصص      نوع تعهد        حق بیمه

ناظر                جانی/مالی      ۷.۹۰۰.۰۰۰ ریال

محاسب           جانی/مالی      ۶.۸۶۰.۰۰۰ ریال

طراح               جانی/مالی      ۵.۹۸۰.۰۰۰ ریال

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پوشش ها و تعهدات ارائه شده در این طرح و تهیه بیمه نامه به وبسایت www.parsianagent.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان - نمایندگی ظهیری سروری

نمایندگی رسمی کد 503683 بیمه پارسیان با مدیریت علیرضا ظهیری‌ سروری افتخار دارد تا مشاور و ارایه‌ دهنده‌ انواع‌ خدمات بیمه ای، بیمه‌نامه‌ مهندسی، باربری، مسئولیت، اتومبیل، درمان‌ مسافرتی، درمان‌ و حوادث‌ گروهی و عمر و سرمایه‌گذاری شما در سراسر کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه