کد: 139902264841015276

در سال ۲۰۲۰، استوری‌های خلاقانه اینستاگرام باید بخشی اساسی از کسب و کار شما باشد

ترفند استوری اینستاگرام

کد: 139902264841015276

https://bit.ly/3byBij7

، (اخبار رسمی): در سال ۲۰۲۰ ، استوری‎‌های خلاقانه اینستاگرام باید بخشی اساسی از کسب و کار شما باشد. این که شما یک عکاس، فیلمبردار یا صاحب یک کسب و کار کوچک باشید، ساخت استوری‌های شگفت انگیز می‌تواند به گسترش شناسایی مهارت‌های شما کمک کند تا بتوانید کارهای خود را به مخاطبان بسیار بزرگتری نشان دهید.

ترفند استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام

در این نوشته، به 5 ترفند استوری اینستاگرامی اشاره شده که می توانید با استفاده از آنها استوری های اینستاگرام خود را تقویت کنید تا بیشتر مورد استقبال قرار گیرید و بیشتر دیده شوید.

۱- اصالت را با تجارت ترکیب کنید

مخاطبان و مشتریان شما باهوش هستند. آنها میفهمند که شما به غیر آپلود کردن و نوشتن یک محتوای ساده، کارهای دیگری هم انجام می دهید. بهترین روش این است که ارتباط مستقیمی با مخاطبان خود برقرار کنید و شخصیت خود را با کسب و کارتان مخلوط کنید.

استوری های اینستاگرام ابزاری بسیاری عالی برای انجام این کار است. پیشنهاد من این است که محتوای شخصیی خود را با محتوای حرفه ای کار خود ترکیب کنید، مخاطبان شما اینگونه احساس نزدیکی بیشتری به کسب و کار شما پیدا می کنند.

پیشنهاد کوچک : مثلا وقتی از سفر خود برای مخاطبانتان می گویید، از پشت صحنه و اتفاقاتی که به شکل گیری این اثر انجامیده به مخاطبانتان نشان دهید تا احساس واقعی بودن بیشتری به آن پیدا کنند

۲- فیلتر های اینستاگرام را فعال کنید

سال گذشته، اینستاگرام به همه امکان استفاده از AR Spark Studio را داد و همه اجازه استفاده از فیلتر های AR را در اینستاگرام دارند. هرچند این ابزار تا حدودی پیچیده است، ولی اگر شما یک عکاس یا تصویرگر باشید میتوانید از این ابزار استفاده های مناسبی داشته باشید. سعی میکنیم در آینده در مورد فیلتر های اینستاگرام جزئیات بیشتری برایتان بگوییم.

۳- از بومرنگ حرفه ای تر استفاده کنید

بومرنگ بسیار دوست داشتنی است. مخصوصا که آپدیت های جدیدی هم برای آن آمده است! کاربران استوری اینستاگرام اکنون میتوانند یک بومرنگ را استفاده کنند، سپس از میان ۳فیلتر مختلف، شخصی سازی خود را انجام دهند. افکت های جدید بومرنگ شامل موارد زیر است:

slowmo: سرعت کلیپ را نصف میکند و بجای ۱ ثانیه کلیپ ، کلیپ ۲ثانیه ای ایجاد میکند.

Due: فیلم را به عقب می کشد و یک انتقال تصادفی ایجاد می کند.

Echo: یک افکت مات و تیره را به کلیپ ها اضافه میکند.

و درنهایت از بومرنگ اینستاگرام غافل نشوید، این راه بسیار خوبی برای دیده شدن توانایی های شما است.

۴- از برنامه های جانبی استفاده کنید

برنامه های کاربری زیادی در آیفون و اندروید هستند که به شما در ساخت استوری های جذاب کمک می کنند. سبکی که مطابق با شخصیت کاری ، برند ، فیلمبرداری و کسب کارتان است ترا انتخاب کنید. حالت ایده آل این است که افراد با دیدن استوری ، شما و برند شما را به یاد بیاورند، پس انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

ابعاد مناسب برای استوری های اینستاگرام ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل است، پس عکس های خود را با این اندازه ها متناسب و ویرایش کنید.

۵- از Layout  های اینستاگرام استفاده کنید

اینستاگرام به تازگی امکان ساخت Collage در استوری ها را فراهم ساخته است. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که Layout اینستاگرام را باز کنید(در کنار سایر mode ها مانند boomrang قرار دارد) سپس به شما اجازه می دهد که تعدادی تصویر را از گوشی خود آپلود کنید یا عکس بگیرید و بسته به تعداد تصویری که انتخاب می کنید از استایل های این حالت استفاده کنید.

نکته ای برای عکاسان : اگر شما عکاس حرفه ای هستید میتوانید از این روش استفاده کنید تا از بالا بردن تعداد استوری ها راحت شوید.

اگر با ترفند های بازدید استوری اوکی فالوور آشنا نیستید روی لینک خرید ویو استوری اینستاگرام کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خدمات شبکه های مجازی | اوکی فالوور

افزایش فالوور، لایک و ویو یکی از چالش های کاربران شبکه های اجتماعی است که به دنبال بهبود وضعیت صفحات خود هستند. در حال حاضر افزایش فالوور آنی و سریع مطمئن ترین راه برای این کار است که اوکی فالوور به ارائه این خدمات می پردازد.