اطلاعات تماس
  • 031547*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902264840215067

چرا باید از شرکت سجاده باف کاشان خرید کنیم؟

کد: 139902264840215067

https://bit.ly/3fLjqVz

، کاشان , (اخبار رسمی): شرکت‌های سجاده فرش بیشتر فقط در زمینه‌ی تولید انواع سجاده فرش‌های مسجدی و رول‌های سجاده‌ای فعالیت می‌کنند که عمده فعالیت آن روی تولید انواع فرش مسجد مخصوص نمازخانه‌ها و حسینیه‌ها در سراسر کشور است.

چرا باید از شرکت سجاده باف کاشان خرید کنیم؟
چرا از شرکت سجاده باف کاشان خرید کنیم؟

 خریداران به دلیل تولید کننده بودن شرکت سجاده و خرید بی واسطه فرش مسجد از این شرکت خرید می کنند زیرا امروزه به دلیل ترفندهایی که در تبدیل فرش ها انجام می شود نمی توان به بعضی از واسطه ها اطمینان کرد. زمانی که خریداران,سجاده فرش را از تولید کننده خریداری می کنند به کیفیت آن اطمینان کافی دارند و در صورت بروز هر گونه مشکل می توانند با شرکت تماس گرفته و مشکل را برطرف سازند.
در ادامه به توضیح ویژگی های محصولات این شرکت می پردازیم.

شرکت سجاده فرش 

شرکت های سجاده فرش بیشتر فقط در زمینه ی تولید انواع سجاده فرش های مسجدی و رول های سجاده ای فعالیت می کنند که عمده فعالیت آن روی تولید انواع فرش مسجد مخصوص نمازخانه ها و حسینیه ها در سراسر کشور است. تولید سجاده فرش فرایندی است که شاید کمی نسبت به تولید فرش ماشینی نیاز به تخصص داشته باشد. به همین دلیل تمامی شرکت های تولید کننده فرش ماشینی نمی توانند سجاده فرش تولید کنند.
و برای بافت فرش های مسجدی باید اطلاعاتی لازم را داشته باشند نت محصولی خوب  و با کیفیت تولید کنند.

سجاده فرش چیست؟

سجاده فرش همان مفروشه و زیراندازی است که مسلمانان برای نمازگزاردن از آن استفاده می کنند. همانطور که اطلاع دارید تمام سجاده فرش ها دارای شانه و تراکم مختلفی هستند و این سجاده فرش ها از طریق شانه و تراکمی که دارند شناخته می شوند. سجاده فرش های مسجدی توسط دستگاه های ماشینی  پیشرفته تولید می شوند . از این سجاده فرش های مسجدی ماشینی درمساجد و حسینیه ها استفاده می شود.
هر چه کیفیت دستگاه های بافت فرش ماشینی بهتر باشد کیفیت سجاده فرش نیز بهتر خواهد بود. سجاده فرش های ماشینی دارای طرح های متنوعی هستند. لازم به ذکر است که طرح های سجاده فرش روی قیمت فرش سجاده ای هیچ تاثیری ندارد.

طرح سجاده فرش ها 

طرح فرش های ماشینی و فرش های مسجدی لزوما به دو دسته  متفاوت تقسیم بندی می شوند . در واقع همه سجاده هایی را که ما می شناسیم و برای مساجد و نمازخانه ها و حسینیه ها خریداری می کنیم به دو دسته تقسیم می شوند:

۱) سجاده فرش محرابی : سجاده فرش های محرابی به سجاده هایی گفته می شود که طرح اصلی آن ها به صورت محراب است. طرح محراب ها از جایی که برای اقامه ی نماز پیش نماز در آن قرار می گیرد گرفته شده است. سجاده های محرابی قبل از ان که روی فرش های ماشینی قرار گیرند روی پوست حیوانات طراحی می شدند.

۲) سجاده فرش تشریفاتی : طرح این سجاده های ماشینی  به صورت گل و بوته و اشکال هندسی در اطراف فرش سجاده است. از این سجاده فرش ها بیشتر در مساجد اهل تسنن استفاده می شود. علاوه بر آن برای هتل ها و حسینیه هایی که دارای مثراژ بسیار بالایی هستند نیز استفاده می شوند.

