اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902274846113508

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو

کد: 139902274846113508

https://bit.ly/2WFqrzD

، تهران , (اخبار رسمی): برای یادگیری اصولی آشپزی، همواره استفاده از کلاس‌های آشپزی و فیلم‌های آموزشی توصیه می‌شود. وب سایت و آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو با ارئه پکیج‌های ویدئویی آموزش آشپزی  و کلاس‌های آموزش آشپزی سعی در آموزش حرفه‌ای آشپزی به علاقمندان دارد.

آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو
آموزش آشپزی

آشپزی یک هنر است که همه افراد از آن بهره مند نیستند. بعضی ها ذاتا در آن حرفه ای هستند و از ساده ترین مواد غذایی، چنان غذای خوشمزه ای درست می کنند که ممکن است هرکس انگشتانش را هم بخورد. اما شرایط برای بسیاری از افراد اینگونه نیست.

برای یادگیری اصولی آشپزی، همواره استفاده ازکلاس های آشپزی و فیلم های آموزشی توصیه می شود. 

وب سایت و آموزشگاه آشپزی آشپزشو قنادشو به نشانی www.ashpazsho.ir  با ارئه پکیج های ویدئویی آموزش آشپزی و کلاس های آموزش آشپزی سعی در آموزش حرفه ای آشپزی به علاقمندان دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آشپزشو قنادشو

آکادمی آشپزشو قنادشو در جهت اعتلای دانش آشپزی و شیرینی پزی کشور اقدام به برگزاری دوره های متنوع و کاربردی بامحوریت دوره های ورکشاپ و عملی کرده است. جهت نیل به این هدف برای دوره های آموزشی از اساتید برند و صاحب نام در این حوزه استفاده شده است. همچنین با ضبط ویدیو های آموزشی HD در استدیو تخصصی آکادمی آشپزشو قنادشو افرادی که به هر دلیل امکان شرکت در دوره های حضوری آکادمی را ندارند ، می توانند شرایطی مشابه و چه بسا بهتر از دوره های حضوری را تجربه کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | علم و آموزش