اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902254839513641

۸ راز فروش بیشتر محصولات در فروشگاه با استفاده از استند نمایش محصول

کد: 139902254839513641

https://bit.ly/3bwFhfR

، تهران , (اخبار رسمی): چیدمان محصولات در هیچ فروشگاهی تصادفی نیست. این چیدمان بر اساس شیوه‌ای خاص صورت می‌گیرد که از تکنیک‌های روان شناسی در آن‌ها استفاده شده است. نحوه چیدمان و نمایش خاص آن‌ها در یک استند و نمایش محصول گاهی یک مشتری را ترغیب به خرید محصولی می‌کند که نیازی به آن نبوده است.

۸ راز فروش بیشتر محصولات در فروشگاه با استفاده از استند نمایش محصول
۸ راز فروش بیشتر محصولات در فروشگاه با استفاده از استند نمایش محصول

۱ . استفاده از رنگ های آرامش بخش در استند های نمای جلو فروشگاه

در ازدحام و شلوغی خیابان ها و معابر، مشتری اگر احساس کند که چند دقیقه ای در فروشگاه می تواند حس خوبی تجربه کند، وارد آن می شود. نمای ویترین و استندهای آن اولین عامل در جذب مشتری هستند. در واقع این ویترین خود پیام خاموشی برای دعوت به فروشگاه است.

۲ . استفاده از استندهای بسیار جذاب در انتهای فروشگاه

در قسمت انتهای فروشگاه معمولاً اقلام ضروری که نیاز بیشتر و دائم به آن وجود دارد، قرار دهید. چراکه مشتری نیاز دارد تا این مسیر را تا انتهای فروشگاه برای اقلام ضروری طی کند. گاهی علاوه بر نیاز مشتری، جذابیت استندها مشتریان را به سمت خود می کشد.

۳ . استندهای معمولی در نقاط طلایی فروشگاه

نقاط طلایی فروشگاه قسمت هایی هستند که مکان پرترافیک مراجعه کنندگان هستند. این استندها به هر شکل که باشند چون در مسیر مشتریان قرار دارند، مورد بازدید قرار می گیرند و فروش محصولات داخل آن ها نیز بالاست. بنابراین حضور عوامل جذاب آنقدر ضروری نیست.

۴ . قرار گرفتن استندهای  یک گروه از محصولات در یک بخش از فروشگاه

هر قسمت از فروشگاه را به یک گروه از محصولات اختصاص دهید. به عنوان مثال استندهای لوازم التحریر را در یک قسمت کنار هم قرار دهید. البته اینجاست که رقابت تنگاتنگ می شود. در این قسمت استندهای متمایزتر نقش پر رنگ تری در فروش خواهند داشت. در این قسمت طراحی و نورپردازی خاص استند اهمیت پیدا می کند . چراکه با قرار گرفتن برندهای متفاوت کنار هم و ایجاد رقابت بالا، استند شما باید متمایز باشد.

۵ . استندهای لوکس برای محصولات لوکس در قسمت لوکس فروشگاه

هر استندی برای هر محصولی مناسب نیست. برای افزایش فروش این محصولات استندهای خاص خود را فراهم نمایید و حتماً ان ها را در قسمت ویژه  و لوکس فروشگاه قرار دهید.

۶ . چیدمان مناسب در ارتفاع مناسب استندها

سطح نگاه و زاویه دید مشتریان را تعیین کنید. اگر می خواهید فروش محصولات را افزایش دهید، در این قسمت قرار دهید. معمولاً این ارتفاع 100 تا 140 سانتی متر است. به عنوان مثال محصولات ویژه گروه سنی کودکان  در ارتفاع پایین تر و در مقابل دید آن ها قرار دهید.

۷ . استندهای نقطه فروش کنار صندوق فروشگاه

آخرین لحظه حضور مشتری در فروشگاه،  هنگام پرداخت در کنار صندوق فروشگاه، زمانی طلایی است. در این توقف چند دقیقه ای استندهای این قسمت نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. این استندها، استندهای کوچک و حاوی محصولات کوچکتر هستند. استند آدامس و شکلات و … از این نمونه ها هستند که در انتهای خرید معمولاً به سبد خرید مشتریان اضافه می شوند. این محصولات با توجه به قیمت پایین این محصولات وسوسه انگیز می باشند و خریدشان به آسانی صورت می گیرد.

۸ . سنجش رفتار مشتریان در مقابل استند با دوربین های امنیتی فروشگاه

رفتار مشتریان را با دوربین‌های امنیتی بسنجید. امروزه این دوربین ها بسیار پیشرفته شده اند و قابلیت گرفتن داده ها و انتقال آن ها به کامپیوتر را دارند. در استفاده از این دوربین ها علاوه بر بررسی موارد دیگر، این موضوع را هم در نظر داشته باشید. با تجزیه و تحلیل این داده ها ثبات یا تغییر استندها را می توانید تعیین کنید. نحوه چیدمان و نمایش خاص آن ها گاهی یک مشتری را ترغیب به خرید محصولی می کند که نیازی به آن نبوده است.

چیدمان محصولات در هیچ فروشگاهی تصادفی نیست. این چیدمان بر اساس شیوه ای خاص صورت می گیرد که از تکنیک های روان شناسی در آن ها استفاده شده است. رعایت اصول چیدمان در فروشگاه شرایط ذهنی آرامی برای مشتری فراهم می کند. از خرید لذت می برند و باز هم به فروشگاه بر می گردند.

چنانچه میزان فروش کالایی در فروشگاه کم است باید جای آن کالا عوض شود. آمارها نشان می دهند میزان فروش کالاهایی که در معرض دید قراردارند سه برابر کالاهایی است که دور از دسترس مشتریان هستند.

علاقه مندان برای طراحی و تولید هر یک از استندهای مورد نظر می‌توانند با تیم فیت در ارتباط باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]