شرایط خرید سجاده فرش 

اما شرایط خرید سجاده فرش در فروش اینترنتی فرش به چه صورت است . این سوالی است که ذهن بسیاری از هیات امنای مساجد را درگیر کرده است . اولا  طرح های تخفیفی گوناگونی دارد که به مناسبت های گوناگون این طرح ها برگزار می شود و شما عزیزان می توانید سجاده فرش های خود را با تخفیف خریداری کنید . ثانیا ,برای مساجدی که داری مثراژ های بالایی هستند, شرکت نیمی از مبلغ را نقدی دریافت
کرده و بقیه را می توانید به صورت پرداخت اسناد به راس ۳ ماهه نیز می توانید پرداخت کنید. تا خیال شما از بابت پرداخت نیز راحت بوده و خرید آسان تری داشته باشید .

عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش

اگر بخواهیم چندین عامل مهم در قیمت فرش را برای شما برشماریم به عوامل زیر می رسیم :
۱) شانه فرش ماشینی
۲) تراکم فرش ماشینی
۳) دستگاه فرش ماشینی
۴) تعداد رنگ فرش سجاده ای
۵) جنس الیاف بافت فرش مسجدی
۶) برند فرش ماشینی
۷) جنس پود فرش ماشینی
۸) وزن فرش سجاده

نحوه خرید اینترنتی فرش مسجد 

بعد از آنکه طرح سجاده فرش مورد نظر خود را از سایت فرش  انتخاب کردید می توانید با مدیران شرکت تماس گرفته ومتراژ و ابعاد مسجد خود را به صورت کروکی و یا اینکه به صورت طول و عرض بیان کنید.
میزان فرش سجاده ای مد نظر شما توسط مسئولان فروش شرکت تخمین زده شده و به شما اعلام می شود. سپس برای بافت فرش سجاده ای مد نظرخود, با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه سفارش خود را تکمیل می کنید. بعد از مرحله بافت سجاده فرش مسئولان شرکت با شما تماس گرفته و آدرس محل مورد نظر را از شما می پرسند و برای نصب سجاده فرش ها به آنجا آمده و سجاده فرش ها را به نحو احسن نصب می کنند.

خرید اینترنتی از شرکت

برای خرید اینترنتی از شرکت فرش, هم می توانید به صورت مستقیم به شرکت فرش آمده و طرح ها و کیفیت سجاده ها را از نزدیک ببینید. و هم  میتوانید به صورت خرید اینترنتی طرح مد نظر خود را از سایت شرکت انتخاب کنید. از طریق شبکه های اجتماعی و به صورت اینترنتی سجاده فرش را برای مدیران فروش شرکت ارسال کنید تا راهنمایی های لازم را در جهت خرید سجاده فرش دریافت کنید .

حتما در زمان سفارش خرید اینترنتی سجاده فرش کروکی مسجد و فضای طول و عرضی  مکان را در اختیار داشته باشید زیرا سجاده فرش های مسجدی به صورت متری بافت می شوند و کل سطح مسجد و نمازخانه را پوشش می دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت سجاده باف کاشان

فرش سجاده ای یا سجاده فرش: سجاده فرش محصولی ایرانی اسلامی از تلفیق زیبای هنر و دین برای به نمایش گذاشتن بهترین و والاترین نوع هنر، که رنگی از عبودیت و ابراز بندگی دارد و در نقش‌هایش یادآور ملکوتی بودن ذات انسان است و دل را مهمان بهشت برین قالی می‌کند. فرش‌سجاده ای زینب بخش مسجدها، حسینیه‌ها، نمازخانه‌ها و اماکن متبرکه مذهبی می‌باشد و با رنگ‌های زیبایش نشاط را مهمان این اماکن می‌کند و به تعیین قبله و نظم صفوف نماز که اوج بندگی است کمک شایانی می‌کند. این محصول در شانه های مختلف همچون 440، 500 و 700 بافته می شود که لیست محصولات آن را در بخش محصولات می توانید مشاهده کنید.

اطلاعات تماس
  • 031547*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار