اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139902284847310524

فریلنسر کیست و چگونه از منزل کسب درآمد از طریق فریلنسری داشته باشیم؟

کد: 139902284847310524

https://bit.ly/3cEmaCf

، گلستان , (اخبار رسمی): شاید شما 10 سال قبل به افراد می‌گفتید با استفاده از کامپیوتر شخصی در خانه‌ می‌توانید پول در بیاورید مسخر بود و با شما برخورد می‌کردند، اما حال این موضوع متفاوت شده است و شما این امکان را دارید که از خانه بدون دردرسر با استفاده از کامپیوتر شخصی یا حتی با استفاده از گوشی کسب درآمد کنید.

فریلنسر کیست و چگونه از منزل کسب درآمد از طریق فریلنسری داشته باشیم؟
فریلنسر کیست؟

شاید بارها و بارها نام فریلنسر و عملیات فریلنسینگ را شنیده باشید و برایتان جالب باشد بدانید که به چه شخصی فریلنسر گفته می‌شود. برای درک بهتر اینکه فریلنسر کیست و فریلنسینگ چیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شاید شما 10 سال قبل به افراد می‌گفتید با استفاده از کامپیوتر شخصی در خانه هایتان می‌توانید پول در بیاورید مسخرتان می‌کردند و با شما برخورد میکردند ، اما حال این موضوع متفاوت شده است و شما این امکان را دارید که از خانه هایتان بدون دردرسر با استفاده از کامپیوتر شخصی یا حتی با استفاده از گوشی های هوشمند پول در بیاورید.

عملیاتی که به صورت دورکاری و معمولا در قالب های پروژه محور انجام میشوند را فریلنسینگ می‌گویند و کسی که پروژه ها را به صورت دورکاری انجام می‌دهد فریلنسر نام دارد.

اما یک تفاوت بسیار چشم گیر و فاحش بین فریلنسر و کسب درآمد از خانه هست ، اگر شما در خانه خود یک کسب و کار اینترنتی داشته باشید و محصولات به فروش برسانید شما فریلنسر به حساب نمی‌آیید و تنها درحال کسب درآمد از منزل خود هستید ، اما اگر شما یک سایت خدماتی داشته باشید یا با استفاده از سایت های واسط مانند پونیشا و ... پروژه هایی دریافت کرده باشید که روی آنها تمرکز کنید شما فریلنسر به حساب می‌آیید و فرایندی که در خانه هایتان پول در می‌آورید را فریلنسینگ می‌گویند.

به همین سادگی شما می‌توانید فریلنسر شوید ، سایت های زیادی به شما کمک می‌کنند که عملیات فریلنسری را شروع کنید .

برای مثال اگر من به عنوان کارفرما از مجموعه‌ی کدپز ، قصد نوشتن یک مقاله را داشته باشم ، در سایت هایی که در آن فریلنسر ها برای انجام کارها حضور دارند مراجعه می کنم و مطلب مورد نظرم را به آنها میدهم تا برایم مقاله ای بنویسند.

اما فریلنسری همانند سایر مشاغل دارای نقاط قوت و نقاط ضعف یا به عبارتی مزایا و معایبی نیز است.

اگر شما فریلنسر باشید بدون محدودیت زمانی و مکانی بر روی هر پروژه ای که دلتان بخواهد میتوانید کار کنید ، اگر شما فریلنسر باشید مالیاتی مشمول حالتان نمی شود ، اما معایب فریلنسری اینجاست که شاید در برخی از ماه ها با انبوهی از پروژه روبرو باشید و در برخی از ماه ها حتی یک پروژه هم نداشته باشید.

پیشنهاد میشود برای درک بهتر در مورد فریلنسر کیست و همایش پول بساز 2 به سایت کدپز مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کدپز

کدپز تیم طراحی سایت و سئو سایت وردپرسی و طراحی قالب های فتوشاپی موشن گرافیک در راستای بهبود کسب و کار شما عزیزان خواهد بود . پشتیبانی قوی ، انتشار مقالات رایگان و مشاوره ی رایگان از خدمات ما به شما عزیزان خواهد بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]