اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902264841113460

ارزان‌ترین راهبند

کد: 139902264841113460

https://bit.ly/2T8Vp0T

، تهران , (اخبار رسمی): برند iDoor با تمرکز بر طراحی خلاقانه و هنرمندانه سعی در خلق محصولاتی دارد که سه پارامتر اساسی کیفیت، کارایی و زیبایی را به طور هماهنگ داشته باشد. طراحی ساده‌تر سیستم انتقال قدرت به شکل خلاقانه کمک کرده تا سیستم انتقال قدرت از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار شود.

ارزان ترین راهبند
ارزان‌ترین راهبند

ارزان ترین راهبند

شاید با شنیدن کلمه ارزان ترین راهبند ، بی کیفیت ترین نوع راهبند هم به ذهن شما خطور کند. اما می توان گفت کاهش قیمت یک محصول فقط از طریق کاهش کیفیت یا مکانیزم قطعات دست یافتنی نیست و این خلاقیت و ایجاد راه های بهینه تر است که کاهش قیمت و بهره وری هزینه ها را ایجاد می کند.

برند iDoor با تمرکز بر طراحی خلاقانه و هنرمندانه سعی در خلق محصولاتی دارد که سه پارامتر اساسی کیفیت، کارایی و زیبایی را به طور هماهنگ داشته باشد.

طراحی ساده تر سیستم انتقال قدرت به شکل خلاقانه کمک کرده تا سیستم انتقال قدرت از کیفیت و طول عمر بالاتری برخوردار شود.

دلیل این نکته تعداد اجزاء کمتر است. هر چند تعداد اجزاء یک سیستم بهینه تر باشد احتمال نواقص کاهش یافته، پیچیدگی سیستم کمتر می شود و در نهایت محصول عمر مفید طولانی تری خواهد داشت.

رسیدن به فناوری هایی چنین خلاقانه مستلزم مطالعات وسیع در حوزه مکانیزم ها و علم دینامیک و طراحی اجزاء است. اما در کنار این علوم استفاده از تجارب هم جایگاه بلندی دارد.

مطالعه تمامی برندها و مکانیزم ها در شروع کار در برند iDoor برای طراحی راهبند جدید خود به عنوان سرفصلی  مهم مدنظر قرار گرفت، به خصوص اینکه برای طراحی ارزان ترین راهبند مصمم بوده ایم.

ارزان ترین راهبند از جزئی به عنون هزینه های سربار زیاد بهره نمی برد، هزینه های سرباره زیاد شامل هزینه های تولید و انبارداری و خواب سرمایه است که با طراحی سیستم مدیریتی قوی، این هزینه ها بسیار کاهش داده و در نتیجه توانستیم ارزان ترین راهبند موجود در بازار را عرضه کنیم.

اما شاید با شنیدن کلمه ارزان ترین راهبند به ذهن خطور کند که یک راهبند با سیستم تسمه ای قرار است عنوان ارزان ترین راهبند را داشته باشد.

راهبند iDoor با مکانیزم کاملا متفاوت گیربکسی که طراحی گیربکس آن به شکلی است که بهره وری آن نسبت به سایر رقبای خود بیش از 30% بهینه تر است.

اما در کنار این موارد راهبند برند iDoor از سنسورهایی بالاترین فناوری و طول عمر تقریباَ بی نهایت بهره می برد.

کنترل برد میکروپروسسوری با قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل تردد، کارت خوان، تگ خوان و دوربین پلاک خوان یکی دیگر از ویژگی های راهبند ارزان iDoor است. یکی دیگر از پارامترهایی که این مدل از راهبندهای iDoor را به عنوان ارزان ترین راهبند برجسته ساخته است، موضوع برآورده سازی همه نیازهای نصب توسط یک دستگاه است.

به عنوان مثال چنانچه راهبند نیاز به تغییر جهت داشته باشد و یا نیاز به نصب سیستم تاشونده پیدا شد به صورت فوری امکان ارتقاء وجود دارد. طراحی های جامع باعث کاهش هزینه ها و ارزنده تر شدن و ارزان تر شدن راهبند شدند پس راهبند iDoor مترادف با کیفیت و کارایی و زیبایی بیشتر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی در

شاید یکی از رویایی ترین تصورات انسان قرار گرفتن در محیطی بالاترین سطح از امنیت و اتوماسیون سیستم ها و المان های اطراف اوست. رفته رفته اموری که در گذشته توسط انسان انجام می شد به ماشین های خودکار سپرده شده و حتی تصور اینکه این موارد در روزگاری نه چندان دور به شیوه دستی صورت می پذیرفت، دشوار می گردد. یکی از الزامی ترین این اتوماسیون ها که علاوه بر آسایش، سطح امنیت را هم ارتقاء می دهد، اتوماسیون گذرهای عبور انسان ها و خودروهاست.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار