اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902264840813460

تأمین واقعی قطعات با قیمت مناسب

رهبر بازار راهبند کدام محصول است؟

کد: 139902264840813460

https://bit.ly/2LxUd2Z

، تهران , (اخبار رسمی): رهبر بازار راهبند کدام محصول است؟ رهبری بازار راهبند سزاوار محصولی است که صادقانه و منصفانه و به دور از سوداگری عرضه شود.

رهبر بازار راهبند کدام محصول است؟  تأمین واقعی قطعات با قیمت مناسب
راهبند هیدرولیک

چرا پاسخ به این سئوال که رهبر بازار محصول راهبند کدام محصول است، می تواند برای خریداران حیاتی باشد؟ اصلی ترین دلیل اینست که کدام محصول مسیر درستی را تا کنون پیموده و این بشارت گر آینده ای درخشان تر نیز خواهد بود.

ملاک پیمودن مسیر درست سازوکار طراحی روشن محصول راهبند است، محصول اصیل که با پیروی از اصول طراحی صنعتی تولید شده و یا از طریق کپی کاری ناشیانه و بدون علم به خاصیت مواد، ظرایف ماشین کاری و سایر اصول مسلم طراحی در بازار ظهور کرده است.

تاکنون به این نکته فکر کرده اید که خرید یک دستگاه راهبند شروع فرآیند خدمات گیری از شرکت فروشنده و سازنده است و این فرآیند تا زمانی که این دستگاه در اختیار شماست ادامه خواهد داشت. چرا؟

پاسخ شاید این باشد که ما محصولی با کیفیت بالا خریداری می کنیم که بدون نیاز به خدمات باشد. خب این استدلال سه نکته دارد اول اینکه آیا می توان اعتماد کرد که آیا انتخاب ما باکیفیت ترین محصول بوده و متأثر از تبلیغات کاذب و اغواگر نبوده؟ آیا کیفیت بالا دائمی و ضامن عمر نامحدود دستگاه است؟ آیا ضرباتی که ممکن است از طریق اشیاء و ماشین ها به راهبند وارد شود نمی تواند ما را نیازمند به دریافت قطعات و خدمات کند؟

راهکار چیست؟ در پیمایش بازار و مصاحبه با خریداران گوناگون راهبندها در طول سال های متمادی نگرانی از تأمین قطعات یکی از چالش های خریداران بوده اما در آن سال ها عدم وجود یک محصول راهبند مطلوب هیدرولیک ایرانی که می توانست خنثی کننده این چالش باشد احساس می شد اما در حال حاضر راهبند ایرانی iDoor این خلاء را به طور کامل مرتفع کرده است.

راهبند ایرانی iDoor بادوام است و تحمل تردد مداوم ترافیک خودرو را دارد اما از آسیب های محیطی و استهلاک در طی سال های طولانی مصون نیست مثل همه سیستم های با کیفیت دیگر. اما بعد از دوره گارانتی و یا در دوره گارانتی با عقد قراردادهای سرویس و نگهداری می توان اغلب خدمات و قطعات راهبند iDoor را حتی رایگان تعویض نمایید. این جدای از گارانتی تعویض 5 ساله قطعات معیوب است.

اما بسیاری از برندهای خارجی که قطعاتی مانند بوم دستگاه را در ایران تولید می کنند اما موقع ارائه آن به مشتری در هنگام خدمات مبلغ را به دلار و سایر ارزهای خارجی محاسبه می نمایند. اما در مقابل، راهبند iDoor با پیروی از مشتری مداری واقعی به دور از رقابت های کاذب، قیمت منصفانه و ارزنده ای را برای قطعات دستگاه خود تعریف کردهو همچنین با بکارگیری هوشمندانه فناوری توانسته تأمین قطعات را مادام العمر گارانتی کند.

رهبری بازار راهبند سزاوار محصولی است که صادقانه و منصفانه و به دور از سوداگری عرضه شود.   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی در

شاید یکی از رویایی ترین تصورات انسان قرار گرفتن در محیطی بالاترین سطح از امنیت و اتوماسیون سیستم ها و المان های اطراف اوست. رفته رفته اموری که در گذشته توسط انسان انجام می شد به ماشین های خودکار سپرده شده و حتی تصور اینکه این موارد در روزگاری نه چندان دور به شیوه دستی صورت می پذیرفت، دشوار می گردد. یکی از الزامی ترین این اتوماسیون ها که علاوه بر آسایش، سطح امنیت را هم ارتقاء می دهد، اتوماسیون گذرهای عبور انسان ها و خودروهاست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار