اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902274842612687

معرفی عایق الاستومری پافلکس (pa-flex)

کد: 139902274842612687

https://bit.ly/2WVHLzi

، تهران , (اخبار رسمی): عایق الاستومری پافلکس یکی از پرمصرف‌ترین عایق‌های الاستومری در ایران است. این عایق دارای تاییدیه وزارت مسکن و شهرسازی است. کیفیت مناسب این عایق در عین داشتن قیمتی مناسب سبب شده تا این عایق مورد توجه صنعت ساختمان سازی در کشور باشد. در تولید این عایق از بروزترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌شود.

عایق الاستومری پافلکس
عایق الاستومری پافلکس محصول کشور ترکیه

عایق الاستومری پافلکس یکی از پرمصرف‌ترین عایق‌های الاستومری در ایران است. این عایق دارای تاییدیه وزارت مسکن و شهرسازی است

معرفی عایق الاستومری پافلکس (Pa-Flex)

امروزه کشور ترکیه در زمینه تولید عایق های الاستومری یکی از کشورهای سردمدار محسوب می شود. نزدیکی به کشورهای میانه اروپا و همسایگی با قاره آسیا مزید بر علت شده تا سرمایه گذاران در این کشور علاقه مند به تولید عایق های الاستومری باشند. از آنجایی که کشورهای حوزه خلیج فارس در زمینه تولید متریال تاسیسات قابل رقابت با کشورهای شمال آسیا و اروپا نیستند، نزدیکی ترکیه به این کشور ها باعث شده است که صادرات قابل توجهی در مورد برخی از این محصولات داشته باشد. همانطور که اشاره شد عایق الاستومری یکی از این محصولات است.

تعداد عایق هایی که از کشور ترکیه وارد بازارهای ما می شود کم نیست و برخی از این برندها از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و جزء بهترین انواع عایق های الاستومری است. یکی از معروفترین این برند ها عایق الاستومری پافلکس (pa-flex) است. میزان واردات عایق پافلکس در مقایسه با برندهای دیگر به میزان قابل توجهی بیشتر بوده و این نشان دهنده این است که این عایق توانسته است جایگاه خوبی در صنعت تاسیسات کشور ما داشته باشد.

واردات عایق الاستومری پافلکس (Pa-flex)

به صرفه بودن واردات عایق الاستومری از کشور ترکیه باعث شده است تا واژه ی عایق ترک در میان بازاریان رواج داشته باشد. عایق های الاستومری حجیم هستند و هزینه حمل و نقل بالایی دارند، همین امر باعث شده است واردکننده ها بیشتر از کشور ترکیه اقدام به واردات داشته باشند. چرا که هزینه حمل کاهش پیدا کرده و بهای تمام شده محصول کمتر می شود.

عایق الاستومری پافلکس یکی از پرمصرفترین عایق های الاستومری در ایران است. این عایق دارای تاییدیه وزارت مسکن و شهرسازی است. کیفیت مناسب این عایق در عین داشتن قیمتی مناسب سبب شده تا این عایق مورد توجه صنعت ساختمان سازی در کشور باشد. در تولید این عایق از بروزترین تکنولوژی ها استفاده می گردد، این عایق ها در دو نوع epdm و nbr تولید می شود. اما از آنجایی که نوع epdm آن مصرف زیادی ندارد تنها نوع nbr آن در بازار ایران موجود است.

اشکال عایق الاستومری پافلکس         

عایق های لوله ای پافلکس (Pa-Flex) در ضخامت های 9 و 13 و 19 و 25 میلیمتر موجود است اما نوع رولی این عایق علاوه بر دارا بودن ضخامت گفته شده در ضخامت 6 میلیمتر نیز تولید می گردد. نوع لوله ای این عایق ها تا ضخامت 4 اینچ لوله های فولادی را پوشش می دهد و تمامی سایزهای لوله های مسی و پنج لایه را می توان با نوع لوله ای آن عایق کاری کرد.

برای عایق کاری در ابعادی وسیعتر نیز می توان از نوع رولی این عایق ها استفاده کرد مانند لوله های فولادی سایز بزرگ و کانالهای انتقال هوای فلزی، مخازن و تجهیزات موتورخانه. عایق های پافلکس در روکش آلومینومی متفاوتی نیز تولید می شود و نوع رولی این عایق ها به دو صورت پشت چسب دار ساده و پشت چسبدار مسلح موجود است.

این برند تجهیزات جانبی مورد نیاز برای عایق کاری را نیز تولید می کند مانند چسب مایع الاستومری و انواع نوار درزگیر های مورد نیاز برای یک سیستم عایق کاری.

منبع: بازرگانی نیک آراد (نمایندگی و عاملیت فروش انواع عایق های الاستومری)

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیک آراد

شرکت بازرگانی نیک آراد در راستای ارائه محصولات با کیفیت و نوین ساخت و ساز پس از سال ها تحقیق، مطالعه و کسب تجربه از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تامین متریال ساخت و ساز آغاز نموده و طی سالیان متمادی، همواره در عرضه محصولات نوین این صنعت پیشرو بوده است.این مجموعه در حال حاضر با تکیه بر توانمندی ها، سوابق و دانش فنی مدیران خود، توانسته است با ایجاد روابط همکاری با تولید کنندگان بین المللی و داخلی با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز خود باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار