اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902254838711399

به هدف تغییر هویت برند انجام گرفت

ارتقا و بهینه سازی سایت داروخانه بهرو

کد: 139902254838711399

https://bit.ly/361ODPA

، تهران , (اخبار رسمی): وبسایت داروخانه بهرو در ادامه تغییر هویت برند به روز رسانی شد. از جمله امکانات جدید اضافه شده به وبسایت بخش نسخه‌های وبسایت است.

ارتقا و بهینه سازی سایت داروخانه بهرو
لوگوی جدید داروخانه بهرو

باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید داروخانه بهرو از  1399/02/01 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

براساس این گزارش، در بروزرسانی تازه‌ی وبسایت، بخش‌های ارسال نسخ آنلاین به فهرست وبسایت اضافه شده است. به گزارش روابط عمومی داروخانه بهرو؛ وبسایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی داروخانه و سلامت  از تاریخ 1399/02/01 بروزرسانی شده است و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس behroo165.com در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در بروزرسانی تازه‌ی وبسایت، بخش‌های ارسال نسخ آنلاین به فهرست وبسایت اضافه شده است.

دکتر مجید کریمی موسس داروخانه بهرو با اعلام این خبر گفت: «بروزرسانی مرتب وب‌سایت با ارائه نرم افزار اطلاعات دارویی، پس از این بروزرسانی مد نظر است.»

او همچنین افزود: «داروخانه بهرو وب سایت فعال در حوزه داروخانه است و پس از این بروزرسانی به دنبال ارائه خدمات آنلاین در حوزه سلامت به خصوص خدمات دارویی در بهرو هستیم.»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهرو

بهرو با هدف کمک به بالا بردن سطح سلامت و زیبایی در جامعه شروع به ارائه خدمات و فروش محصولات سلامت محور کرده است. ما در بهرو سعی می کنیم تنها یک فروشگاه نباشیم و پا را فراتر گداشته و تلاش خود را برای رسیدن به ساخت بزرگترین دیتابیس فارسی زبان محصولات سلامت محور دارویی و غیر دارویی به کار خواهیم گرفت.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]