اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902264842015280

خرید گل برای شرکت و اداره

انتخاب بهترین گل برای شرکت و محیط اداری

کد: 139902264842015280

https://bit.ly/2LuRasn

، تهران , (اخبار رسمی): آیا در دفتر کارتان احساس خستگی می‌کنید؟ اضافه کردن مقداری گل و گیاه به فضای کاری شما می‌تواند این مشکل را برطرف کند!

انتخاب بهترین گل برای شرکت و محیط اداری
خرید گل برای اداره

زیبا کردن فضای اداری خود با شناخت گیاه و گل مناسب برای شرکت و محیط کار یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای ارتقاء زیبایی شناسی محیط کار خود انجام دهید. فضای سرسبز و گیاهان گلدار رنگارنگ، هر چه بیشتر زیبایی خود را به شما می بخشند و باعث می شوند فضاهای اداری ساده­ شما به طور کلی آرامش دهنده، جذاب و دلپذیر به نظر برسند.

مزایای استفاده از گیاهان و گلها در فضای کاری شما

گذشته از این که، بسیاری از گیاهان به دلیل توانایی آنها در تقویت سلامت جسمی و عاطفی شما بسیار مورد توجه هستند. مطالعات علمی بسیاری وجود دارد که ادعا می کند که، ما به عنوان انسان، واقعاً ذاتاً مشتاق هستیم که به طبیعت نزدیک شویم. این احساس، «بیوفیلی» (طبیعت ­بارگی) نامیده می شود.

آیا همیشه شما در دفتر کارتان احساس خستگی می کنید؟ اضافه کردن مقداری گل و گیاه به فضای کاری شما می تواند این مشکل را برطرف کند! گیاهان مناسب فضای اداری به متمرکز کردن تفکر شما، بهبود سلامتی و پاکسازی هوا کمک می کنند. داشتن یک گیاه در یک اتاق فقط برای یک روز می تواند تا ۸۷٪ سموم را از بین ببرد! آمار زیر از مطالعات دانشگاهی و علمی استفاده از گیاهان و گل­ها در فضای خانه و اداره بدست آمده است.

افزایش رطوبت: گیاهان تقریبا ۹۷% از آب جذب شده توسط ریشه های خود را آزاد می­کنند، بنابراین اگر چندین گیاه را در کنار هم قرار دهید می­توانید رطوبت یک اتاق را افزایش دهید. مطالعات انجام شده در دانشگاه کشاورزی نروژ تأیید میکند که استفاده از گیاهان در فضای داخلی، احتمال بروز خشکی پوست، سرماخوردگی، گلودرد و سرفه را کاهش می­دهد.

تصفیه هوا: هوای داخلی به دلیل ترکیباتی که در رنگ­ها، پارچه ­ها، لباس ها و مصالح ساختمانی وجود دارد، می تواند تا ۱۲ برابر هوای خارج در بعضی مناطق آلوده باشد. طبق تحقیقات ناسا ، گیاهان حداکثر ۸۷٪ ترکیبات آلی فرار (VOCS) و سایر سموم را حذف می کنند، بر طبق این  تحقیقات، VOC شامل زیر مجموعه­هایی همچون فرمالدئید، بنزن و تری کلر اتیلن است. محققان ناسا کشف کردند که گیاهان هوا را به دام انداخته و با جذب کردن آلاینده ها به داخل خاک هوا  را خالص می کنند و سپس در آنجا VOCS را در گیاه ذخیره می­کنند.

حفظ سلامتی: در ایالات متحده و سایر کشورهای توسعه یافته که در آن افراد ممکن است تا ۹۰٪ از وقت خود را در داخل خانه یا اداره بگذرانند، کیفیت هوای داخلی یک نگرانی فزاینده برای سلامتی است زیرا این هوا به شدت می­تواند بر سلامتی شخص تأثیرگذار باشد.  در مطالعه دانشگاه کشاورزی نروژ میزان بیماری در دفاتر دارای گیاهان بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته است.

انرژی گل: یک مطالعه در کالج رویال کشاورزی در انگلستان، نشان داد که دانش آموزان ۷۰٪ توجه بیشتری را هنگام تدریس در اتاق هایی که دارای گل و گیاه هستند، نشان می دهند. دانشگاه A&M  تگزاس نیز مطالعه ای را در همین زمینه انجام داد و دریافت که افرادی که در یک اتاق با گلدان­های گل و گیاهان قرار داشتند ۱۳٪ ایده های بیشتری نسبت به کارگران در یک اتاق که در آن بجای گل مجسمه است، ایجاد کردند.

اولین قدم برای انتخاب گل مناسب ادارات، تعیین میزان نور و فضای آن است. اگر دفتر شما بدون پنجره است یا به چراغ های فلورسنت تکیه می کنید ، گیاهانی را نمی خواهید که خورشید زیادی بخواهد. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که چقدر فضای لازم برای گیاه یا باکس گل هدیه دریافتی را در اختیار دارید و میزان زمان شما برای مراقبت از آنها به اندازه است یا خیر.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گل وارتانو

گلفروشی آنلاین

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]