اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902264840414656

کفپوش اپوکسی پارکینگی

کد: 139902264840414656

https://bit.ly/2zFBsIh

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از خلاقانه ترین روش‌ها برای رنگ کردن کف پارکینگ، استفاده از کفپوش اپوکسی پارکینگی است. در یک آخر هفته با کمترین هزینه، پارکینگ خود را به یک نمایشگاه اتومبیل تبدیل کنید. برای این کار به مقداری رنگ و رزین اپوکسی، غلطک مخصوص اپوکسی، دستگاه ساب زنی و نیروی متخصص برای اجرا نیاز است.

کفپوش اپوکسی پارکینگی
کفپوش اپوکسی پارکینگی

کفپوش اپوکسی پارکینگی پوششی با مقاومت و طول عمر بالاست که می‌تواند به صورت مستقیم بر سطح بتن اجرا شود. این نوع کفپوش اپوکسی در برابر روغن، سوخت و بسیاری از مواد شیمیایی که سایر رنگ ها را از بین می برد، مقاوم است. نظافت راحت و تنوع رنگ از دیگر ویژگی هایی است که می تواند پارکینگ شما را برای مدت طولانی زیبا و جذاب نگه دارد. البته لازم به ذکر است این ویژگی ها فقط در صورتی به دست می آید که از مواد اولیه مرغوب استفاده شود و آماده سازی سطح بتن به صورت اصولی انجام شود. شرکت فنی و مهندسی اکسیرور مفتخر است که در ادامه متن تجربیاتش را در مورد چگونگی اجرای بی‌نقص کفپوش اپوکسی پارکینگی به اشتراک بگذارد.

مرحله اول: بررسی سطح بتن از نظر رطوبت

بررسی رطوبت سطح توسط دستگاه رطوبت سنج میسر است. البته در بسیاری از موارد ممکن است سطح بتن خشک و عمق آن دارای رطوبت باشد. لذا برای بررسی رطوبت در عمق بتن، یک کیسه پلاستیکی به مدت ۲۴ ساعت بر روی سطح گذاشته می‌شود. سپس کیسه برداشته و سطح بتن زیر آن به دقت بررسی می شود. در صورتیکه رطوبت زیر کیسه پلاستیکی وجود داشته باشد، باید زمان بیشتری برای خشک شدن عمقی بتن در نظر گرفته شود. اگر کفپوش اپوکسی پارکینگ بر روی سطح مرطوب اجرا شود، پس از مدتی فشار بخار محبوس زیر سطح اپوکسی منجر به کندگی و ورم کردن کفپوش می شود. ذکر این نکته ضروری است که کفپوش اپوکسی در برابر نفوذ آب به شدت مقاوم است و همین امر جلوی خروج رطوبت احتمالی که بخواهد از زیر سطح به سمت بالا حرکت را می گیرد و منجر به افزایش فشار بخار در محل تلاقی بتن و اپوکسی می شود.

مرحله دوم: تمیز کردن هر گونه روغن از روی سطح بتن

سطوحی که به نظر روغنی و آلوده هستند به کمک یک فرچه یا برس و پودرهای شستشو به دقت تمیز شود و در صورت نیاز این کار تکرار شود. برای تست کردن اینکه سطح پاک شده است مقداری آب روی قست های مشکوک ریخته شود. اگر حالت قطره قطره روی سطح ایجاد شد یعنی نیاز است که مجددا شستشو انجام شود.

مرحله سوم: ساب زنی سطح

سطح بتن باید با یک دستگاه ساب مناسب، ساب زنی شود. این امر برای زدودن قسمت های ناخواسته بتن نرم و ایجاد خط و خش ریز روی سطح انجام می شود. خط و خش ریز ایجاد شده باعث افزایش سطح تماس و در نتیجه چسبندگی مناسب تر می شود. ساب زنی باید به دقت انجام شود و فردی که با دستگاه ساب کار می کند باید از ماسک استفاده کند و به تمامی نکات ایمنی مشرف باشد. پس از ساب زنی، تمامی گرد و غبار ایجاد شده باید به دقت از روی سطح پاک شود.

شرکت فنی و مهندسی اکسیرور با بهترین مواد اولیه و اجراکاران آموزش دیده و متخصص، برای آماده سازی و اجرای انواع کفپوش اپوکسی پارکینگی در کنار شماست.

مرحله چهارم: اجرای مرحله به مرحله کفپوش اپوکسی پارکینگی

مراحل اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی مانند سایر انواع کفپوش اپوکسی است و تنها در ضخامت اجرا متفاوت است. مراحل اجرا به صورت

  1.  اجرای پرایمر مخصوص اپوکسی
  2. اجرای لایه میانی و ترمیم ترک ها و درزها
  3. مش بندی در صورت نیاز
  4. اجرای لایه رویه به رنگ دلخواه است.
  5. پس از اجرای کامل، لازم است که با توجه به ضخامت و شرایط محیطی بین ۳ روز تا یک هفته روی سطح تردد انجام نپذیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت اکسیرور

شرکت اکسیرور به کوشش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش‌ اپوکسی (پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی)، انواع کفپوش پلی یورتان و پلی اوره، شروع به کار نمود. رنگ کفپوشی مورد استفاده در پروژه‌های مختلف این شرکت با بهترین مواد اولیه و رعایت کلیه اصول استاندارد و توجه به نکات علمی و فنی در تمامی مراحل، تولید می‌شود. کیفیت بالای رنگ تولیدی، بهره‌گیری از اجراکارهای مجرب و آموزش دیده توسط کارشناسان فنی اکسیرور، تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش توسط تیم پشتیبانی متعهد و پیگیر، از ویژگی های متمایز کننده شرکت اکسیرور می‌باشد. از جمله فعالیت‌های دیگر اکسیرور به اشتراک گذاشتن تجارب و دانش کسب شده در زمینه‌های مختلف علم مواد و پلیمر است که در قالب مقالات علمی به صورت رایگان در دسترس پژوهشگران، دانشجویان و علاقه مندان قرار گرفته است و به صورت پیوسته با علم روز دنیا به روز رسانی می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]