اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902264840910588

خواص و قیمت خرید پماد گیاهی زخم دیابت و زخم بستر ساویژ

کد: 139902264840910588

https://bit.ly/36441eg

، بهشهر , (اخبار رسمی): پماد و مرهم گیاهی ساریژ بر اساس یک فرمول باستانی تولید می‌شود و برای درمان زخم دیابت و زخم بستر بسیار رضایت بخش بوده که با قیمت خرید مناسب به هموطنان عزیز عرضه می‌شود.

خواص و قیمت خرید پماد گیاهی زخم دیابت و زخم بستر ساویژ
خواص و قیمت خرید پماد گیاهی زخم دیابت و زخم بستر ساویژ

پماد و مرهم گیاهی ساریژ بر اساس یک فرمول باستانی تولید می شودو برای درمان زخم دیابت و زخم بستر بسیار رضایت بخش بوده که با قیمت خرید مناسب به هموطنان عزیز عرضه می شود.

این مرهم به صورت ترکیب چندین نوع گیاه دارویی و بر پایه روغن های خالص گیاهی و حیوانی خاص مناطق کرد نشین بر اساس فرمولی باستانی تهیه می شود که در خصوص مشکلات و بیماری های پوستی درمانگری معجزه واری دارد و به جرات می توان گفت درمانگری قدرتمند و بی نظیر در موارد ؛

ویژگی‌های محصول

قیمت پماد گیاهی زخم بستر و زخم دیابت ساویژ: 100 هزار تومان

وزن خالص: 60 گرم

وزن با بسته بندی: 75 گرم

زمان ماندگاری: این مرهم نیازی به مکان نگهداری خاصی ندارد و در هر شرایط اقلیمی قابل نگهداری است

سایر توضیحات: قیمت بر اساس مقدار مصرف در موارد ذکر شده محاسبه شده است

مناسب برای: عوارض ، مشکلات و بیمارهای پوستی

ابعاد: قوطی و سفال

ترک های دست و پا . پیسو ریازیس . سوختگی . زگیل . کهیر . قارچ انگشتان پا . صدف پوستی . جوان سازی پوست ، تبخال ، اگزما . زخم بستر . زگیل اندام تناسلی ( HPV ) . تب خال اندام تناسلی (HSV2 ) . بریدگی و جراحات . عوارض پوستی عوامل شیمایی. جلوگیری و رفع تاول . پینه های آرنج ، زانو و غوزک پا . رفع آفتاب سوختگی. سرطان پوست . جلوگیری و رفع گزش حشرات و التیام زخم های دیابتی در جهان است .

مهمترین علت ایجاد زخم بستر چیست؟

مهمترین عامل فشاری است که در اثر بی تحرکی ایجاد می شود. فشار بیش از 32 میلیمتر جیوه به پوست باعث ایجاد زخم بستر می شود.بیماری که در بستر است به طور روتین باید هر 2 ساعت یکبار جابجا شود.

آیا زخم بستر تنها در سالمندان ایجاد می شود و یا امکان بوجود آمدن آن در افراد دیگر نیز وجود دارد؟

به طور کلی زخم بستر در بیمارانی که کم تحرک هستند و یا کاملا بی حرکت هستند ایجاد می شود. البته سن و سال و تغذیه نامناسب می تواند در روند پیشرفت زخم موثر باشد اما تمامی بیماری هایی که منجر به بی تحرکی می شود از قبیل ضایعات نخاعی و یا MS و یا مرگ مغزی بدون در نظر گرفتن سن و سال می تواند باعث ایجاد زخم بستر شود.

آنچه باید درمورد درد ها و زخم های دیابتی بدانید

زخم پای دیابتی یک عارضه رایج از دیابت کنترل نشده هستند که تشکیل شده از درهم شکستن بافت های پوست و در معرض قرار گرفتن لایه های زیرین پوست است آنها در زیر انگشتان بزرگ پا و برآمدگی های پای شما, رایج هستند و میتوانند بر روی استخوان های شما تاثیر بگذارند. همه افراد دارای دیابت، میتوانند دچار زخم و درد پا شوند، اما مراقبت کردن از پاها میتواند به جلوگیری از آنها کمک کند درمان زخم پای دیابتی و درد ها با توجه به علت آنها متفاوت است. درباره هر درد پا و ناراحتی که دارید، با پزشک خود صحبت کنید تا مطمعن شوید که مشکل جدی نیست,زیرا زخم آلوده، اگر نادیده گرفته شود منجر به قطع عضو میشود.

علاقه مندان برای خرید پماد و مرهم گیاهی زخم بستر و زخم دیابت ساویژ می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

محصولات گیاهی توسکا

برای خرید و مشاوره در مور محصولات می توانید با شماره 09023396980 تماس حاصل نمایید. محصولات شرکت شامل: پکیج ضد لک 8 کاره شمعدانی، پکیج ضد جوش 10 کاره شمعدانی، کرم زیبایی چند منظوره روبینا گلد و روبینا سیلور شمعدانی، روغن ضد ریزش و تقویت مو کویین، روغن خراطین و زالو گامنو، شیافت ماریانا دکتر آز شمعدانی، صمغ عربی با اسانس متفاوت، انواع روغن گیاهی شامل روغن بنفشه، روغن بابونه، روغن گلسرخ، روغن جوانه گندم و..... می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]