اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902274844514981

بزرگترین مرکز خرید فرش سجاده‌ای

کد: 139902274844514981

https://bit.ly/2Z5bg4q

، آران و بیدگل , (اخبار رسمی): فرش سجاده‌ای همان طور که از نام آن مشخص است فرشی سجاده مانند است. فرش‌های سجاده مانند معمولا برای مکان‌های مذهبی نظیر: مسجد، حسینیه، نمازخانه، مصلی و سایر مکان‌های متبرکه و امام زاده‌ها به شدت کاربردی هستند.

بزرگترین مرکز خرید فرش سجاده ای
فرش سجاده ای برای مساجد

حل مشکلات فرش مسجد با سجاده فرش

بخاطر نوع سایز سجاده فرش ها بافت بصورت رولی است که قابلیت مفروش کردن تمام نقاط مسجد را دارد. همچنین فرش سجاده ای با توجه به طرح های آن جهت قبله برای نمازگزار را مشخص می کند. نقش فرش سجاده ای بگونه ای است که صف های نمازگزاران را مرتب می کند. کیفیت بالای فرش سجاده ای تا سالیان سال برای مسجد کاربردی عمل می کند. مفروش کردن و نصب سجاده فرش آسان است. همچنین قابلیت شست و شوی و پهن کردن بسیار آسانی دارد.

منشا بافت سجاده فرش

شهر فرش کاشان در زمینه تولیدات فرش دستباف ، فرش ماشینی و ملزومات فرشی بسیار قوی است. بطوری که صادر کننده برتر کشوری در زمینه فرش است. تمام ملزومات فرشی مانند پشتی ، گلیم فرش ، تابلو فرش در شهر فرش کاشان به چشم میخورد. شهر فرش کاشان یک بافت مذهبی و متدینی دارد. لذا در کنار بافت فرش ، شروع به ایده دادن در زمینه فرشی مخصوص مساجد کرد و این ایده را به مرحله عمل رساند و شروع به بافت سجاده فرش کرد ند.

کاربرد سجاده فرش ها

سجاده فرش ها بصورت رل بافت زده می شوند. رل ها معمولا عرض ثابت و طول متغیری دارند که براحتی قابل مفروش شدن هستند. بدلیل این شیوه بافت سجاده فرش قابلیت مفروش کردن تمام نقاط مسجد را خواهند داشت. همچنین از سجاده فرش بعنوان کناره و نیز فرش پاگرد ها و فرش راه رویی نیز استفاده می شود.

نحوه بافت سجاده فرش ها

سجاده فرش ها دقیقا جنسی مانند فرش ماشینی دارند. تفاوت سجاده فرش و فرش ماشینی در طرح و نقشه و اندازه است. بنابراین روی دستگاه فرش ماشینی بافت زده می شوند.
با این تفاوت که دستگاه فرش ماشینی را روی نقشه سجاده و نیز اندازه فرش سجاده ای تنظیم می کنند. بنابراین کیفیت مواد اولیه سجاده یعنی نخ فرش مسجدی، همچنین کیفیت بافت فرش سجاده ای مانند شانه و تراکم و نیز پالت رنگ بندی سجاده فرش دقیقا مانند فرش ماشینی است.

بهترین کیفیت بافت سجاده فرش

سجاده فرش پیشنهادی ما یک سجاده فرش با جنس نخ اکرولیک هیت ست شده است. با شانه یا تراکم عرضی ۵۰۰ و یا ۷۰۰ و نیز تراکم طولی ۲۱۰۰ به بالا همچنین پالت رنگ بندی ۱۰ رنگ

در مورد نحوه خرید فرش سجاده ای چه می دانید؟

برای خرید سجاده فرش باید با وسواس بیشتری عمل کنید. چرا که متراژ خریداری شده ی سجاده فرش بالا است. همچنین کیفیت سجاده فرش باید حتما درجه یک باشد که پاسخگوی محیط های شلوغی مانند مسجد و حسینیه باشد پس باید از جای مطمئنی اقدام به خرید سجاده فرش کنید.

انواع روش های خرید سجاده فرش

  • خرید واسطه گری
  • خرید مستقیم
  • خرید اینترنتی

 خرید واسطه گری: خرید واسطه گری بدین شکل است که واسطه گران با شرکت سجاده فرش در تماس هستند. ولی شما در اصل سجاده را از واسطه گر خریداری میکنید. اگر واسطه گر شما آشنا است و می توانید به آن اطمینان کنید خرید سجاده فرش خوبی خواهید داشت. ولی اگر به سجاده فرش آشنایی ندارید و واسطه گران را نمیشناسید این روش خرید فرش سجاده ای ریسک بسیار بالایی خواهد داشت.

 خرید مستقیم: خرید مسقتیم خرید از درب کارخانه سجاده فرش و خرید از شرکت سجاده فرش خواهد بود. بدین شکل که شما کارخانجات بافت سجاده فرش را شناسایی می کنید به مکان مورد نظر سفر میکنید از نزدیک شاهد بافت سجاده فرش خود خواهید بود. قیمت سجاده فرش شما به قیمت عمده خواهد بود. یعنی هم یک خرید سجاده فرش با کیفیت توام با قیمت ارزان خواهید داشت. مشکلاتی که روش خرید مستقیم دارد این است که: اگر کارخانه سجاده فرش دور باشد شما باید مسافت و زمان زیادی را برای سفر به شرکت سجاده فرش انجام دهید.

 خرید اینترنتی فرش سجاده ای: در این روش کافیست وارد فضای مجازی شوید و آدرس اینترنتی تولید کنندگان سجاده فرش را پیدا کنید. طرح های فرش سجاده ای را بطور کامل در اینترنت و بدون صرف هزینه و زمان نگاه کنید و اقدام به سفارش سجاده فرش کنید. در این روش دیگر هزینه سفر و هزینه زمان زیاد برای رفتن به کارخانه سجاده باف را نخواهید داشت.

فقط اینکه باید بتوانید به این نکته پی ببرید که صفحه اینترنتی فروش سجاده فرش دقیقا همان شرکت سجاده فرش باشد. اگر بتوانید تولیدی های سجاده فرش را در فضای مجازی پیدا کنید روش خرید اینترنتی فرش سجاده ای بهترین روش و کاربردی ترین روش خرید سجاده فرش خواهد بود.

بزرگترین مرکز خرید فرش سجاده ای 

همان طور که واضح است یقینا شهر فرش کاشان با اولین ایده بافت فرش مسجدی بزرگترین مرکز خرید فرش سجاده ای خواهد بود. شما عزیزان با سفر به بازار فرش کاشان نه تنها سجاده فرش مورد نظر خود را با کیفیت درجه یک و قیمت عمده خریداری خواهید کرد. بلکه در کنار خرید فرش مسجدی خود خرید فرش و تابلو فرش و گلیم فرش نیز میتوانید داشته باشد. همچنین می توانید فروشگاه های اینترنتی مستقر در شهر فرش کاشان را پیدا کنید و براحتی و بدون سفر به شهر فرش کاشان خرید عمده سجاده فرش و نیز فرش ماشینی خواهید داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرش مسجدی

تولید کننده انواع فرش سجاده ای . فرش مسجدی . سجاده فرش . موکت مسجدی . فرش حسینیه . فرش نمازخانه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار