اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902264841415274

پیکسل چیست؟ لیست قیمت پیکسل و چاپ طرح دلخواه

کد: 139902264841415274

https://bit.ly/364S8Vv

، اصفهان , (اخبار رسمی): پیکسل چیست؟ کاربرد پیکسل چیست؟ استفاده از آنها چه مزیتی دارد و قیمت پیکسل به چه صورت است؟

پیکسل چیست؟ لیست قیمت پیکسل و چاپ طرح دلخواه
قیمت پیکسل

پیکسل یکی از انواع هدایای تبلیغاتی مختلفی است که شرکت های کوچک و بزرگ برای تبلیغ برند خودشان خریداری میکنند. در این مقاله قصد داریم به شما پیکسل و انواع پیکسل را معرفی کنیم. در ادامه هم یک سایت برای خرید پیکسل باکیفیت را در سطح وب فارسی به شما معرفی خواهم کرد.

پیکسل چیست؟

اگر آن را با پیکسل دوربین های عکاسی و تلویزیون های دیجیتالی اشتباه نگیریم، پیکسل یک نوع هدیه تبلیغاتی است که از چند بخش تشکیل میشود. یک پیکسل در درجه اول از پشتی آهنی یا پلاستیکی ساخته شده. روی این پشتی یک طلق آهنی قرار میگیرد. این طلق به کمک دستگاه پیکسل زن به پشتی چسبیده و روی آن پرس  میشود.

البته قبل از اینکه این عمل به کمک دستگاه صورت بگیرد، یک برگه کاغذی نازک که طرح دلخواهی روی آن چاپ شده، روی پیکسل قرار گرفته و روی آن را هم یک طلق پلاستیکی اما ضخیم میپوشاند.

اگر نیاز به خرید پیکسل داشته و در مورد قیمت آن سوال دارید، میتوانید قیمت پیکسل را در سایت پیکسلند مشاهده کنید.

انواع پیکسل کدامند؟

پیکسل ها انواع مختلفی دارند که این انواع نسبت به جنس و کاربرد میشخص میشود. در ادامه آنها را به شما معرفی میکنم:

انواع پیکسل نسبت به جنس

پیکسل ها انواع مختلفی نسبت به جنسشان دارند. محبوب ترین آنها نوع پیکسل آهنی است که رو و پشت آن از جنس آهن ساخته میشود. در ادامه نوع دیگری وجود دارد که پشت آنها از جنس پلاستیک ساخته شده و به اسم پیکسل پلاستیکی شناخته میشوند. علاوه بر همه اینها نوعی پیکسل چوبی وجود دارد که به طور کامل نحوه ساخت آنها متفاوت بوده و البته قابلیت چاپ عکس را هم ندارند.

انواع پیکسل نسبت به سایز

پیکسل ها اغلب در شکل دایره و در سایز 44 میلیمتر یا همان 4 سانتی ساخته میشوند. اما گاها بعضی شرکت ها نسبت به نیاز خودشان از پیکسل هایی با سایز متفاوت استفاده میکنند. مثلا پیکسل 3 سانتی یا بزرگترین نوع پیکسل، یعنی پیکسل 5 سانتی.

پیکسل چیست؟ انواع پیکسل نسبت به چاپ

پیکسل ها نسبت به چاپی که روی آنها قرار میگیرد، به دو نوع مات و براق تقسیم شده اند. در نوع براق، یک کاغذ چاپ شده روی پیکسل قرار گرفته و به کمک طلقی که رویش قرار میگیرد، به عنوان یک جسم براق پرس میشود.

در نوع مات به جای کاغذ از مقوا استفاده شده و طلقی روی آن قرار نمیگیرد. اما با توجه به اینکه لایه محافظ روی این نوع پیکسل وجود ندارد، کمی از کیفیت و مقاومت پایینی برخودار است.

کاربرد پیکسل چیست؟

پیکسل ها در 3 نوع مختلف نسبت به کاربرد به بازار معرفی میشوند. نوع اول پیکسل سنجاقی است که محبوب ترین آنهم شناخته میشود. این نوع پیکسل در درجه اول روی لباس مخاطبان به کمک سنجاق پشتش متصل میشود. در درجه دوم هم اغلب دانشجویان عزیز و دانش آموزان گرامی آن را به کیف و لوازم التحریر خودشان متصل میکنند.

نوع دیگر پیکسل، پیکسل آهنربایی است. این نوع در پشت آهن خودشان یک آهنربای گرد دارند که به کمک آن میتوان پیکسل را به یخچال و بقیه اجسام فلزی متصل کرد. و در نهایت نوع آخر هم پیکسل سرکلیدی است که به کمک حلقه سرکلیدی بالای خودش، میتواند به دسته کلید شما متصل شود.

قیمت پیکسل

اما در مورد قیمت پیکسل؛ به طور کلی نظارت خاصی روی ارائه قیمت انواع پیکسل در دستگاه های نظارتی صورت نمیگیرد. به همین دلیل ممکن است برخی شرکت ها برای فروش آن قیمت های واقعا غیرمنصفانه ای را پیشنهاد دهند. اگر نیازمند خرید پیکسل هستید، میتوانید از مجموعه پیکسلند برای خرید این هدایای تبلیغاتی محبوب کمک بگیرید.

پیکسلند در حال حاضر بزرگترین وب سایت فروش پیکسل در ایران است. اگر در سطح وب چند جستجو با کلمه پیکسل داشته باشید، میبینید که در تمامی جستجوهای شما این سایت در رتبه های اول قرار دارد. این موضوع به دلیل اعتباری است که گوگل برای این وب سایت قائل است.

البته به کمک اعتبار گوگل مطمئنا نمیتوان برای خرید به یک سایت اعتماد کرد. اما پیکسلند همانطور که در صفحه درباره ما سایتش قابل مشاهده است، به نمادهای اینماد و نماد ساماندهی مجهز شده و همینطور در صورت نیاز درگاه پرداخت معتبر زرین پال را برای خرید در اختیارتان قرار میدهد. پیشنهاد میکنیم برای خرید پیکسل و مشاهده قیمت پیکسل سری به سایت پیکسلند بزنید.

چاپ پیکسل دلخواه

در نهایت اگر نیاز دارید برای خرید پیکسل از طرح دلخواه استفاده کنید، برای چاپ پیکسل دلخواه به سراغ پیکسلند بروید. مشاوران فروش این سایت میتوانند تصویر یا تصاویر دلخواه شما را در هر تعدادی روی پیکسل ها چاپ کنند. همینطور اگر نیازمند خرید پیکسل با طرح آماده باشید، سایت پیکسلند در آرشیو کامل خود در حدود 1200 پیکسل در چندین دسته بندی را برای شما آماده کرده که میتوانید به راحتی از بین آنها طرح دلخواه را انتخاب کنید.

این طرح ها در دسته بندی های مختلفی مثل:

  • مذهبی
  • فانتزی
  • طنز
  • انگلیسی

و... آماده شده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پیکسلند

پیکسلند یک سایت فروش پیکسل با دورنمای ورود به بازار کادو و هدیه های خاص و آنتیک است که توسط دو جوان ۲۰ و ۲۱ ساله ایرانی به حقیقت پیوسته. صحبت خاصی برای معرفی خود نداریم اما امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانید در این قسمت نام اعضای تیم بزرگ ما را مشاهده کنید. در صورت نیاز به برقراری ارتباط با ما میتوانید از فرم زیر استفاده کرده و یا از طریق ایمیل روبرو ([email protected]) با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]