اطلاعات تماس
  • 026347*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902274845014109

خرید تخت دو طبقه از وب سایت آرام چوب

کد: 139902274845014109

https://bit.ly/2T9EsTS

، کرج , (اخبار رسمی): کارایی تخت دوطبقه به توانایی استفاده آن از فضای عمودی است. وب سایت آرام چوب با همراه داشتن ایده‌های خلاقانه و کاربردی تخت خواب‌های دوطبقه‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهد.

خرید تخت دو طبقه از وب سایت آرام چوب
تخت دو طبقه

کارایی تخت دو طبقه به توانایی استفاده آن از فضای عمودی است. باید توجه داشت که ویژگی هایی از قبیل پله، نردبان، کشو و چرخش اطراف تخت نیاز به فضا دارد همچنین فضایی برای راه رفتن و بازی در اطراف آن لازم است.

وب سایت آرام چوب به نشانی www.aramchoob.com با همراه داشتن ایده های خلاقانه و کاربردی تخت خواب های دو طبقه ای را به مشتریان ارائه می دهد که تخت خواب های دو طبقه چند عملکردی نامیده می شود.

این تخت خواب ها شامل میز تحریر هستند که معمولا تخت بالا و میز تحریر در زیر آن است.با انتخاب تخت دو طبقه می توان در فضا صرفه جویی کرده و فضای بیشتری برای بازی در اختیار فرزندان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آرام چوب

ما تو ی برند آرام چوب چند سالی هست، که کنار شما هستیم و کارمون رو با طراحی سرویس خواب نوزاد و نوجوان بصورت تخصصی شروع کردیم و کم کم با همدیگه پیشرفتیم و تولیدی ما بزرگ و بزرگ تر شد، دستگاه هامون مدرن و پیشرفته تر شد و همینطور از تخصص و سلیقه طراحان حرفه ای استفاده کردیم تا همیشه بروز ترین و شیک ترین محصولات چوبی رو به شما ارایه کنیم.

اطلاعات تماس
  • 026347*****
[نمایش اطلاعات]